Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 841487 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #2910 u: Ožujak 30, 2014, 12:05:51 »
1. Hamilton
2. Rosberg
3. Vettel
4. Alonso
5. Hulkenberg
6. Button
7. Massa
8. Bottas
9. Magnussen
10. Kvyat
11. Grosjean
12. Raikkonen
13. Kobayashi
14. Ericsson
15. Chilton

Ostali odustali.


Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2911 u: Ožujak 30, 2014, 12:18:01 »
Slažem se Montoya, ali izgledali su mnogo bolje na slobodnim treninzima i jako sam razočaran. RB je očigledno ispred njih.
----
Ali koji je šamar doživio Massa, stvarno mi ga je žao. Sad mu i u Williamsu kažu. Felipe, Walteri is faster than you!  fpalm1

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #2912 u: Ožujak 30, 2014, 12:32:05 »
Dobro da ga Massa nije pustio i pokazao zube, a Claire mi na kraju najjača, gleda ovog u oči i *ere.
Bottas nije bio tolko brži, niti tolko blizu (zadnji krug eventualno, ali onda ne bi stigao JB-a) Ako su ga mislili pustiti trebali su to napraviti u onoj ranijoj fazi kad je bilo ono veselje na TR-u. Bottas bi onda bez problema bio ispred Buttona.

Utrka užas. Malo pretjecanja, nema kiše, to s Williamsom i Alonsov lov na kraju jedino zanimljivi. Da barem idu flat out i da je dosadno, ali ovo je užas. Save the engine, save the tyres, save the fuel, delta +.3....

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2913 u: Ožujak 30, 2014, 12:39:43 »
Mislim da je ovo bila najdosadnija u mojoj povijesti gledanja. S tim da sam je gledao do 27. kruga, + zadnja 3 kruga. Uništili su utrkivanje.
Na Massinoj sam strani.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #2914 u: Ožujak 30, 2014, 13:06:51 »
Dobro da nisam gledo onda... steta ke sam se dizao XD

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2915 u: Ožujak 30, 2014, 13:11:48 »
Zanima me najviše odnos Rosberga i Lujija, izvana je kao fino, stari prijatelji, ali kako će se bližiti kraj sezone, bit će na kušnji njihovo prijateljstvo. Pošto ih vidim kao pretendente za naslov.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #2916 u: Ožujak 30, 2014, 13:31:38 »
Pazi komedije....
Ricciardo zbog unsafe release dobio 10sec stop/go i 10mjesta na gridu u Bahreinu!  ave1

Potpuno zasluženo! Pa opće je poznato da vozači tokom pit stopa izlaze van iz auta i preuzimaju ulogu lolipop čovjeka pa se namjerno puste ranije (nesigurni) da bi dobili na vremenu. To uopće nisu timske pogreške i tim se tu ne smije kaznit, samo vozač  thumbs1

2.5 od 3 kazne koje su danas dane su potpuna debilana  kava1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2917 u: Ožujak 30, 2014, 13:38:54 »
Čekaj, i 10 sec stop and go će dobiti u Bahreinu?!? fpalm1
Grozno.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #2918 u: Ožujak 30, 2014, 13:40:04 »
Taj F1 je žešća sprdačina.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #2919 u: Ožujak 30, 2014, 13:41:08 »
Mislim da je ovo bila najdosadnija u mojoj povijesti gledanja. S tim da sam je gledao do 27. kruga, + zadnja 3 kruga. Uništili su utrkivanje.

I to bi trebao biti vrhunac motorsporta... interes za F1 mi sve više pada, a ne želi odustati od praćenja i samo se mučim gledajući tu farsu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2920 u: Ožujak 30, 2014, 13:48:47 »
Isto tako, teško je odustati znajući što je F1...

Vrhunce motorsporta sam pronašao, neki su danas, neki će tek biti. F1 mi sve više i više postaje nešto usputno.



Ali ono što me zanima, vidjeli smo (oni koji su gledali procesiju) grafikon s korištenjem goriva. Vidjeli smo da su Ferrariji i Red Bullovi pogotovo bili najbliže granici od 100%. Mene zanima Williams, mislim da on nije prešao 90%. Jesu li izgubili išta s tim što su manje potrošili, ili, jesu li išta konkretno dobili od toga?
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2014, 13:53:28 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2921 u: Ožujak 30, 2014, 17:29:25 »
Fastest laps

Dominacija, s tim da je Nico bio na nekom drugačijem setupu, moguće onom prilagođenom ako bi kiša pala. A i potrošio je 4% više goriva od Lewisa, što bi se možda moglo objasniti da se ipak morao obraniti i udaljiti od Vettela + setup.

I što je s onim kad je Vettel priopćio da Rosbergu curi ulje ili nešto drugo? Ništa nisam našao o tome...

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #2922 u: Ožujak 30, 2014, 18:28:22 »
I što je s onim kad je Vettel priopćio da Rosbergu curi ulje ili nešto drugo? Ništa nisam našao o tome...
U Mercu su rekli da na telemetriji nisu ništa vidjeli kaj bi uputilo na to, a i tokom utrke je Rocky Vettelu rekao da je kiša malo slinila pa može biti da je to bila kiša, a ne voda/ulje

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2923 u: Ožujak 30, 2014, 18:52:43 »
Da. Znam da je Raikkonen javio pitwallu da je kiša lagano padala pred kraj kruga, ali nisam bio povezao.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Formula 1
« Odgovori #2924 u: Ožujak 30, 2014, 23:36:30 »
kvalifikacije su bile bolje od same utrke-meni.

kad je utrka u kini,mislim na kolko sati,ako se tko sjeća-ono 6,7,8,9, ili kasnije?
imam nekaj taj vikend ,a ne želim pustit formulu? hmm