Autor Tema: Rekreacija  (Posjeta: 151498 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #60 u: Lipanj 02, 2013, 22:12:34 »
Ja takodjer koristim Sports Tracker, stvarno je odlican, nisam siguran koliko koristi internet, vjerovatno samo kada treba skinuti neki dio mape, a ne cijelo vrijeme. I naravno kada uploadas trening na web.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline CROKiXi

Odg: Rekreacija
« Odgovori #61 u: Lipanj 02, 2013, 22:16:59 »
Dobro, uvijek imam MB-a na računu tak da to ak se malo koristi nebude problema, a kod uploada ću se povezati na wifi.
Jel moguće skinuti karte Hrvatske i pospremit  na SD karticu pa da se otud program hrani? LOL hrani...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #62 u: Lipanj 02, 2013, 22:24:31 »
Na endomondu ne mogu mjeriti kilometrazu i ostale gluposti bez interneta. Ne znam kako bi to drugacije funkcioniralo? U svakom slucaju, ne jede puno MB.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #63 u: Lipanj 02, 2013, 22:27:33 »
Pa preko GPS ti mjeri sve živo...  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #64 u: Lipanj 02, 2013, 22:30:06 »
GPS ne zahtjeva internet vezu, tj., ne trosi internet? Onda sam cijelo vrijeme zabrijavao nesto...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #65 u: Lipanj 02, 2013, 22:46:24 »
Koristim endomondo, sličan program. Skini i njega pa usporedi, ja ću isto.

Naravno da ta aplikacija troši internet, mora ići do satelita i natrag.

Vezano za to sa satelitom i zabrijavanje - gps je one-way sustav, odn ništa ne putuje do njega i natrag nego samo informacija sa satelita putuje do prijemnika. Odn on ne određuje tvoju poziciju tako da očita gdje si ti, nego ti javlja svoju poziciju i tako ti znaš gdje si, tj prijemnik. OK, to ne radi jedan satelit nego više njih - barem 3. I internet nije potreban za određivanje samo tvoje pozicije, ali potreban je za ucrtavanje okoliša odn mape.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #66 u: Lipanj 02, 2013, 23:01:05 »
Eto tko mi odgovori, mr. radar himself ;D thumbs1

Kad mi zavrse ispiti, za tjedan dana, idem se pripremati za trcanje. Moram upasti u kondiciju ponovno.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #67 u: Lipanj 02, 2013, 23:18:13 »
A učili smo to prije mjesec dana i položio sam ispit sa sasvim solidnim rezultatom, trebao bih valjda znati  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #68 u: Lipanj 17, 2013, 00:21:41 »
Krenuo u 6.30.
U ruksak ponio ručnik, rezervnu majcu, kapu, naočale, punjač za mobitel i litru vode dodatne (pola litre je u bidonu).

Našli se u 6.50. kod nove branimirove.
 
Gotova, odnosno odvožena ruta izgleda ovako.



Krenuli prema Sesvetama sa planom sjest na kavicu i onda zapičit prema Sv. I Zelini da stignemo oko 11 u Mariju Bistricu.
Stigli čak 5 minuta prije. Zapalili svijeće uzeli suvenir i pravac Oro Goro u Oroslavlju.

Stigli u Oroslavlje i sjedamo na Pizzu. Sat i pol odmora i onda pravac Zagreb, ali ovog puta bližim putem preko Zaprešića.
Uz dosta odmora dobiciklirali u Zagreb oko 17.30, da bi u kvart došao u točno 18 sati.

Sveukupno 115 km, prosječnom brzinom od 16.4. Bila je i viša, ali prilikom ne stopiranja sports trackera, prosječna brzina pada.
Put do Oroslavlja je jako zajeban, barem meni bio zbog puno neugodnih brda, od kojih 3 nisam savladao, pa sam nekakvih 100 m odgurao.
Nazad nikakvih problema uz već poznatu i ranije voženu rutu.

Sve u svemu, ne previše zahtjevno.
Prije puta se treba dobro odmorit. Ja sam zaspao u 2.30, a buđenje je već u 5.50 nastupilo.
Nisam trebao ponjet ruksak koji mi je dosta otežao.
Puno vode na ovakve rute ponjet. Ja sam popio 6,5 L vode, svi zajedno (troje nas je) nekakvih 18.5 L...

Rula izazov. Malo se šopao putem grozđanim šećerima.
Na povratku sam od umora malo previdio otok (ulazi iz sporednih ulica na glavne prometnice) pa sam skoro sletio pod auto i još me osa u grlo upikla. =)

Sve u svemu divan dan.
Ruta u HD rezoluciji.


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #69 u: Lipanj 17, 2013, 09:36:01 »
 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Lollik

Odg: Rekreacija
« Odgovori #70 u: Kolovoz 26, 2013, 10:50:21 »
Ja  sam jucer malo s curom dobiciklirao do utvrde medvedgrad, krenuli iz trnave. Laganom voznjom nam je trebalo nekih 2 sata, dosli bi i prije ali ona nije dugo vozila bic, pa.je.bila.malo van forme tak da smo uzbrdicu skoro cijelu propjesacili. Dosli do utvrde, malo poslikali i popili kavicu. Spust je bio nesto prebrutalno. Na jednom dijelu sam se malo precijenio i skoro zavrsio u zidu, ali uspio sam zakociti, jbg mokra cesta. Bicikl sam si sredio do ibera. Prenamijenio sam ga u gradsku specku. Kupio volan na hrelicu za 50 kuna, odfurao ga u servis, stavio nove vanjske gume, zadnji obruc kotaca promijenio skupa sa zbicama, nove sajle za kocnice + buziri, pedale i traka za volan. Sve ukupno sam platio 1050 kuna, materijal + ruke, s tim da sam dobio popust i naocale za dabe :D (slike stavim kad dodem s posla)
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Lollik

Odg: Rekreacija
« Odgovori #71 u: Kolovoz 26, 2013, 10:51:42 »
Inace bez popusta bi me kostalo oko 1200-300 kuna
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #72 u: Kolovoz 26, 2013, 11:37:18 »
Nice, bas me zanima kako izgleda bicikla.
I moja frendica je imala slicnu pricu kad je silazila s Medvedgrada, skoro se polomila s biciklom no nekim cudom je izmanevrirala i nije ni ogrebotinu dobila, ali je srce radilo 300 na sat ;D

Inace, da i ja doprinesem temi; trcim svaki drugi dan od 3-5 km, plivam skoro svaki dan po 500m, svaki treci-cetvrti dan sklekovi, zgibovi, trbusnjaci i jos neke stvari. Mislim da sam u najboljoj formi, jos od dana kad sam aktivno trenirao atletiku, prezadovoljan sam sam sa sobom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Rekreacija
« Odgovori #73 u: Kolovoz 26, 2013, 11:45:17 »
Teretana 5-6 dana u tjednu po 1-1,5h.  kuul

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #74 u: Kolovoz 26, 2013, 18:28:05 »
Pepsi 3 puta na dan  cer1njo

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.