Off-topic > Gaming kutak

Smartphone igre

(1/8) > >>

Cole™:

DogZy:
Da sve nas podsjetim na ovu temu. p1va

Necu pisati opise niti cu stavljati slike, budem u nekom od buducih postova.

Od racing igrica valja skinuti: ROC (Race of Champions), GT Racing: Hyundai Edition i Drift Mania 1 i 2 thumbs1

LukaM 110:
Vidim da je tema jos "under constuction", ali danas je izasao real racing 3 pa da napisem dojmove. Igra je za sad dostupna samo u app storeu (neznam hoce li doci na androide), ali je zato besplatna. Graficki je igra prekrasna i bez konkurencije (na mobitelima). Fizika je nepostojeca, ali to je i bilo za ocekivati kad se uzme u obzir platforma. Sama ideja igre je nova i zapravo vrlo dobra (ako imate puno prijatelja s kojima se mozete utrkivati) jer igra u singleplayer kampanju stavlja duhove (koji to zapravo nisu jer ih mozete izgurati s ceste) drugih stvarnih igraca. Igra mi se svidja, ali ne vjerijem da cu je previse igrati jer se na mobitelu obicno ne igram.

Shimmy:
Što se tiče vizualne strane ovo izgleda strašno  ave1 ave1

Cole™:

--- Citat: Disc0 - Veljača 28, 2013, 17:59:30 ---Ja ga jutros skinuo i probao (iphone 5), i sta reci, grafika je bolesno-perverzno dobra i tu prica zavrsava, svaki *urac u igri naplacuju, ali ono doslovno sve, zavrsis utrku i veli ti da moras izmjenit ulje da bi auto zadrzao max brzinu, ti kliknes na izmjenu i on veli to traje 3h i to pravih 3h, ili plati pa ce bit odma gotovo pa mozes nastavit igrat.... Izbrisao sam ju nakon 10 min
Da jos jednom ponovim da je grafika upravo nevjerovatna, svi traileri koje ste vidili ne lazu, to je doslovno in-game grafika.

--- Kraj citata ---

 cry1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju