Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Najdraži crtići iz djetinjstva

<< < (2/2)

Praetorian:
Menu su Mumijevi bili zakon.

Thergothon:
Previse toga da bi pojedinacno nabrajao.
Blesav sam bio za svim kaj je izaslo iz Hanna-Barbera produkcije. Pogotovo old school stvarima tipa Tom and Jerry.
Opcenito se divim kako su nekad znali odabrati dobre glumce za sinkronizaciju. Bobi Marotti koji je posudio glas Fredu Kremenku zvuci bolje od originala.
Bilo je tu jos dosta toga: Conan, Speed Racer, He-Man, Transformeri, Teenage Mutant Ninja Turtles, A je to, Looney Tunes (genijalni likovi) itd. itd...

Stavit cu dva kultna za koje mozda neki nisu culi, iako sumnjam jer su bas kod nas bili popularni  ;D

Nick Praskaton - Majmunska posla 1/2

GOGS - Episode 1

Montoya:
GOGS-i su imali oznaku 18 i bili puštani kasno navečer - kaj naravno nije bila prepreka za gledanje ovog savršenstva  thumbs1

Dosta ste toga nabrojali, ja nisam baš sve intenzivno pratil (tu mislim, bez propuštanja)l, nisam nikad bil lud za crtićima, otkad znam za sebe - igre i sport, a puno i stripovi (to je za posebnu temu).
Ali daleko od toga da sam sve propuštal - Conana naravno nikad!

Dodal bi još meni možda i najdraži kroz duži period:

Mighty Max

I legendarne:

"il était une fois... La Vie" générique

+ Power Rangers, iako je to bila serija, nikad se nije propuštala.

Nikad ne bum zaboravil jedno jutro kad su ih odgodili zbog izvanrednog programa - umrl je naime naš Franjo. No ja sam htel ponoreti jer nije bilo serije  cer1njo
Bila je i jedna igra s Power Rangersima, neka vrsta, mix tenisa i pinballa xd.
Na onim konzolama s prošćenja jel, s kazetama.

Shimmy:
Već su nabrojani gotovo svi bitniji i oni koje sam gledao, no moram naglasiti da su mi daleko najbolji bili baš ova zadnja 2 koje je Montoya stavio plus ovo:

The New Adventures of Speed Racer

Pjesmu znam dan danas na pamet cijelu ave1

No za Speed Racera nisam siguran jel bio na TV-u, znam da sam ga posuđivao u videoteci na kazetama, sve epizode, i onda tako par puta ;D
Ovi svi ostali su bili na TV-u i obožavao sam ih gledati, pogotovo na jesen ili zimu kada bi ujutro bilo najljepše u krevetu a škola popodne, gledao bih onaj dječji program skoro do odlaska u školu

Ovaj mi je posebno ostao u sjećanju

Lokvici - spica

Ah, nostalgija cry1

Praetorian:
Bio je Speed Racer na TV-u i naravno gledao se šofe1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju