Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 733534 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1905 u: Prosinac 23, 2015, 15:11:00 »
Ovo bum najviše gledao zbog Emily  shy1
A i zato kaj mi se film čini predobrim.


Promjenjena/izbačena je scena gdje je Emilija trebala pokazat čičone ;D
Radi nje gledaj nešto drugo jer su u ovom filmu likovi tako tmurni, nervozni i mistični da je to strašno. Del Toro mora dobit oskara za ovo. Film nema jednog glavnog glumca, ali on je ovdje ukrao film sa svojim likom...



A atmosfera i prezentacija filma je vrh vrhova!  thumbs1
Vjerovatno najbolje prikazana borba protiv kartela i užas Juareza.

Ovo je muzika sa kojom film počinje i koja se koristi kroz cjeli film; meni fantastična i totalno pogoduje vrhunskoj atmosferi koja se proteže kroz film

Desktop 12 23 2015 14 55 23 05 - YouTube


Dobra recenzija bez spoilera:

Sicario - Movie Review - YouTube

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1906 u: Prosinac 23, 2015, 15:24:51 »
Skužio sam da Stuckman radi spoilerfree reviewove. Možda i pogledam.
Ma zbog nje jer ima jebeni engleski naglasak i izgleda mi super za ovu ulogu.
A film fakat jedva čekam za pogledati jer dugo dugo nisam pogleda dobar akcić, a da je kvalitetan

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1907 u: Prosinac 23, 2015, 15:28:14 »
Nije ti ovo baš akcija... Drama/triler

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1908 u: Prosinac 23, 2015, 15:39:57 »
Pffft jos bolje

Sent from the den


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1909 u: Prosinac 24, 2015, 07:45:13 »
The Hateful Eight

Odlična špreha tokom tri sata i nešto standardnog Tarantino pretjeranog nasilja...

Offline SuperVeloce

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1910 u: Prosinac 27, 2015, 14:14:36 »
Mad Max: Fruy Road
Odgledao ga sinoć, fenomenalan film. Pravo ludilo. Toliko akcije u filmu da sam se preznojio gledajući ga. Tom Hardy kao Mad Max dostojna zamjena Mel Gibsonu, Furiosa ženska kopija Mad Maxa. Ostali likovi također zanimljivi i dobro odrađeni. Svaki negativan komentar o ovom filmu je produkt pogrešnog očekivanja od filma, ništa drugo.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1911 u: Prosinac 27, 2015, 14:27:47 »
A sada zamisli kako je meni bilo to gledat u 4D sa većim trešnjama nego što to ljudi u traktoru imaju na neravnoj njivi.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline SuperVeloce

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1912 u: Prosinac 27, 2015, 15:08:06 »
Hahah to bi volio isprobati. Vjeujem da si mokar izašao iz kina.  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1913 u: Prosinac 27, 2015, 16:01:52 »
Savršenstvo najveće, ali veliki minus, je što nisu recaro sicevi i pojasevi...
Doslovce te par puta skoro izbaci iz sjedala, što onak i wow i smor u istom trenutku.

  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1914 u: Prosinac 27, 2015, 18:07:00 »
Daj Čole ne seri nego pogledaj Sicario!!

Jebo te taj precjenjeni Mad Max  kava1

10/10 nitko, ali nitko i ništa ne zaslužuje!!!  p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1915 u: Prosinac 27, 2015, 21:02:31 »
A sada zamisli kako je meni bilo to gledat u 4D sa većim trešnjama nego što to ljudi u traktoru imaju na neravnoj njivi.  ;D

Kako sma ranije već rekao, meni je film bio i bolji bez svega toga jer doprinosi nekom nabrijavanju ali odvlači od dubine filma, više baca fokus na akciju (koje je fantastična doduše). Ma treba pogledat u obje verzije  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1916 u: Prosinac 27, 2015, 22:32:01 »
A meni je Sicario 101x bolji nego taj neki Mad Max jer napravi atmosferu i dobije glumu bez imalo korištenja specijalnih efekata...  kava1

I jedno, rekli bi ljudi provokacijsko pitanje... Kako bi bilo to da ja, (ili bio koji član ovog foruma) krenemo otvarat teme o filmovima koji su nam se svidjeli?

Sicario po režiji, glumi i scenografiji zamota Mad Max i zakopa ga u najbližu rupu pa ga Benisio mora tražit... Dali da otvaram temu? ILI?
Ili to samo ako zahtjevaš da se hvalospjevi pjevaju filmu i tako to?...

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1917 u: Prosinac 31, 2015, 10:47:27 »
The Martian (2015)
Bio mi je zanimljiv cijelo vrijeme, sve u svemu jako dobar  thumbs1

Sicario (2015)
Fakat je vrhunski sniman  ave1, definitivno vrijedan više gledanja. Meni je osobno falio neki vrh same radnje

Mad Max: Fury Road (2015)
Takav kakav je - dobar je, iako nije to "my cup of tea", radije bih pogledao ove iznad  kava1. Nema tu puno brige za samu radnju i priču, bitna je akcija, akcija i akcija.

The Man from UNCLE (2015)
Nisam imao neka očekivanja kad sam ga krenuo gledati, ali je ispao super. Nešto friško, svidio mi se  thumbs1

Eto, nisam radio listu najboljih filmova u onoj temi jer još nisam dosta toga iz 2015 pogledao (SW TFA, Spectre, Spotlight, Stanfordp Prison Experiment, Bridge of Spies, Hateful 8....), ovo je nadoknađivanje zaostatka (zato sam i pisao tako opširne opise za svaki film  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1918 u: Prosinac 31, 2015, 15:48:53 »
Everest (2015) ★★★½

Ovo bi trebalo stavit u 4DX kino na otvorenom u snježnim uvjetima i sa snijegom xD Dobar film, prelijepa slika filma. Odlična gluma likova i ono što volim kod ovakvih filmova bez obzira bili oni po istinitom događaju ili ne; a to je da ukoliko se radi o nekakvoj životnoj drami ili preživljavanju, kada film u meni probudi grčeve zbog kojeg mi ga je teško gledati. Skroz napet u kritičnim situacijama.

Sicario (2015) ★★★★★

Fantastičan film za kraj ove godine. Možda će mnogi prigovarat za dosadan plot, no ovi glumci kradu show. Nakon uloge u The Huntedu, za Benicio Del Tora sam mislio da mu je to najbolja uloga; ali ovdje kao da je s druge planete. Jedna od najimpresivnijih badass uloga koje sam vidio. Atmosfera filma, kao i glazbena podloga su također na vrhunskoj razini. Nije film godine, ali je vraški blizu. Ali ona scena na autoputu koja je 10/10, početak filma, te one man show na kraju. Josh Brolin također jako dobar kao i Emily Blunt kojoj nisam vidio ciceke.  ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1919 u: Prosinac 31, 2015, 18:44:35 »
Ja sam u zadnje vrijeme stigao pogledati

The Hateful Eight
Zanimljiva priča, sviđa mi se Tarantinov western, izbor glumaca je isto dobar. Kurt Russel je zakon, nisam ga dugo vidio, Samuel Jackson standard. Zamjerka mi je što Tarantino vjerovatno nije htio forsirati Christophera Waltza ili je ovaj pak odbio ulogu u filmu, pa je tu uletio Tim Roth koji je mi je izgledao kao da glumi Christophera Waltza ili pak želi biti ko on. Na kraju bi mi draže bilo da je bio Waltz u filmu, ali eto. Muzika by Morricone, tu se nema šta prigovorit, krvavih over the top scena isto tako ne fali. Ali priča mi je dobro sjela, nisam mislio da hoće jer se sve u principu odvija na jednom mjesto, ali bilo je nekih preokreta koje nisam očekivao, zapravo, većinu stvari nisam očekivao.

Revenant
Dosta mračan film rekao bih, najviše pridonose tome sami kutevi snimanja, boje, krvave scene, neke čak i brutalnije od Tarantina. Odlično prikazana borba Indijanaca i Jenkija u ono vrijeme. Dalje, jedan od najupečatljivijh dijelova filma je svakako onaj gdje Leonardo di Caprio
baš zgražanje, a i izgledalo je dosta uvjerljivo. Veći dio filma sam u biti gledao s nekim laganim grčem u želudcu, što također govori kakav je film imao utjecaj. Tom Hardy je odlično odradio ulogu, da li je to bila njegova najbolja do sada, po meni nije, ali je bio dosta uvjerljiv i ustrajan u toj ulozi do kraja filma. Naravno tu je i Leonardo di Caprio, da li je to bila njegova najbolja do sada, isto tako nije, ali je i on bio dosta uvjerljiv u tome i dosta trenutaka sam se mogao poistovjetiti s njim. Jedina stvar koja je bila skroz nepotrebna u filmu, a poslje sam malo čitao reviewe po netu i par ljudi je isto to napisalo, bila je jedna rečenica u filmu koju je Tom Hardy rekao i koja je bila tolko nepotrebna i nikako nije imalo veze sa cijelom pričo i atmosferom, da sam se u tom trenutku i sam zapitao "WTF?".
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit