Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 785744 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kevostoper

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3300 u: Prosinac 28, 2017, 01:35:05 »
Ja isto igrao jucer sa burazom i ekipom do 5 ujutro najeli se 6 puta, ma igra je vrh ali igramo samo fpp.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3301 u: Prosinac 28, 2017, 09:35:26 »
Da, da i mi samo fpp, tpp mi nije zanimljiv ni malo, takoder smo jeli nekoliko puta.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3302 u: Prosinac 28, 2017, 10:59:48 »
Igram Sleeping Dogs 15-ak sati već. Na pola igre sam trenutno i jako sam zadovoljan.

Fenomenalan sustav šore, kojeg dodatno začini otključavanje novih poteza što daje prostora za stvarno atraktivne i funkcionalne kombinacije. Uz to je sve više manje fluidno. Cijelia ta atmosfera Hong Konga je odlično pogođena, voice acting je na visokom nivou, pričom sam također jako zadovoljan zasad no s obzirom da sam tek na pola igre ne sumnjam da će biti još bolje.

Sporedni zadaci su također solidni. Od "usluga" misija, policijskih misija, utrka... Veliki plus u gameplayu je što se ne forsira korištenje oružja (koje je btw također više nego solidno izvedeno) nego se većina oslanja na borbu prsa o prsa, što me kao ogromnog fana borilačkih vještina iznimno veseli. Jedinu veću zamjerku imam na loš vozni model, koji da se razumijemo nije tolika katastrofa. Čitao sam razne usporedbe sa igrama kao što su Saint Row 3, Just Cause 2, Watch Dogs... I moram reći da vožnja u Sleeping Dogsu nije ništa gora nego u gore navedenim igrama, dapače, no vjerojatno su me GTA i Mafia mrvicu razmazile po tom polju.

Dojmovi su i više nego pozitivni, prvenstveno zbog odlične priče i atmosfere, cijelog tog feela Hong Konga i Kineske kulture... Nastavljam dalje s igrom  thumbs1

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3303 u: Prosinac 28, 2017, 12:16:09 »
Odlicna igra, presao sam je prije par godina i toliko mi se svidjela da je planiram ponovno zaigrat. Odlicna prica i gameplay, a taj setting u Hong Kongu je pravo osvjezenje,
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3304 u: Prosinac 28, 2017, 16:44:05 »
Zakačio se na Bloodborne, ne mogu se odlučit šta mi ima bolji štimung, DS 3 ili BB, strava :)

Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3305 u: Prosinac 28, 2017, 21:18:49 »
Moj peti susret sa Father Gascoignom, začuđujuće sam ga se brzo riješio, kad sam se prvi put pojavio zapeo sam iza nekih nadgrobnih spomenika kad se morpho u vukodlaka i aj bok, onda sam malo ginio i onda sam ga na najprtljaviji mogući način izroko, toliko promašaja nisam imo sve skupa u prvih sat vremena gameplaya..


Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3306 u: Prosinac 30, 2017, 21:30:24 »
Vidim gori rasprava pa da još malo podgrijem sa jednim bossem  cer1njo


Offline tyga

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3307 u: Prosinac 30, 2017, 21:38:49 »
Upravo se počinje South Park The Stick of Truth. Veliki sam fan SP-a pa jedva čekam započet igru, za 6 dolara na G2A pa reko zašto ne..

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3308 u: Prosinac 31, 2017, 12:48:09 »
@Evil: sam ti postaj, ja gledam cer1njo
fora su fightovi


Ja počeo halflife2. Po Steamu idem po redu. Krenuo sa Brutal Legend, fora je igra mogu reć. Ali je iz 2013 i neda mi se igrat jer dosta trza a treba biti fluidno da se može igrat normalno.
Zatim je sljedeći bio XCOM: classified nešto, također iz 2013, ali vidio kakva je igra pa nisam ni pokušavao.
Na popisu je sljedać bila company of heroes koju sam jedva čekao da probam, ali ima oko 30GB pa niš od toga cer1njo
I onda je došao HalfLife2. Igrao sam to i prije i odlična mi je naravno i sjetio se da je jako duga, pa mi se malo i ne igra. Ali što se mora mora se. Tako da sam krenuo s time sad

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Idem se ponovno navući na HL2  kuul

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3309 u: Prosinac 31, 2017, 13:18:48 »
Ja peglam ovaj PUBG zadnjih dana  kao ludak.

Neopisvi je gust igrat u squadu sa nekom ekipom, zabavno, napeto i zanimljivo, bas show. Danas sam valjda peglao od 10 ujutru do sada, sa dvije, tri stanke od svega sat, sat ipo sve zajedno.
Ja igram na mobitelu- "FREE FIRE" nesto tipa PUBG, odnosno i isto usudim se rec.

Stvarno je merak. Sa kolegom skoro 4h sve skupa igrali na poslu. Dobra igra. Odbojna je bila pomisao da cu igrat i kuci ovu igru. Ali evo vec 7lvl.

Djece ima dosta, pa je tesko nac dobar tim. U prosjeku 10 meceva 1 je dobar sa ekipom. A vecinom sam igram, kreteni poginu brzo.
Nisam kamper ali igram pazljivo. Morat cu si kupit sluske za mob zbog igre. Lol




Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3310 u: Prosinac 31, 2017, 13:24:05 »
to i ja vidio.. bum si i ja to skinuo pa možemo u kompi kadt1kažem

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3311 u: Prosinac 31, 2017, 13:48:01 »
Moze pajdo. Dodaj me kad instaliras- "c0bra01". Ali tek od sutra navecer mogu igrat, jer od 15h pijem do sutra do tih doba.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3312 u: Siječanj 02, 2018, 12:30:47 »
Moze pajdo. Dodaj me kad instaliras- "c0bra01". Ali tek od sutra navecer mogu igrat, jer od 15h pijem do sutra do tih doba.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk



Instalirao i dodao te... Pa ćemo vidjeti kak bu to išlo. Zabavno je mogu reći, iako sam već pobro metaka i metaka, pregazio me lik sa đipcem, ali imam jedan kill  cer1njo
Samo da se sinkroniziram sa kontrolama i naviknem bit će bolje  :P

Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3313 u: Siječanj 02, 2018, 12:53:24 »
@Evil: sam ti postaj, ja gledam cer1njo
fora su fightovi

Nemoj da sam džaba uploadiro :D

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3314 u: Siječanj 02, 2018, 16:10:57 »
Prihvatio sam te sinoc.

Ne ocekujem pobjede. ajmo se dogovorit vcrs da bacimo koju. Rec cu ja i kolegi da se sastanemo.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.