Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734871 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1605 u: Siječanj 03, 2015, 17:43:11 »
The Drop



Bio sam totalno happy, (ipak ne koliko i Pharrell Williams) kada sam vidio da se je film pojavio u mom videoklubu...
Ali nakon šta sam ga pogledo ostao sam lagano razočaran. Više sam očekivao od filma gdje su glavni protagonsti Bane i gospodin Soprano! Film mi djeluje plitak.. Ni simo ni tamo... Nedorečen... Neznam, jednostavno nakon pogledanog filma nisam više bio happy...

The Babadook



Dok je u slučaju Dropa oko mene bila sve neka happy atmosfera kako se da zaključit po tekstu iznad ovdje se je to drastično promjenilo! Ne da nisam bio happy, nego su samo oči virile ispod deke dok sam gledao fantastičnu glumu Essie Davis glavne protagonistice ovog fantastičnog horora!
Od novijih horora The Conjuring mi se najviše ističe i lego mi je odlično, no Babadook mu puše za vratom, a možda se čak i drže za ručice i skupa trčakraju u prvom redu najboljih "novih" horora!


A mislim da stvarno nebi bilo uredu zaključit ovaj post bez happy atmosfere koju toliko forsiram iz neznam kog razloga.

Pharrell Williams - Happy (Official Music Video) - YouTube

Offline gamelaker

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1606 u: Siječanj 04, 2015, 11:41:42 »
The Transporter

Malo predvidljiv i isklišejiziran no sve u svemu ok akcić. 6/10

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1607 u: Siječanj 04, 2015, 12:12:58 »
Stonehearst Asylum



Jako iznenađen sa ovim filmom! Bez obzira na glumačku postavu nisam nešto očekivao, ali ipak sam bio u krivu!
Radnja filma se ljepo razvija; u jednom trenutku sam pomislio: "ma daj, baš sad zbog toga i toga, on radi to i to..."; ali nakraju se sve posloži i sjedne na svoje mjesto.
Šteta šta Brendan Gleeson ima sitnu ulogicu, baš bi se uklopio...
Lud, luđi najliuđi...

Under the Skin



Neznam! Specifičan film. Nisam ga baš koncentrirano gledo tako da sam dosta toga omašio...
Analiza filma:
Under the Skin EXPLAINED - Movie Review (SPOILERS) - YouTube

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1608 u: Siječanj 04, 2015, 12:30:13 »
Ja sve kaj znam u tom filmu je da je skarlet gola i te scene sam prevrtio više puta no sam film mi se nikako ne da gledati, djeluje mi prenaporan (na preskokce što sam vidio) i retardiran
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1609 u: Siječanj 04, 2015, 12:36:18 »
Je, naporan je...

Offline gamelaker

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1610 u: Siječanj 04, 2015, 16:13:21 »
Skarlet gola? Gledaćese  ;D  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1611 u: Siječanj 07, 2015, 13:57:09 »
Housebound



Horor komedija. Očekivao sam više i nije mi se baš svidio...



Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1612 u: Siječanj 07, 2015, 17:09:50 »
Znači ovako, nakon Budapest Hotela i Theory of Everything koje sam već komentirao, ove godine sam pogledao i sljedeće:

Charliejev svijet (2012) - IMDb

Ovo je preporučio sad već davno netko ovdje na forumu (lucky mislim?) i imam ga od tada na wishlistu te morma reći d afilm nije nimalo razočarao. Najozbiljnija teen komedija/drama koju sam gledao (do onog na dnu ovog posta koji pak nije baš teen komedija/drama) thumbs1

U potrazi za srećom (2006) - IMDb

Bio bi najtužniji film od svih ovih drama koje sam nanizao u ovoj godini da nisam gledao Theory of Everything, koji mi je pustio suze, ovaj nije  ;D
Ali inače odličan film, teško mi ga je bilo gledati kakav baksuz od čovjeka, ne znam kada mi je nekoga bilo toliko žao na filmu kao njega i samo sam čekao kad će krneuti na bolje. A Will Smith je stvarno odličan glumac u ozbiljnim ulogama, puno mi draži čak nego u pizdarijama

Krive su zvijezde (2014) - IMDb

Na prvu bi se reklo slične teme kao prvi u postu navedeni, ali ipak dosta drugačiji film jer se fokusira na druge stvari konkretno na samo dvoje ljudi i njihovu bolest a igrom slučaja su teenageri. Ne znam koji mi je, samo neke srcedrapaljke gledam, ali šta ću kad valjaju. Isto preporuka.

I zaljubio sam se u Hazel Grace, divna je mala

« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 17:12:49 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1613 u: Siječanj 07, 2015, 17:17:28 »
I zaljubio sam se u Hazel Grace, divna je mala


Ako si se zaljubio u tu glumicu,  Shailene Woodley, u filmu White Bird in a Blizzard je konstantno gola  ;D


Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1614 u: Siječanj 07, 2015, 17:27:05 »
Charliejev svijet (2012) - IMDb
Ovo je preporučio sad već davno netko ovdje na forumu (lucky mislim?) i imam ga od tada na wishlistu te morma reći d afilm nije nimalo razočarao. Najozbiljnija teen komedija/drama koju sam gledao (do onog na dnu ovog posta koji pak nije baš teen komedija/drama) thumbs1

Da, da, to sam bio ja. :) Baš sam ga nedavno i ja opet pogledao i dojam mi je ovaj puta mnogo bolji nego nakon prvog gledanja, ko da su mi se sve kockice posložile. Taj zbunjeni Charlijev lik, pa ludi Patrick i fantastična Sam (Ema Watson) začinjeno uz tu neku magičnu atmosferu. Baš rula film.  thumbs1

Offline SuperVeloce

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1615 u: Siječanj 07, 2015, 17:31:29 »
The Drop

Tom Hardy mi je jedan od dražih i boljih glumaca. Zadnjih par uloga (Bane, Locke, Bob...) sve je fenomenalno odglumio. Ali i pored te njegove glume i same pojave film ko film je stvarno prosječan, možda što sam puno više očekivao, ne znam. Baš sam na kraju ostao razočaran. Kroz čitav film sam očekivao da se to nešto desi, a na kraju sam ostao paf...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1616 u: Siječanj 07, 2015, 17:34:25 »
Ako si se zaljubio u tu glumicu,  Shailene Woodley, u filmu White Bird in a Blizzard je konstantno gola  ;D



Ma da, pogledat će se, barem izguglati  ;D

A gledao sam neke slike njene i intervju čak, i niegdje mi nije kao u filmu, ne paše mi šminka niti te zalizane frizure akko inače nosi nikako. Tu mi je baš super, još sa ovom cjevčicom...  ;D

Iako sa dugom kosom odlično izgleda

« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 17:37:01 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1617 u: Siječanj 07, 2015, 21:12:53 »
Aj majke ti napraviš neš da ne linka hrvatske prijevode filmova. Rvat sam, al šta je previše je previše.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1618 u: Siječanj 07, 2015, 21:43:27 »
A znam brate, i mene ubija samo ne znam kako to napraviti  cer1njo cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1619 u: Siječanj 07, 2015, 21:46:12 »
IMDb: Login

Probaj tu staviti na United States.
Ako neće tako ići kod hotlinkanja, onda editiraj i prekopiraj u pravi naziv.
Ovako moram kliknut na film većinu puta, jer po hrvatskom nazivu uopće ne uberem o kojem se filmu radi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB