Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 723186 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1740 u: Svibanj 23, 2015, 12:51:42 »
U Oldboyu je gola, i jako dobro se vidi  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1741 u: Svibanj 23, 2015, 13:39:28 »
Kingsman: The Secret Service (2014)
na imdb ocjena 8.0
po meni može i čista 9
odličan,tak se delaju filmi ave1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1742 u: Svibanj 26, 2015, 15:12:55 »
Blitz (2011) ★★★★

Bio na TV-u pa sam ga zato gledao, nasreću ispao odličan film. Baš odlična akcija iako Statham nije u potpunom fokusu, kombo Jason i Paddy Considine aka Nash aka Gay Sergeant. Nisam dosada u ovakvim tipovima filmova primjetio da je netko tako dobro uklopio homoseksualnu osobu u regular life atmosferu. Malo mi je antagonist sakao, ali sve u svemu odličan akcijski triler. Preporuka svima, ending rastura.

Reservoir Dogs (1992) ★★★★★

Jedan od njegovih boljih filmoval, što bi značilo da je fantastičan as always. Dijalog u ovome filmu mi je jedan od najdražih i najboljih koji sam susreo tokom godina gledanja filmova. Onaj početak u kafiću rula nebesa, kao i "priča" Mr. Orangea kojom se trebao uklopiti. Baš savršen film koji ulazi u onaj klub filmova kakve više ne rade. Baš vrh glumačka postava. Chris Penn </3 šteta što je dead ;( Sviđa mi se užasno cijeli feel filma gdje je priča sve samo ne komplicirana i sve je vrlo jednostavno, ali opet tako savršeno tempirano i posloženo. Devet plus klub.

Rat Race (2001) ★★★★

Baš meni osobno vremešna komedija. Pogledao ga više puta i uvijek mi je uber zabavan. Pogotovo Hitler dio koji skida, owna i respawna. Odlična glumačka postava, gdje su baš svi kwaii i šašavi. Nemogu nikoga posebno izdvojit, jer su mi baš svi jednako dragi i posebni. Rula svaki dio filma, kao i kraj koji opet okreće film sa komedije na nekako feel good movie. Iako je to samo moj doživljaj. Baš za pogledat svako malo. <3

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Asko

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1743 u: Svibanj 31, 2015, 09:52:01 »
Seventh Son (2014)
Generična fantazijska akcija o vješticama, čudovištima i lovcima na čudovišta. Inače volim ovaj žanr ali ovaj film mi je bio baš onako meh, iako je glumački kadar obećavao veće stvari (Jeff Bridges je dosta rulao). Gledljiv film, imao je svojih momenata ali sve već viđeno milion puta i zaboravit ćete na njega odmah po okončanju.
6

Avengers: Age of Ultron (2015)
Fan sam Marvelovih uradaka, a Avengersi su svojevrsni njihov all-star film. Fascinantno je kako toliko najrazličitijih heroja utrpaju u jedan film i da pri tome to sve djeluje skladno. High-octane akcija od prve do zadnje minute bez trunke predaha, cool likovi, zanimljiv antagonist, humor... ma jednom riječju tona zabave.
9

The Last Airbender (2010)
Fantazijska akcija, rađena na osnovu istoimene crtane serije, o avataru Aangu - gospodaru sva četiri elementa: zrak, voda, zemlja i vatra, koji mora spriječiti narod Vatre da pokori čitav svijet. Ovakve tinejdžerke avanture su postale popularne u posljednje vrijeme i vjerujem da unaprijed znate šta očekivati. Plitko i otrcano ali ipak poprilično zabavno za jedno gledanje i ne bih se bunio ako bude i nastavka.
6


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1744 u: Svibanj 31, 2015, 11:47:25 »
MAD MAX: FURY ROAD  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1745 u: Svibanj 31, 2015, 20:10:52 »
Maggie (2015) - IMDb ★★★★



Odličan mi je.
Dojmio me se time što ne igra na kartu klasičnom horora ili zombie filma.
Odnos između Wadea i Maggie je emotivan i opipljiv. Bilo mi je strašno čudno gledat Schwarzeneggera u takvoj ulozi, ali bio je briljantan, rasturio totalno.
Vidi se utjecaj The Last Of Us-a, a malo mi atmosferom oko farmi vuče i na Interstellar. Sve u svemu jako dobro.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1746 u: Lipanj 07, 2015, 00:30:27 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Asko

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1747 u: Lipanj 09, 2015, 21:18:08 »
Star Trek: The Wrath of Khan (1982)

Prvi Star Trek film me i nije baš oduševio ali, za razliku od njega, The Wrath of Khan je sve ono što očekujete od dobrog Star Trek filma: mnogo zanimljivija i obimnija radnja, prava Star Trekovska atmosfera u duhu serije, Khan kao veoma upečatljiv antagonist, a Nimoya i Shatnera ne moram ni spominjat jer su savršeni kao i uvijek... Još vrijedi napomenuti da je, za razliku od prethodnika, dobro odolio zubu vremena. Preporuka.
9,5

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1748 u: Lipanj 19, 2015, 19:10:45 »


Still Alice

Odlična drama...



Before I Disappear

Film mi je bio odličan.. Ja bi kraj drugačiji napravio i onda bi mi ocjena skočila u nebo!



Maps to the Stars

UŽAS!!



Big Fish

Skiniuo samo jer sam osto iznenađen da glumi Marion Cottilard, a ja taj film nekako nisam geldo... Ah, i bolje da nisam...

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1749 u: Lipanj 19, 2015, 23:41:06 »
    kuul

Zbog Julianne Moore, bi doslovce uzeo kartu povratnu do Amerike, pitao ju dal bi se željela roknut i vratio se nazad.
Da toliko mi je dobra i napeta. Kakve
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1750 u: Lipanj 20, 2015, 00:09:41 »
za svoje godine - vrhunska. prije bi nju nego pola joj mlađih kolegica  hmm

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1751 u: Lipanj 20, 2015, 00:38:51 »
    kuul

Zbog Julianne Moore, bi doslovce uzeo kartu povratnu do Amerike, pitao ju dal bi se željela roknut i vratio se nazad.
Da toliko mi je dobra i napeta. Kakve


Dobra je Đulija...
Ali Marijana mi je... Još kad zašpreha francuski...




Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1752 u: Lipanj 21, 2015, 13:20:02 »


Razočaran sa filmom... Neznam, bezveze...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1753 u: Lipanj 28, 2015, 12:16:37 »
Probudio se u 3 ujutro, nisam mogao spavati pa pogledao film

Dobri dileri iz Dallasa (2013) - IMDb

Osim što je film stvarno dobar, Matthew McConaughey kojeg nikad nisam volio, do Vuka sa Wall Streeta i kasnije ga vidio u Interstellaru mi je sa ovim skroz promjenio mišljenje o njemu kao glumcu. Također Jared Leto je fakin kameleon i sto posto sam sad siguran da će biti odličan Joker, a ovdje je stvarno zaslužio tog šugavog oskara.

E, ali pored toga svega, koliko god sati bilo, dovoljno dobro oko imam da primjetim da je radnja filma u 80-ima a na zidu je ovaj poster



 cer1njo

Mislio sam jesu li toliko ćoravi bili ili ih nije bilo briga ili šta, da bi se 20 minuta poslije (i nekoliko mjeseci u filmu kasnije), dogodila ova scena



brijem da je bila namjerna zajebancija jer valjda bi skužili dok su premještali sliku da tu nešto ne štima. Bilo tko od ljudi na setu  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Asko

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1754 u: Lipanj 28, 2015, 12:46:04 »
Arn: Tempelriddaren (2007)

Skandinavski epski film o Arnu - vitezu templaru. Film počinje u nordijskom snijegu, priča priču o njegovom životu, zabranjenoj ljubavi, borbi za krunu njegovog prijatelja... a završava na vrelom pijesku Svete zemlje - u odbrani Jerusalema od Saladina i njegove vojske.

Nemam riječi kojima bih ocijenio izvrsnost filma u svim aspektima. Za razliku od zapadnjakčih filmove ove tematike koji se samo fokusiraju na akciju i tu žele postići neki wow-spektakl a sve to još i zamuljaju debelim slojem CGI-a, Skandinavci su stavili akcenat više na likove i dramu nego na sirovu borbu a pri tome su na mnogo realističniji način prikazali srednjovjekovni život, nošnju, građevine pa i samu borbu. Jedan od boljih medieval filmova koje sam pogledao, nisam znao da skandinavska kinematografija ovo ima u sebi.
9

Kingsman: The Secret Service (2014)

Špijunska akcija po uzoru na Bonda i njegove derivate, podjednako teatralna ali mnogo više komična. Dosta dobre akcije (nikad nisam očekivao da će ovo biti jedan od najkrvavijih filmova koje sam gledao), mnogo humora, izvrsni likovi... Poseban film koji jednostavno odiše stilom. Jedno od najprijatnijih iznenađenja godine i unaprijed se radujem nastavcima.
9

Jupiter Ascending (2015)

Vidi se da su raspolagali sa ogromnim budžetom međutim očito ga nisu znali iskoristit kako treba. Jedino im se moraju priznati dobri specijalni efekti a sve ostalo je onako meh. Znao sam da će film bit plitak ko potok ali sam barem očekivao dobru akciju za malo razbibrige, međutim ni na tom polju nisu briljirali. Iako mora se priznati da je imao film svojih momenata po kojima ćemo ga pamtit, npr. ovo je prvi film za koji znam a da Sean Bean nije umro u njemu  hug1(obzirom da mi je jedan od najdražih glumaca pa je tako nešto za svaku pohvalu), također bila je jedna scena gdje neki malac igra Dark Souls 2  dsmoker... bilo je tu i nekih zanimljivih likova (antagonist mi je bio poprilično cool). Tako sve u svemu neloša ideja ali realizacija je morala biti bolja.
6