Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 839953 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2865 u: Ožujak 16, 2014, 20:13:11 »
Zasluzeno je diskvalificiran. On nema s tim veze, ali inzenjeri, odnosno tko je god odgovoran za taj propust, oni su to svjesno napravili. Jbga, ili igras po pravilima ili pusis plasmane.
Mogu misliti sto su mu govorili nakon sto je diskvalificiran.

Vezano za Ferrari - nemam pametne. Nista nisu napravili vec 5 godina. Da, znam da se Alosno borio za naslov jednom do zadnje utrke i izgubio za tri boda... Mlitavi su mi, ko da su prokleti.

Sjecam se, iceman je bio stavio u temu ogromni clanak o uroti tjeranja Raikkonena iz Ferrarija zbog Alonsa, a mislim da se tu spominjalo i kako je Alonso u nekom davnom intervjuu rekao nesto u stilu da je dobro dok ne pobjeduje crveni bolid... Ono, nije za vjerovati ali je zanimljivo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Formula 1
« Odgovori #2866 u: Ožujak 16, 2014, 20:16:00 »
Punisher je gore sve lijepo i detaljno opisao,i slažem se s većinom,al prebacujem teh ekipi red bulla,kak im se to moglo desiti ili su svjesno išli,žao mi čovjeka,na postolju,pa nula bodova,žao mi i kobayashi sana,fakat prenervozan,bude bolje ,nadam se,a naj mi žao ferarija za kojeg kao navijam,a oni sve niže.

i za kraj pitanje-di je spielberg,ono u austriji,di bu utrka,bliže graza ili gdi?

fala na odgovoru unaprijed thumbs1

e zaboravio pohvalit zvijezdu dana-botasa ,među prvima,pa zadnjima,pa probijanje naprijed,svaka mu dala...... ave1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2867 u: Ožujak 16, 2014, 20:28:25 »
Kobayashi nije kriv za sudar. Suci su donijeli odluku, prema telemetriji i drugim podacima kako je sudar bio posljedica kvara na Kamuijevom bolidu, vezano za kocnice.

Citat:
“I had a really good start but then into turn one I made contact with Felipe. From the initial data it looked like I had a brake system issue which obviously meant I couldn’t do much about the contact and when we got the car back and looked at the information in much more detail it was clear that was the problem.”

Massa initially blamed Kobayashi for the collision and called for him to be banned following the crash.

Massa se glupo podnio, samo zna da ga je pokupio Kamui pa je odmah njega povezao s Grosjeanom u Spa kad je preletio Alonsa. kava1

Spielberg je u blizini Graza, da, Stajerska.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Formula 1
« Odgovori #2868 u: Ožujak 16, 2014, 20:31:34 »
fala,znači ni tak daleko,pitanje samo  kolko bu šara za trku,jer mislim da bliže nemamo thumbs1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2869 u: Ožujak 16, 2014, 20:34:55 »
Ja imam planove za Monzu ove godine s prijateljima, pa cemo vidjeti, spara se trenutno svaki novcic. sm1jeh No, to su jos uvijek planovi.
Mislim da je Graz najblizi, mozda i Hungaroring, pa onda Monza. Najisplativije je kad se dijele troskovi puta, ako ides s dvojicom, trojicom pa nadalje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Formula 1
« Odgovori #2870 u: Ožujak 16, 2014, 20:39:38 »
Kolko se sjećam da su karte za VN Austrije razgrabljene odmah čim je uvrštena u kalendar.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2871 u: Ožujak 16, 2014, 20:40:44 »
Dobro se sjecas. ;D
Mozda se neka nade za 3,4* vecu cijenu. ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2872 u: Ožujak 17, 2014, 22:01:38 »

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2873 u: Ožujak 17, 2014, 22:40:53 »
 ;D cer1njo

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2874 u: Ožujak 18, 2014, 09:08:05 »
Složile se budu stvari, bolid je dobar.
Mislim da bude start sezone daleko stresnije, lošije utjecal na Hamiltona.

Ono kaj me nimalo ne veseli je opet, prema svemu sudeći, nedovoljno dobar Ferrari.
Iskreno, F1 nije prava ak (i) Ferrari i McLaren nisu u borbi za vrh.

Nadam se da budu posložili neke stvari, moja je najveća želja što više izjednačenih momčadi/vozača, da pratim što bolje utrke i da sezona bude neizvjesna i pojedinačno i momčadski.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline the_prodigy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2875 u: Ožujak 18, 2014, 11:28:12 »
F1 2013 vs 2014 sound comparison - Melbourne
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2876 u: Ožujak 18, 2014, 11:57:41 »
Uhhh, fkt grozno za ljude koji idu live gledat, baš bezveze zvuče :(

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #2877 u: Ožujak 18, 2014, 12:12:23 »
Mislim da bude start sezone daleko stresnije, lošije utjecal na Hamiltona.
Ja imam potpuno suprotno mišljenje. Nikad nije bio smireniji i zreliji, a ono najvžanije, zna da ima zvijer od auta. Ne znma di si gledao utrku, ali na pitanje Sky-a o odustajanju iz utrke samo je smireno odgovorio da čeka sljedeču utrku. Zna da ima veliku šansu za WDC i da sam treba ići utrku po utrku i ne paničariti o odustajanjima

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2878 u: Ožujak 18, 2014, 14:53:44 »
Naravno da sam gledal utrku.

Startati s pole pozicije i onda slušati TR koji govori stani da sačuvamo motor baš i nije neka motivacija.
A iz McLarena je otišel baš zbog loših rezultata/bolida, točnije, neuspjeha.

Osobno mu želim novi naslov, meni je nekak favorit u postavi de nemam nikog specifičnog za koga navijam, i već godinama tak.
Ali FIA reže u korenju i najmanje pokušaje "muškog" utrkivanja, kaj mu znatno umanjuje šanse.
Više se nikaj nesme, sve je zabranjeno...najbolje postaviti dvije pruge na kojima se voze svi jedan iza drugog, ko odustane ide u drugu i tak se probijaju u poretku.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #2879 u: Ožujak 18, 2014, 17:58:08 »
Nisi me shavio, u svojem prvom postu sam ti vec odgovorio na ono tvoje. Zreliji je, zna da ima zvijer od bolida i da ce ovo  brzo nadoknaditi, a da ce i ostali kad-tad odustat. Tocno mu se culo u glasu, jbg, nije najbolja stvar koja mu se desila, ali je smiren i opusten, o tome sam govorio.
Danas sam cini mi se na njegovom Twitteru vidio hasteg thenextrace (ili tako slicno)

I da, znam da si gledao, jer kolko pratim forum vidim da sve pratis, ali nisam znao di (jer je su na skyu pustili taj mini interview)