Gran Turismo > Gran Turismo 5

DTM Legends Cup

<< < (4/19) > >>

s2000:
trenutno nas je 6,mozda bi i keko vozio al nema ga na forumu,a filip i domagoj bi mogli vozit da nas bude sto vise

Thergothon:

--- Citat: Jack-Darkman - Siječanj 31, 2012, 11:20:01 ---OK, ali jesu li ovi valjda podjednaki, mislim da bi to trebalin bit ista klasa za natjecanje
-> Astra Super Touring Car '00
-> Abt Audi TT-R Touring Car '02
-> CLK Touring Car '00

??

--- Kraj citata ---

Danas sam dosta vremena proveo testirajuci ove aute. Probao sam ih ostaviti default i ne pase jer ima dost razlike. Kasnije sam probao sve dovesti na isti PP koristeci power limiter kao sto to vecina ljudi radi. Ali to je uzasno retardiran nacin izjednacavanja.
Evo primjer: Audi TT ima najmanji broj PP i najvise konjskih snaga, dok CLK ima najveci PP i najmanje konja. Da bi doveo CLK na PP od Audija morao sam mu skinut skoro 60HP i teoretski su onda auti jednaki. U praksi je sve drugacije i na ravnini npr. na monzi audi TT pojede CLK za dorucak - tak da to otpada.
Kasnije sam ih pokusal izjednaciti pomocu weight adjustment opcije i upalilo je  sm1jeh
Znaci Audi TT ostaje default, a CLK i Astra se otezaju da bi dosli na isti PP.
Svima sam promijenio ulje i nakon toga:
Settings-->body/chassis-->weight adjustment-->adjust-->balast amount(kg) i poveca se dok ne dodje do 587PP
Na kraju to ovak izgleda:
Abt Audi TT-R Touring Car '02 --> 486bhp, 1080kg, 587PP
Astra Super Touring Car '00 --> 476bhp, 1018kg, 587PP
CLK Touring Car '00 --> 465bhp, 1160kg, 587PP

I ono najbolje svi su bili unutar 3 desetinke dok sam vozio, u obzir se mora uzeti i ljudski faktor pa su gotovo izjednaceni.
Ja sam za gore navedenu kombinaciju, ako netko pronadje nesto logicnije i pravednije nek javi...

Jack-Darkman:
Svaka čast Ther.  ave1 ,ja sam mislio isto tako ih usporedit sa svojim vozačkim sposobnostima ali jednostavno nisam imao vremena.

Još jedna bitna stvar, što je sa setapom?  kako ćemo znat dal se ko igra njime?

EDIT: i da.. teški bed što nemaju unutrašnjost ovi auti pa moram vozit izvana  jaad

EDIT2: vidim da nas ima 7, kad će se to vozit, za vikend?

DogZy:
Setup: Tuning prohibited kadt1kažem
Bas sam isao pisati post da auti nisu isti, niti blizu, drago mi je da je Ther obavio posao.
Astra je tu najlaksa i siguran sam i najbrza, onda clk pa ostali.

Testirao sam te aute prije par tjedana, astra sve jede kava1.

Ukoliko se svi ujednace kako bog zapovijeda ili ako se neki auti maknu, tu sam.

Thergothon:
I ja sam za tuning prohibited ali jednostavno nije moguce.
Auti se na neki nacin moraju izjednaciti, default nema smisla jer velka je razlika.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju