Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 792948 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3210 u: Studeni 01, 2017, 19:21:10 »
Nemoj u pretovar, i rastovu kladu I. klase da voziš pod ogrjev

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3211 u: Studeni 01, 2017, 20:00:54 »
Zavrsio Titanfall 2. Sada prelazim lagano Crysis 2, Witcher u kojeg sam utukao neka 2 sata i zadovoljan sam, a skida se i Wolf The Old Blood. Takoder bacim svaki dan koju partiju Overwatcha.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3212 u: Studeni 01, 2017, 20:13:43 »
Totalno sam u poslu  cer1njo cer1njo





Sutra kada pređem Wolfenstein, uz DIvinity ću samo zarađivat za kruh vozeći debla  cer1njo

Offline M@minjo

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3213 u: Studeni 02, 2017, 00:40:25 »
Igra li neko možda haxball?

Nedavno su bacili van html5 verziju koja me malo privukla da opet zaigram... Haxball HTML5 Alpha

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3214 u: Studeni 03, 2017, 16:02:38 »
Jedna ekstra napeta vožnja  cer1njo  cer1njo
Prelazak rijeke u kojoj sam skoro zapeo i na ulazu i kroz jer sam prije prošo sa kamionom i prokopo zemlju....
Pet minuta čiste napetosti i neizvjesnosti!!  ;D

MudRunner - YouTube

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3215 u: Studeni 03, 2017, 18:10:16 »
I isječak iz povratka sa nakrcanim kamionom...
Opet, ekstra uzbudljivo i napeto!!  ;D

MudRunner2 - YouTube


Offline sefke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3216 u: Studeni 03, 2017, 23:53:29 »


Fantastična igra! Igra godine iz moje perspektive!
Slazem se s tobom glava meni je to zasad jos uvijek najbolja najigriva i brutalno xobra prica ma sve.....uglavnom dvaput sam proso igru plus oba dva dlc a

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3217 u: Studeni 04, 2017, 02:23:09 »
Jedna ekstra napeta vožnja  cer1njo  cer1njo
Prelazak rijeke u kojoj sam skoro zapeo i na ulazu i kroz jer sam prije prošo sa kamionom i prokopo zemlju....
Pet minuta čiste napetosti i neizvjesnosti!!  ;D

MudRunner - YouTube
Igrao sam. Predobra je igra za ubit vrijeme. Ali dosadi vrlo brzo, jer je siromašna. Samo; šuma,blatno, kamion i ja. Mehh. Strah me.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2017, 02:34:09 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3218 u: Studeni 04, 2017, 07:01:24 »
Euro Truck Simulator 2, Football Manager, Cities XXL su bile igre koje su mjesecima bile instalirane na PC-u. Igrao samih kad god sam htio ubiti vrijeme.
Ali ETS 2 je meni jedna od top igri ikada. Koliko sam tu kilometara utukao, prešao čitavu EU uzduž i poprijeko. Jednostavno nikad mi nije dosadila.
Sad već godinama ne igram ništa, ali.... razmišljam o nekoj konzoli  ;D Pošto dolaze dobre igre na PS4 (a i još neke koje nisam odigrao), why not....  ;D
Samo to povlači pitanje TV-a...  hmm (a neda mi se baš toliko ulagati  hmm )

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3219 u: Studeni 04, 2017, 07:35:29 »
Igrao sam. Predobra je igra za ubit vrijeme. Ali dosadi vrlo brzo, jer je siromašna.


Ovo je izašlo 31.10

"A huge upgrade over its predecessor, this edition comes complete with a brand-new Sandbox Map joining alongside the original game's 5 environments, a total graphical overhaul, a new Challenge mode with 9 dedicated maps, 13 new vehicles, and other comprehensive improvements. It’s not just an enhanced edition, it’s the ultimate off-road experience!"

Spintires: MudRunner - Gameplay Trailer - YouTube


Nije to neka špica, ali baš mi je fora za ubit sat vremena. Ovo je više mozgalica i avantura...

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3220 u: Studeni 04, 2017, 10:37:38 »
Ovaj coop izgleda zanimljivo ;D
Bolja izmjena dana i noci nego granturismo cer1njo


Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3221 u: Studeni 04, 2017, 14:11:52 »
Ovo je izašlo 31.10

"A huge upgrade over its predecessor, this edition comes complete with a brand-new Sandbox Map joining alongside the original game's 5 environments, a total graphical overhaul, a new Challenge mode with 9 dedicated maps, 13 new vehicles, and other comprehensive improvements. It’s not just an enhanced edition, it’s the ultimate off-road experience!"

Spintires: MudRunner - Gameplay Trailer - YouTube

Nije to neka špica, ali baš mi je fora za ubit sat vremena. Ovo je više mozgalica i avantura...
Moguce da sam Beta verziju igrao.
Dokad je Beta trajala? Imao sam piratsku verziju. Čak je HCL gameplay snimio davni dana.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3222 u: Studeni 04, 2017, 19:02:10 »
Poceo sam Wolfenstain The Old Blood i ono, savrseno mi je igra sjela nakon Infinite Warfare, DOOM, Titanfall 2 i Crysisa. Prica mi se svida, mada sam tek na pocetku pa jos nista nije ni otkriveno. Inace sam obozavao paranormalni dio Nacija, a ode ima toga i to me odma zainteresiralo. Napucavanje i osjecaj sa oruzjima je vrh totalni, a najvise me pogodio stealth, kojeg stvarno ima dosta na pocetku i kako mi se cini cjela se igra moze proc u stealthu, ili barem veliki dio. Sve to je napravljeno bez ikakvih pomagala i indikatora i onda je stvarno zanimljivo i napeto.

BJ Blazkowich mi se cini totalno cool lik po glasu i po onome sta je rekao do sada.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3223 u: Studeni 04, 2017, 21:49:54 »
Ja počeo FIA ofišl test sezonu u GT Sportu, prva utrka kvalificiram se 3., sve nas diskonekta i dobijem DNF :D
Ak se isto ponovi u 23h ode igrat Dark Souls, isti mi K ak se patim već s bilo čim
« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2017, 20:33:04 od Evil »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3224 u: Studeni 05, 2017, 18:03:56 »
Zapravo dosta konstantno igram Diablo 3. Ne PC verziju, Xbox jer mi je konzolaška verzija bolja čisto zbog jednog razloga - lokalni co-op. Online nema šanse da igram, single player isto tak, ali lokalni co-op je brutalno dobar. Trenutno se rifta, Necromancer 70. lvl, 70. Paragon lvl.