Autor Tema: Forza Motorsport 4  (Posjeta: 249212 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #405 u: Ožujak 25, 2012, 21:13:28 »
Mozda vozis s krivim (sporim) autima, onda je dosadno. Inace, le mans je cudo pogotovo dok imas promjenjive uvjete i dan-noc ciklus.
Ljudi kukaju za tim uvjetima, a dok su ih dobili npr. u GT-u nitko nece voziti, jedino Ramparts je uvijek bil zainteresiran i bas sa te staze su mi ostala neka od najljepsih sjecanja kaj se tice virtualnog racinga.
Ukusi se razlikuju  kadt1kažem

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #406 u: Ožujak 25, 2012, 21:49:41 »
Znam da je puno ljudi voli i to postujem, ali u forzi staza izgleda lose, sa premalo detalja (valjda importana iz trojke bez dorade), vozit singelplayer je dosadno zato sta ako ides sa pravim autom na ravnici ih preteknes i bok (inace neznam jeste skuzili ali na ravnici mozete vidjeti McDonald's),a multiplayer jos nisam igrao, ali opet pobjedjuje najbrzi zato sto staza ima malo zavoja.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #407 u: Ožujak 25, 2012, 22:19:22 »
Ako igras sa svime off, stock autom bez nabrijavanja i zadnjoj opciji tezine zanimljivo je i protiv AI-a. Na ravnini loviti slipstream i bas kroz te zavoje se probijati. Multy se naravno vozi s podjednakima autima i na ravnini ste svi tu negdje. Jos je bolja stvar dok je dopusteno prckati po setupu jer na toj stazi se iz auta moze stvarno izvuci maximum ako si covjek da truda.
A indianapolis dio je pak prica za sebe, odnio je mnogo virtualnih zivota, zivaca i pobjeda. Staza samo izgleda na prvi pogled jednostavna i dosadna  kadt1kažem

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #408 u: Ožujak 25, 2012, 22:21:30 »
Na Le Mansu se vidi ko je pravi maher, jer treba znati dobro poštelati auto za te ravnine, a bome i za zavoje. Kolko se dobiva na Porsche zavojima dok se zna dozirati gas, dok je Indianapolis kak veliš - priča za sebe.  sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #409 u: Ožujak 25, 2012, 22:35:30 »
Ne znam, nije jedini - OK, nemam Forzu i ne igram ju, ali i meni je Le Mans dosadan za popizdit. Vozio ga u GT-u 4, GT 5, GRiD-u... ono, jedna od najglupljih stvarnih staza mi je. Duga da duža ne može biti (osim ako se ne zove Nordschleife cer1njo), a od toga se valjda 2 minute samo po ravnicama voziš fpalm1

U GRiD-u mi je bila još kolko tolko zabavna zbog mraka, gužve i dobrog modela oštećenja (čitaj - sudari su bili zabavni, ne sama staza), no ostalo - nula bodova
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #410 u: Ožujak 25, 2012, 22:43:35 »
Meni je staza savršenstvo - ima sve kaj je potrebno za pravu stazu - od brzih i sporih, naglih zavoja, ravnina do šikana. Još dok se zeme prava mašinerija, znači GT2, GT1, LMP2, LMP1 - onda je to - to. Te ravnine su zapravo najveća zamka, jako je bitna koncentracija na njima. Gas gas gas i onda samo op - zavoj! Još nek ti je neko na repu, pa da vidimo.

Uglavnom - obožavam stazu, endurance raj.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #411 u: Ožujak 25, 2012, 22:46:21 »
Sjeti se samo onog cuda s Viperima, uzalud nekome opisivati dok to ne proba  ;D
Najjace mi je dok vidim ljude kak online po njoj voze sa sporim autima pa krug potraje 10 min  fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #412 u: Ožujak 25, 2012, 22:49:56 »
Ono s Viperima (normalno 950+ konja) je bome ta klasa - dok ne probaš, ne znaš kaj propuštaš.

Ma daj, ljudi dojdu na svakakve ideje. Za Le Mans ide jedino teška mašinerija i tu nema daljnje rasprave. Ako auto nejde bar 280 na ravnini, nema kaj tražiti na Le Mansu.

Dok se samo setim kak se to letelo s Viperima esos! Dok si videl da je idući zavoj Indianapolis - ko živ, ko mrtav.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #413 u: Ožujak 25, 2012, 22:54:22 »
O da, bez milosti natjerivanje i stiskanje ali sve fer.
Brijem da polovica ekipe to cudo ne bi mogli kontrolirati ni u idealnim uvjetima dok su solo na stazi  cer1njo
Jos k tome smo vozili na SH gumama i zajebavali se sa setupima dosta dugo. Imam replaye i trebal bi ih jednog dana uploadati.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #414 u: Ožujak 25, 2012, 22:59:21 »
Definitivno jedno od najdražih virtual racing iskustvi.

Začas budemo to ponovili na Forzi.  kuul

Offline s2000

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #415 u: Ožujak 25, 2012, 23:06:26 »
Citam i zamisljam sebe kako igram sa vama i mucim se u pjesku a vi jurite ka cilju cer1njo  .Cekam da mi se susjed vrati iz Norveske jer ima X360 i FM4 pa da zaigram i ostavim pokoji dojam o ovoj velikoj igri.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #416 u: Ožujak 26, 2012, 00:03:27 »
Ma ja sam tu stazu i vozio isključivo sa bjenim LMP pilama, i ajde, slažem se za ono sa koncentracijom i onim šikanama na ravninama, ali brate, dosadna je. I ružna. No dobro, to je moje mišljenje. Ugl, tko želi endurance raj, ja ne znam stvarno pored "sjeverne trase" Nurburgringa što je više čovjeku potrebno  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #417 u: Ožujak 26, 2012, 00:06:28 »
Le Mans je meni uvek bolji od Norda. Mislim - dobar mi je i Nord, ali mi je ipak preduga i preuska staza, pa ako voziš na čisto čekanje za pravo mjesto za preticanje zna potrajati i zamori me onda to. Ovo mi je taman.

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #418 u: Ožujak 26, 2012, 03:53:51 »
Le Mans mi je savršena staza.
Dečki očito nemaju ukusa. Šalu na stranu, potpisujem sve što kažu Ther i MTR.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #419 u: Ožujak 26, 2012, 07:34:30 »
Pa dobro ljudi koga briga netko je voli, a netko ne sm1jeh