Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 839939 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2310 u: Srpanj 11, 2013, 10:56:37 »
Ma imam osjecaj da je to netko izvukao s neplacanjem, samo kako bi mogli utjecati na Kimijev prelazak u RB. Svugdje ima prljavih igri. Ne kazem da problema nije bilo, Boullier je sam naveo da je sve rijeseno.
Slazem se s tobom da Kimi zeli najbolje od momcadi, djeluje mi kao jednostavan covjek. A Lotus sigurno ne zeli vise ponoviti neke greske iz prosle i ove sezone, tako da ocekujem od njih napredak u prvenstvu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2311 u: Srpanj 11, 2013, 11:34:10 »
Samo 4 momčadi nemaju problema sa financijama, a to su Ferrari, McLaren, Mercedes i Red Bull. Sve ostale momčadi itekako imaju problema sa plaćanjem zaposlenika, dobavljača itd. Prošle godine je skoro izvisila Force India, ove godine Sauber.
Lotus ima jedan veliki problem. Oni žele zadržati Kimija, boriti se za naslov prvaka a pritome kao i svi ostali lagano se okretati ka razvoju bolida za sljedeću godinu. E sada ti bi htio imati Kimija i boriti se za naslov prvaka a imaš 100-130 milijuna eura godišnje manje u odnosu na veliku četvorku i još nemaš dovoljno da uopće sve poplaćaš. Tako da to nije glupost već realnost.
Nemojte zaboraviti da su i na kraju prošle godine isto imali problema sa plaćanjem Kimija jer mu je u klauzuli stajalo da će zaraditi toliko i toliko po osvojenom bodu (+ naravno godišnja plaća). Uopće nisu očekivali da će biti tako dobri. Ove godine te klauzule nema, ali očigledno da problema i dalje ima.

Ja ne navijam za odlazak Kimija u Red Bull, ali realnost je drugačija. Naveliko se priča su svi detalji oko novog ugovora sa Red Bull-om dogovoreni, da bi trebao voziti 2 godine za njih, da bi imao čak i veću plaću od Vettela. Na kraju krajeva tu je faktor Adrian Newey, veći proračun ekipe, više love itd. Sve je vrlo primamljivo. Za mjesec dana će se sve znati.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2312 u: Srpanj 14, 2013, 20:34:14 »


ahahahahah i onda najbolji komentar ikad.


Still faster than a mclaren  ave1 ave1 ave1 ave1 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2313 u: Srpanj 17, 2013, 20:00:22 »


 ave1 ave1 ave1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2314 u: Srpanj 26, 2013, 21:47:15 »
Ljeto je vrijeme kad se uvijek dosta suska oko mnogo stvari vezanih uz momcadi i vozace u F1, pa ljeto 2013. nije nista drukcije.

Navodno Red Bull odluku o novom vozacu za sljedecu sezonu donosi za vrijeme ljetne stanke ili na Spa ili na VN Italije. Mediji govore kako je ugovor s Ricciardom vec potpisan, dok mladi Australac tvrdi kako nista jos nije vidio. S druge strane, Lotusov Raikkonen govoti kako jos nije odlucio i da sigurno nece preko vikenda donijeti odluku.

Zatim, zbog nepostivanja stavki iz ugovora od strane Saubera, vezano za isplacivanje place, Nico Hulkenberg mozda vise nece sjediti u bolidu Saubera od Hungaroringa. A kao nasljednika mnogi vide aktualnog Formula Renault 3.5  sampiona, nizozemca Robina Frijnsa, koji je upravo izbacen iz GP2 momcadi Hilmar, unatoc pobjedi u Spanjolskoj.

Trece, navodno ce Red Bull ring, prije poznat kao A1 Ring, postati ponovno odrediste F1 timova i fanova, ukoliko zadovolji sve uvjete za odrzavanje F1 utrka. Ruke u svemu tome ima tko drugi nego porijeklom nas Dietrich Mateschitz. (Matešić)

Zadnje, zbog financijskih problema u Sauberu, Monisha Kaltenborn bi mogla izvuci deblji kraj, a neki je svrstavaju kao mogucu nasljednicu Bernstera. Kao spasitelj Saubera se navodi Ruski institut Avijacijskih tehnologija (NIAT), ciji predsjednik Oleg Sirotkin namece svog 17godisnjeg sina Sergeja za sljedecu sezonu.

Gdje je kraj tom trendu pay drivera? Mjesta gube Kobayashi, Petrov, Kovalainen i jos neki dobri vozaci naustrb tatinih sinova koji vladaju svojim drzavama.

Sto vi kazete?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2315 u: Srpanj 27, 2013, 13:03:57 »
Petrov nije dobar vozač, (mislim, zvuči onako bezobrazno, dobar je on, ali za F1 nije; Alguersuari, Sutil, Ricciardo, Grozni....... su avioni za njega)! I također je došao sa novcem... A i posrao se sa onom izjavom kada je rekao da je i ALonso u Ferrari doša zahvaljujući novcu! Tu mu se je cijeli svijet smijao i ta izjava mu nije uopće trebala!

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2316 u: Srpanj 27, 2013, 15:16:30 »
Kreator TV streamo Sky Sport!!!  ave1 ave1 ave1 ave1

Franz Tost Live u komunkaciji na ekranu, Voice of Jenson Button  ave1 fpalm1 ave1 fpalm1

 fpalm1 fpalm1 fpalm1

Kakve debilčine!!! I onda Blažićko kenja da nema tona od team radija bla bla...

Užas, momentalno bi im zabranio išta vezano za motosport i nadam se da od sada više niakda neće prenosit ijednu utrku. Itako zadnje tri gledam na streamu Sky Sporta koji je jedno 10x bolji vizualno i 12054604x bolji informativno, komentatorski itd..

Sviđa mi se šta su ljudi sve to zabilježili i poslat će Sky i FOMu...

Nisu normalni, zbilja...

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #2317 u: Srpanj 27, 2013, 21:20:13 »
Sviđa mi se šta su ljudi sve to zabilježili i poslat će Sky i FOMu...
Ali to nije sve doktore! Imamo i Mlađu!  dsmoker
Jedva čekam da čujem što kažu dečki iz EfOeMa

Evo ako nekoga zanimaju najveći hitovi Kreator-a.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2318 u: Srpanj 27, 2013, 21:52:42 »
@Doktore - gdje da sutra gledam F1 (nebi bilo loše HD  sm1jeh) ako ovi opet zahebu stvar sa prijenosom?
Uglavnom pao mi je mrak na oči kad sam vidio ovo danas.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2319 u: Srpanj 28, 2013, 15:23:46 »
Ajme sta su neki prisiljeni gledati, mila majko cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2320 u: Srpanj 28, 2013, 16:42:37 »

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #2321 u: Srpanj 28, 2013, 17:28:21 »
Ajme sta su neki prisiljeni gledati, mila majko cry1

neznam jel misliš na race ili na kvalitetu prijenosa, ali ja sam gledo na sportskoj TV na OPtimi i katastrofa. Prestrašno, kvaliteta slike je ko da gledam 360p na kompu i gore fpalm1
jedva sam vidio šta piše dolje kod vremena i imena vozača hmm

i šteta što nije imao Team Radio.

Svaka čast Groznom i njegovom plasmanu i do kud je došao i koji je završio na kraju... Žao mi je Rosberga

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2322 u: Srpanj 28, 2013, 18:42:23 »
Ma slika na SPTV-u, katastrofa velikih razmjera.
I danas su izgleda (iznimno lose) strimali Sky, jer u jednom trenutku u prijenosu se pokazal "error" u kojem je pisalo Sky i da se zatvara nekakav box - instantno su, bez najave pocele reklame.
Opet nije bilo ni zvuka, tam neki priguseni s ciljne ravnine cijelo vrijeme, a kamoli i TR.

U emisiji prije rekli su da bude kao danas normalna kvaliteta, lagali su.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #2323 u: Srpanj 28, 2013, 18:56:16 »
e da, to je i meni bilo... Skybox ide u neki standby mode... ja se scimao skroz  cer1njo
i počele su reklame i dalje se nakon 1-2min nastavio prijenos

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2324 u: Srpanj 28, 2013, 20:42:42 »
@ Wulf

Pa e, drito to. Najradije ne bih vise gledao iz principa te nase kvazi prenositelje sta rade.

Idem malo citati po netu sta ljudi vele za kreator cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.