Autor Tema: PlayStation 4  (Posjeta: 160898 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #255 u: Rujan 28, 2014, 11:44:36 »
Istina.
Ja isto tak mislim iako bum igral puuuuno toga na PC-u zbog dobrog kompa.
No sve više i više stvari igram na gamepadu, pogotovo FPS naslove, radi boljeg (zabavnijeg i fluidnijeg) osjećaja...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #256 u: Rujan 28, 2014, 11:52:19 »
Ma ja sam ionako zadnjih godinu dana sve igrao s kontrolerom. Kada na poslu sjedim 8 sati pred računalom, doma mi se navečer fakat više neda.

Offline LukaM 110

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #257 u: Listopad 04, 2014, 12:26:38 »
Imam problem sa dodavanjem novaca na wallet. Htio sam dodati novce da mogu driveclub kupiti i kako mi je trebalo 290kn mislio sam dodati prvo 100kn i zatim 200kn jer opcija za 300kn ne postoji. Dodao sam prvih 100kn i sve je prošlo normalno i bez problema, ali kad sam krenuo staviti ostalih 200kn počinje zajebancija. Sve korake sam ponovio istim redom, ali mi svaki put izbacuje grešku da mi informacije kartice nisu točne. Da mi je to došlo za prvih sto kuna, onda bi još išao pogledat jel sam možda nekaj krivo upisao, ali sam ovu karticu doslovno koristio pred 5 minuta i sve je normalno radilo. Jel imao neko možda takav problem i ako je kako ga riješiti?

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #258 u: Listopad 04, 2014, 12:35:19 »
jesi siguran da ti ne uzimaju neku naknadu tipa 5-10kn pa da možda nemaš 200kn točno na kartici pa ti ne dozvoljava transakciju?

Offline hendrix

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #259 u: Listopad 04, 2014, 12:35:54 »
Moraš imat jedno bar 50 kn više od navedenog iznosa. Bar je tako na mojoj Visa Electron.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline LukaM 110

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #260 u: Listopad 04, 2014, 13:26:31 »
Budem pogledal, al mislim da imam dovoljno novca na kartici.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PlayStation 4
« Odgovori #261 u: Listopad 04, 2014, 17:03:09 »
Istina.
Ja isto tak mislim iako bum igral puuuuno toga na PC-u zbog dobrog kompa.
No sve više i više stvari igram na gamepadu, pogotovo FPS naslove, radi boljeg (zabavnijeg i fluidnijeg) osjećaja...

FPS-ovi su baš jedino što se nikako naviknuti na kontroler. Tj mogu igrati ali sam preloš nakon godina igranja i fali mi brzina i okretnost miša.Lijeva gljiva je super, ali desna koma. Ma Wii je daleko najbolji za to odn te motion kontrole. Imaš i preciznost i brzinu, a i osjećaj taj neki realniji, fluidniji. Tko nije zaigrao Metroid Prime na Wii-u (ili neku igru jednako dobro napravljenu na njemu ili PS Move), ne zna što propušta po pitanju FPS kontrola  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #262 u: Listopad 04, 2014, 17:09:50 »
Trening radi svoje.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #263 u: Listopad 04, 2014, 20:20:37 »
FPS-ovi su baš jedino što se nikako naviknuti na kontroler. Tj mogu igrati ali sam preloš nakon godina igranja i fali mi brzina i okretnost miša.Lijeva gljiva je super, ali desna koma. Ma Wii je daleko najbolji za to odn te motion kontrole. Imaš i preciznost i brzinu, a i osjećaj taj neki realniji, fluidniji. Tko nije zaigrao Metroid Prime na Wii-u (ili neku igru jednako dobro napravljenu na njemu ili PS Move), ne zna što propušta po pitanju FPS kontrola  thumbs1
Dost je dobro, ali je ipak iza kontrolera. Deral sam Metroida, COD-a online, Goldeneye itd. ;D

Offline doktor1

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #264 u: Listopad 05, 2014, 12:43:47 »
No sve više i više stvari igram na gamepadu, pogotovo FPS naslove, radi boljeg (zabavnijeg i fluidnijeg) osjećaja...

Ček ček ček.....
FLUIDNIJE sa gamepadom nego mišom!?!?  ave1

A ne, nešto ti se pobrkalo u izboru riječi je kontrola sa gamepadom unutar FPS naslova NEMOŽE biti FLUIDNIJA nego sa mišom! U nijednom svemiru!
Recimo Shadow of Mordor igram na gamepadu jer je zabavnije i bolje...
Ethan Cartera sam također odigro na gamepadu jer sam se zavalio i polagani istraživo, ali u akcijski nabijenom FPSu gamepad nemože biti fluidniji nego miš! U nijednom svemiru! Ah fda, to sam već reko!
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2014, 12:47:18 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #265 u: Listopad 05, 2014, 12:58:30 »
Ja to ovako gledam, na Xboxu sam igrao halo i par pucacina na gamepadu, i moram priznati da je gust i lezerno ali mis+tipkovnica je preciznije i fluidnije rjesenje, gamepad nikad ne bude dobar kao mis+tipkovnica u fpsu ali fpsi se daju zabavno igrati na kontroleru.

Offline doktor1

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #266 u: Listopad 05, 2014, 13:02:16 »
Drugo je zabava, drugo je fluidnost!

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #267 u: Listopad 05, 2014, 13:07:26 »
Daju se igrati precizno i na kontroler, a fluidnost ovisi isključivo o skillu pojedinca.
Nitko vam ne brani da na kontroleru oderete sensitivity na maximum. Teoretski je sve moguće, ali u praksi naravno da je uz puno manje napora i vježbe ruka preciznija od palca.

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #268 u: Listopad 05, 2014, 13:09:39 »
Uvijek sam halo igrao na max sensitivityu jer volim kad se mogu brže okretati, i bilo je oke igrat, al ne znam osobno mi nema do m+t kombinacije, iako xboxov kontroler je fkt dobar za fpsove.

Offline Luckyluke

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #269 u: Listopad 05, 2014, 13:50:46 »
Jedno sam se vrijeme, dok sam dobio Xbox kontroler za PC, silio igrati sve FPS-ove na njega ali kolko god se trudio uvijek bi se vratio na provjerenu formulu miš + tipkovnica, jer mi za FPS-ove jednostavno za to nema zamjene. S lijevom gljivom nemam problema, ali s desnom totalno suckam. Najveći je problem kad trebam pogodit nekoga ko mi je par cm daleko od nišana i onda zbog samih gljiva ode sve u pi*ku materinu. Recimo, Outlast nema mrtve šanse da bi na kontroler igrao. U njemu di je potrebna okretnost, preciznost i brzina kontroler mi to jednostavno ne može pružiti.  Općeniti je zaključak u mom slučaju: dade se igrat, ali je to meni daleko od miša i tipkovnice. Za sportske, vožnje i platformere je dušu dao, ali igrat s njim bilo šta ostalo se osjećam ko stolar kojem je odrezana jedna ruka...