Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795490 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1830 u: Rujan 21, 2014, 21:10:52 »
Trenutno uz redovito mlačene FIFE 15 u laganini prelazim Fable: Anniversary. Radi se zapravo o remasteriranom The Lost Chaptersu kojeg sam igrao prije 10 g. Nije loše za podsjetit se, ta mi je igra uvijek iz nekog razloga bila jako draga, no sad vidim da i nije baš savršena kako mi je prije bila. Za kakvih 8/10 je ajmo reć. No kako mi se trenutno igra takav RPG preći ću ga još jednom, za stara vremena :)

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1831 u: Rujan 21, 2014, 22:29:13 »


Imam nekih 50-ak sati u igri. Genijalana igra zapravo. Sloboda izbora, atmosfera, questovi (gotovo svaki je moguće završiti na više načina), solidna priča, frakcije, dizajn,,, Neke bi jedino mogla odbiti loša tehnička strana igre no što se svega ostalog tiće stvarno nemam zamjerke. Igru nisam još završio (i ne mislim da ću tako skoro) jer stvarno ima hrpa toga za obaviti i za istražiti. Apsolutna preporuka!

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1832 u: Rujan 21, 2014, 22:42:06 »
Čekam Fifu 15 :D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1833 u: Rujan 22, 2014, 13:07:44 »
I dalje LoL ali u međuvremenu prešao Bayonettu i počeo L.A.Noire.

Bayonetta me pomalo razočaral, možda sam imao prevelika očekivanja ali igra mi ima neke fenomenalne elemente i neke skoro pa glupe. Sve zajedno mi je slabija i od DMC-a kao glavnog konkurenta i to bilo kojeg osim dvice i zadnjeg kojeg nisam igrao, ali i od Vanquisha koji je malo drugačija igra ali isto "skillerska" fast paced koljačina istog developera. Koliko mi je Bayonetta precijenjena toliko mi je Vanquish podcijenjen.

A L.A. Noire me za sad oduševljava. Koliko mi se RDR nije dao igrati toliko me L.A. Noire uvlači atmosferom. Igrao jučer 6 sati u komadu što nisam već neko vrijeme sa nekom igrom. Opet isti developer gdje mi se više sviđa podcijenjivanija igra

@lucky - ja bih taj anniversary rado, obožavao sma Fable. Kakvi su zahtjevi jel znaš?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1834 u: Rujan 22, 2014, 13:13:48 »
LA Noire mi je predobar, 3 puta sam prešao igru  sm1jeh

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1835 u: Rujan 22, 2014, 13:20:23 »
I dalje LoL ali u međuvremenu prešao Bayonettu i počeo L.A.Noire.

Bayonetta me pomalo razočaral, možda sam imao prevelika očekivanja ali igra mi ima neke fenomenalne elemente i neke skoro pa glupe. Sve zajedno mi je slabija i od DMC-a kao glavnog konkurenta i to bilo kojeg osim dvice i zadnjeg kojeg nisam igrao, ali i od Vanquisha koji je malo drugačija igra ali isto "skillerska" fast paced koljačina istog developera. Koliko mi je Bayonetta precijenjena toliko mi je Vanquish podcijenjen.

A L.A. Noire me za sad oduševljava. Koliko mi se RDR nije dao igrati toliko me L.A. Noire uvlači atmosferom. Igrao jučer 6 sati u komadu što nisam već neko vrijeme sa nekom igrom. Opet isti developer gdje mi se više sviđa podcijenjivanija igra

@lucky - ja bih taj anniversary rado, obožavao sma Fable. Kakvi su zahtjevi jel znaš?

Ajdodaj me na lolu da nabacimo koju KapetanZasran mi je username.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1836 u: Rujan 22, 2014, 13:31:24 »
Neće mi nikoga naći sa tim usernameom. Da ti nije to ono login, drugačije je od ingame nicka
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1837 u: Rujan 22, 2014, 13:41:58 »
Ma to mi je ingame, a onda si na west serveru jelda?

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1838 u: Rujan 22, 2014, 15:32:49 »
Niš posebno nisu zahtjevi, na mom kompu radi sve na max.

Minimum:
OS: Windows 7/8
Processor: Intel 2GHz Core2 Duo / AMD Athlon 64 x2 2.4GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Radeon X1800/ Nvidia GeForce 7600GT
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 10 GB available space

Recommended:
OS: Windows 7/8 64bit
Processor: Intel Core2 Quad 2.33GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 260
DirectX: Version 9.0
 Hard Drive: 10 GB available space


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1839 u: Rujan 22, 2014, 18:10:43 »
Vidio sam te zahtjeve ali ja imam laptop i dugo nisam u tome pa ne znam koji bi mobilni ekvivalenti bili nvidiji 260 ili tom core2 quadu

@Paniša - jesam, west
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1840 u: Rujan 22, 2014, 18:45:11 »
Ah crap ja sam eastasha

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1841 u: Rujan 22, 2014, 19:57:57 »
Ah crap ja sam eastasha

Jel pričate o Leaqge of Legends?

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1842 u: Rujan 22, 2014, 20:01:48 »
dap.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1843 u: Rujan 26, 2014, 09:17:56 »
Pokrenuo sam malo The Vanishing of Ethan Carter....
Nema ljepše igre sa Unreal Engineom!! Nevjerovatno! Atmosfera je brutalna!






Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1844 u: Rujan 27, 2014, 19:12:31 »
The Vanishing of Ethan Carter - Gameplay - 4K BEST GRAPHICS EVER


Nije moj video, ja sam taman sam počeo malo igrati ali ne na takvoj rezi.
Stvarno impresivno izgleda.
Možda i zaslužuje svoju temu  sm1jeh
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit