Motorsport > Motorsport

Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2013

<< < (2/36) > >>

Punisher:
Ma nisam ni mislio da govoriš nego si napisao da je obojici bila prva sezona u F1 a Ricciardu nije  cer1njo

al ajd, moja nekakva očekivanja za iduću sezonu su da nek samo nastavi tempom ove, s puno više Lotusa, ne znam, Kimi me oduševio ove sezone, nekako su mi najdraži tim ispali, a kako mi neće biti kamikaze navijat će se za finca :D :D Grosjean je brz, jako brz, samo se nadam da će prenjeti brzinu iz prvog dijela sezone i čistu vožnju s kraja sezone u novu sezonu. Tako bi Lotus mogao biti i još konkurentniji  ave1 ave1

Shimmy:
Vidim potrudio si se, svaka čast. No nisam čitao, idem krmit sad, pročitam čim nađem vremena  thumbs1

Iceman:
Uhhh na moju omiljenu temu imam svašta za napisat, polako DogZy, bit će teksta  šofe1

Shimmy:
Pročitao. Jako lijepo rečeno, svaka čast. A kako su svi, moram i ja nekaj kritizirat  cer1njo
Prvo - promjeni Lotus iz ove žute boje u neku drugu jer se gotovo i ne vidi, barem na mom monitoru (imam dosta jaku svjetlinu ili kak se to kaže), a vjerujem i drugima.
Drugo - imaš nekoliko lapsusa no nisam pamtio, osim jednog - istotako odvoji, mislim da u Sauberu to piše
Mislim, ja se javljam a ne mogu napisati jedan post kak spada, ali kad je sve već tako lijepo i uvdni je post i to sve, neka bude još ljepše  shy1

Cole™:
Kad postate post (kako ovo glupo zvuči  cry1) Da li vas vrati na popis tema u forumu ili na svoj post koji ste napisali?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju