Autor Tema: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina  (Posjeta: 98654 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000


Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #211 u: Lipanj 16, 2012, 12:21:36 »
Cole ajd mi objasni španjolizaciju Liverpoola?
« Zadnja izmjena: Lipanj 16, 2012, 12:24:07 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #212 u: Lipanj 16, 2012, 13:09:48 »
To kaj je 90% engleza potjerano iz momčadi, Rafa je doveo dosta španjolaca koji su nametnuli španjolski stil igre. Znači gubitak tradicije i dugogodišnjeg engleskog stila igre. Ta ista stvar bi se desila s Arsenalom da dođe netko takav i promjeni mu načelo i prepoznatljivi stil igre.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #213 u: Lipanj 16, 2012, 13:10:37 »
To kaj je 90% engleza potjerano iz momčadi, Rafa je doveo dosta španjolaca koji su nametnuli španjolski stil igre. Znači gubitak tradicije i dugogodišnjeg engleskog stila igre. Ta ista stvar bi se desila s Arsenalom da dođe netko takav i promjeni mu načelo i prepoznatljivi stil igre.

+1.Istina.

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #214 u: Lipanj 16, 2012, 13:17:16 »
To kaj je 90% engleza potjerano iz momčadi, Rafa je doveo dosta španjolaca koji su nametnuli španjolski stil igre. Znači gubitak tradicije i dugogodišnjeg engleskog stila igre. Ta ista stvar bi se desila s Arsenalom da dođe netko takav i promjeni mu načelo i prepoznatljivi stil igre.

Zahvaljujem se thumbs1
EDIT: sad je opet politika kluba da dovode prosječne i preplaćene engleske igrače.


Nego ko je ovaj momak Kole cer1njo cer1njo
« Zadnja izmjena: Lipanj 16, 2012, 13:20:02 od Praetorian »

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #215 u: Lipanj 16, 2012, 13:19:11 »
Kak te nije sram pa to sam aj Tommy :(  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #216 u: Lipanj 16, 2012, 13:20:22 »
Ma znam malo se zezam thumbs1

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #217 u: Lipanj 16, 2012, 13:21:47 »

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #218 u: Lipanj 16, 2012, 23:00:09 »
Kako Grci imaju sreće cry1 cry1

Offline Montoya

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #219 u: Lipanj 17, 2012, 15:10:43 »
Nisam gledal tu tekmu, a "da sam" TV kuća, nikad nebi dobila uefa ni lipe s ovakvim ponašanjem!
Da mi u prijenosu, a da ne govorim nakon tekmi, nesmemo znati rezultat druge i vidjeti golove (ko u LP), to je apsurdno!
Za sažetke nakon završenih tekmi nemam riječi!
Pitam se samo dal to vrijedi za sve, dal i jedan DSF nesme to prikazati...

U svakom slučaju, mislim da se Rusija razbahatila nakon prve tekme i eto ga sad...
Žalim kaj nije prošla Poljska, svejedno mi je za ostale, iako bi najsretniji bil su su prošli oni s Česima.

No dobro, ovo je pokazatelj da nema opuštanja (ili igranja samo prvih 15-20min) ni puno kalkuliranja ak se hoće dalje, a Češka je posve zasluženo prošla.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #220 u: Lipanj 17, 2012, 15:21:02 »
Mislim pročitao sam sve mogu sportske portale i u svima navode da mi nemamo šanse protiv Španjolske ?
Mislim nije da smo autsajderi ali barem malo poštovanja prema nama bi bilo super.Pak Talijani govore da će bit namješten rezlutat a oni se idu javljat kaj su namjestili više tekmi nego kaj su igrali.Koliko sam vidio Xavi je zadobio lakšu ozlijedu i neće igrati sutra.To je veliki +.Mislim da bi pobjednička formula bila formacija 4-5-1  koju igra Real Betis kojem nisu gola mogli zabit.Treba samo čvrsto stajat uz njihove vezne igrače i pokušat nešto iz kontre napravit.Svi znaju da će oni ima preko 60% posjeda lopte.Obrana im je daleko najslabija karika pošto nema Puyola ali opet tu su Pique i Ramos.Neznam svi nas podcjenjuju a tako su i Englezi 2008 pa smo ih ostavili doma.Nadam se borbenoj tekmi i da srce ostave na terenu i u prolaz naravno ako će biti pravi.Vaša mišljenja ?

Offline Montoya

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #221 u: Lipanj 17, 2012, 22:49:57 »
O tome više sutra, imam i ja kaj reći, iako neću - većinu toga si ti navel, a moj bi osvrt bil dosta žešći :)
Vezano naravno uz "2:2" i totalno podcjenjivanje naših - koje je mislim ipak puno manje nego to oni manifestiraju, samo nek štopaju s ugljenom našu parnjaču  dsmoker

No trenutno aktualnije, prošli Njemačka i Portugal, sasvim zasluženo.
Treći poraz Nizozemaca, ovaj je, za razliku od prvog recimo, također sasvim realan.
Šteta kaj CR nije zabil tri gola, "išlo se na to", pogotovo on, iako su imali prolaz u đepu - i to mi se jako dopada!

Naučili su nakon onih sat vremena protiv Njemačke kak ne igrati...
Sad obje repke imaju otvoreni put u polufinale.

Za razliku od dva para koji slijede...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #222 u: Lipanj 17, 2012, 22:51:52 »
Svidio mi se ovu tekmu Portugal i to jako.
Racionalna i briljantna tekma Ronalda. Prije svega momčadski odigrao. Nije tu bilo silovanja beze veze, nego se vidjelo da je svaki napad imao glavu i rep.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #223 u: Lipanj 17, 2012, 22:53:33 »
O tome više sutra, imam i ja kaj reći, iako neću - većinu toga si ti navel, a moj bi osvrt bil dosta žešći :)
Vezano naravno uz "2:2" i totalno podcjenjivanje naših - koje je mislim ipak puno manje nego to oni manifestiraju, samo nek štopaju s ugljenom našu parnjaču  dsmoker

No trenutno aktualnije, prošli Njemačka i Portugal, sasvim zasluženo.
Treći poraz Nizozemaca, ovaj je, za razliku od prvog recimo, također sasvim realan.
Šteta kaj CR nije zabil tri gola, "išlo se na to", pogotovo on, iako su imali prolaz u đepu - i to mi se jako dopada!

Naučili su nakon onih sat vremena protiv Njemačke kak ne igrati...
Sad obje repke imaju otvoreni put u polufinale.

Za razliku od dva para koji slijede...
Ne shvaćam što se s Oranjem dogodilo.Prije eura su sve rušili kao od šale.Briljirali u kvalifikacijama i sav trud uzalud.Neznam stvarno ali šteta.Bolji prolazi.

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #224 u: Lipanj 17, 2012, 23:04:12 »
Ne volim Portugal, draža mi je Nizozemska, ali drago mi je da su pobjedili jer Nizozemska je na ovo prvesntvo ušla jako loše. Mislili su da će lagano, pa evo im sad. Nadam se da će sad doći k sebi na sljedećem prvenstvu.