Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 296708 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #660 u: Prosinac 05, 2013, 17:00:42 »
Evo jako malo prvih dojmova.

Hvala Bogu pa je ujutro bil maintenance i nije mi ponudilo 1.01 - odgledal tak (orginalni) intro koji mi je odnekud poznat, barem dijelovi, i mislim si, pa more GT bolje, zna i zaslužuje...
Igral neko vrijeme pa izašel van.
Kod druog ulaska ponudi mi update 1.01, ok, 1207MB se skinulo i počne opet intro ali INTROOO - kakvog Bog zapoveda, kakvog Kazo hoće i kakvog svi volimo!  šofe1  sm1jeh
Nemojte ni slučajno po netu gledati puno videe jer bi mogli naići i na njega, sigurno ga je neko već hitil online.
Jednostavno nek vam uljepša prvo pokretanje...

Severi su i dalje bili offline, no nevažno.
Osim introa, u vrlo lijepom, jednostavnom, a efikasnom izborniku, pojavil se i Vision GT - koji sa stilom daje dobro nam poznatog Merđu.
Tu ima, tj. bude još itekak dobrog materijala.

Online, koji je nakon trećeg pokretanja zaista online (nije više održavanje), se nemre voziti odma, treba prije odvoziti neke utrke i položiti drugu razinu "vozačke", kaj je po meni pohvalno - ko god da vozi (tu mislim da potpune početnike), do tog trenutka bude ipak malo bolji šofer.
Sam online nisam još probal, samo bacil pogled na nekoliko otvorenih lobbya.

Aktulna su već i tri Seasonal eventa, jedan je sa futurističkim Merđom, nisam ni to vozil pa nisam još upućen u nagrade  znamo da se u drugoj fazi GT-a 5 dijelilo pare i Xp (kojeg sad uopće nema, "zvjezdice" su svojevrsna zamjena) šakom i kapom.

Kaj se tiče samih creditsa i napredovanja, sve je kao i na početku GT-a 5, dakle, voziš - imaš.
Nema potrebe za nikakvim stvarnim keširanjima, cijene auta su vidim ko i prije, pogotovo ak s vremenom uvedu onaj + % bonus za spojene dane, kaj osobno nebi voljel, a znam da kad-tad bude, kasnije.

Karijera je spoj svega kaj znamo od prije (sama karijera + licence + razni speciali + još neke novine) i mislim da je to dobar, bolji svakako, odabir.
Došel do Goodwood festivala i odvozil sa Alpine 110, baš je lijep osjećaj voziti je kroz taj šumarak :)

Zasad nigde nisam primjetil B-Spec, niti A - barem ne pod tim imenom.

Eto, skraćeni, zasad pozitivni dojmovi.
Volan bude za prave stvari neophodan, tu nema sumnje.

 šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #661 u: Prosinac 05, 2013, 17:10:18 »
Super,  thumbs1

B-spec dolazi u nekom od updateova.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #662 u: Prosinac 05, 2013, 17:39:22 »
da se mene pita, ne bi ni došao B-spec
al ajde, ko se veseli nek mu bude, veseli i mene da se oni vesele  kuul

ka'će više taj download...


Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #663 u: Prosinac 05, 2013, 17:55:37 »
malo papao i prekida me poziv-a ja odma prekidam papati,ha,ha



stigao je božić



nova godina



rođendan



ma,boli me briga,neidem više van,osim po kruh



,jedino čekat ovih 47 min-grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ave1 thumbs1 kava1 p1va šofe1 kuul

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #664 u: Prosinac 05, 2013, 18:05:08 »
gadovi, prestanite !!!

( kadt1kažem )
lud sam više...

radici, imamo isti daljinac (Panasonic). Doduše i volan.
Ako nije preintimno, odakle si isčupao sic ? I mene pere da negdje potražim neki "pravi", ne gaming ultratech pizdarije nego baš "pravi".

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #665 u: Prosinac 05, 2013, 18:16:22 »
Uživaj radici sm1jeh

Vidim, i kod tebe je plastična kutija fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #666 u: Prosinac 05, 2013, 18:17:12 »
sic sam probao ugurat u svoju carismu,al ne paha,pa je završio u a je too maniri za ps3,inače od galanta,,ima i ono za kičmu poriktat malo,šteta kaj ga nisam mogao ugurat u miciku,mislim da sam dao frendu 250 kn za njega,a ostalo sam polako. šofe1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #667 u: Prosinac 05, 2013, 18:18:47 »
kak misliš plastična? od gt6? kaj ima nekakva druga?
još 5 min,na 88 posto sam  kava1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #668 u: Prosinac 05, 2013, 18:26:31 »


Ovo je što smo trebali svi mi dobiti koji su prednaručili Anniversary Edition. Čeličnu kutiju. Apex knjiga - isto, ni riječi o digitalnoj verziji...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #669 u: Prosinac 05, 2013, 18:30:11 »
ebiga-izgleda da je kriza.....

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #670 u: Prosinac 05, 2013, 18:56:38 »
Uživajte u igri koji imate. thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #671 u: Prosinac 05, 2013, 19:52:49 »
Najgore je to što sam ja potrošio više za nešto što izgleda isto kao i standardna edicija, s online dodacima. + nigdje nije bilo spomenuto da neće biti čelika. A meću nam poluproizvode pod ruke. Imamo potrošačka prava, platio sam nešto što nisam dobio kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #672 u: Prosinac 05, 2013, 19:55:17 »
To je tak. Preorder je za budale. Za nas znači. cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #673 u: Prosinac 05, 2013, 21:05:24 »
Bem vam, jelly sam  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #674 u: Prosinac 05, 2013, 21:53:43 »
eto mene i strani jezici-kako  i pod kojim nadimkom ili svejedno i od gt5 kaj sam koristio,da aktiviram ove aute i novce,zato kaj imam negdje i  20 kn od onog bona,al neznam pod kojim imenom,nemrem nać papirić, uostalom,eto slika,prevađajte i pomagajte po hrvatski pliz



pogotovo mi nejasno ovo pod 4