Autor Tema: Mass Effect 3  (Posjeta: 19760 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #60 u: Ožujak 12, 2012, 16:48:19 »
Odigrao, i stvarno, da mi nisi rekao, ne bih ni znao da je to DLC. Lopine jedne!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #61 u: Ožujak 13, 2012, 13:56:44 »
Pređeno. Trebalo mi je 34 sata. Nisam radio one užase od sidequestova di se skupljaju razne pizdarije za ljude iz Citadela...

Kraj... Pa nije tako strašan kao šta ljudi briju.

« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2012, 14:25:43 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #62 u: Ožujak 13, 2012, 16:39:08 »
Znači, ja ću igrati minimalno 50  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #63 u: Ožujak 23, 2012, 00:04:46 »
Prošao igru - 52 sata čistog užitka, i da, sve do zadnje minute. Zaista mi nije jasno što je razočaralo ekipu. Meni je kraj dobar da gotovo ne može biti bolji. Ne znam što su svi ti razočarani po ovom i drugim forumima očekivali - uništenje Reapera, slavlje na zemlji, bla bla? Iskreno ovo što sam dobio mi je puno draže od tog klišeja.

Ugl, odigrao sam definitivno najbolju igru među stotinama odigranih u zadnjih 20 godina koliko igram. Emotivnije iskustvo nego 99% filmova, knjiga, bilo čega  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #64 u: Ožujak 26, 2012, 22:36:48 »
ME 1 & 2 - odlične igre, obje prođoh sa užitkom. Trojka me razočarala.
Da se igra ne zove Mass Effect zbrisao bi je u roku pol sata, al sam ju odigrao 10 sati na silu čekajući ono nešto šta će me zaljepiti, ali taj film nisam uspio ugledati.
Po mom ukusu akcije je pre previše. I još bi sve to prošlo da level design nije generičan kakav jest.
I đabe sve te nove finese u gameplayu, kad se s tom akcijom pretjeruje.
Dođi na planetu, porokaj prvi val neprijatelja, malo potrči, porokaj drugi itd. sve na isti kalup. Jednostavno
nemam snage za to...
Šta se tiče priče, ok je ali nije toliko dobra da bi me natjerala da ju dovršim.

Šteta, očekivao sam najbolji dio serijala a ispao je najlošiji, nažalost.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #65 u: Ožujak 26, 2012, 23:23:07 »
 cry1 cry1 cry1

Dovraga, pa galaktički rat je, spašava se Zemlja, Palaven, Thessia, Sur'Kesh... bilo bi čudno/nerealno/glupo da ima manje akcije.

A drugo - generičan dizajn? Pa najraznolikiji je do sad. U jedinici je bio generičan dizajn (čime opet ne pljujem igru, kako rekoh, savršena mi je), bilo ej 5 različitih lokacija u igri - Citadel, Feros, Noveria, Eden Prime, Virmire i Ilos. OK, 6, ali kužiš što hoću reći. Ovdje imaš u najmanju ruku 15 - 20 skroz različitih lokacija, jer su sve side misije skroz drugačije za razliku od jedinice gdje je svaki planet bio skoro isti, smao druge teksture, a hodnici i bunkeri da ne pričam...

Zao si  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #66 u: Ožujak 27, 2012, 09:09:29 »
Meni je u trojci level dizajn genijalan

Offline Praetorian

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #67 u: Ožujak 27, 2012, 12:38:46 »
Nisam igrao još Mass Effect 3, ali ne vjerujem da je level dizajn loš.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #68 u: Ožujak 27, 2012, 19:06:06 »
Tko kaže da je ME 3 level dizajn loš je loša osoba, kako rkeoh, definitivno je najbolji i najraznolikiji do sad. Thessia, Sur'Kesh, Geth consensus, Tuchanka.... Da ne nabrajam, ugl, raznolikije nije nikad bilo u Mass Effectu, i k tome sjajno izgleda. Thessia ili ona kolonija Asarija gdje zatvaraju Ardat Yakshije (zaboravih ime) izgledaju veličanstveno  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #69 u: Ožujak 27, 2012, 21:29:59 »
Ok, možda je najraznolikiji do sada, ali to ne mora ama baš ništa značiti.
Ako imamo osobu A,B,C; A i B prolaze IQ test sa 50 bodova, osoba C sa 60, dotična osoba je najpametnija od njih troje,
no opet se smatra osobom sa ispodprosječnom razinom inteligencije. Tako nešto bi mogli preslikati u ME svijet.

Ako ti dobrim level designom smatraš uske hodnike (gotovo labiritnske, one na početku), stropa visine 3 m,
Tuchanku npr. koja vrišti od jednolično narančastim tonova i tome slično, super za tebe. Meni to ne prolazi. Baš bi htio vidjet/čut tu tvoju definiciju odličnog level designa pa da i ja vidim što je to tako super.

Nisam igrao side misije koje su kako čujem nepotrebne pa se nisam išao u njih upuštati.
I ne, ne mislim ponovo skidati igru šta god mi vi tu trubili u uho kako je sve sjajno. Znate onu, 100 ljudi 100 ćudi.
Meni igra jednostavno nije sjela i to je to. Vi uživajte u igri, ja ću recimo u STALKER-u kojeg sam zapostavio zbog dotične igre, neću vas u tome spriječavati i "trollati" po temi.

Svak nek igra šta mu se sviđa i što ga volja.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #70 u: Ožujak 27, 2012, 22:04:42 »

Baš bi htio vidjet/čut tu tvoju definiciju odličnog level designa pa da i ja vidim što je to tako super.





 cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #71 u: Ožujak 27, 2012, 22:27:04 »
Slazem se s lakijem, ako nesto nekome ne sjeda, ne sjeda.
Ukusi se razlikuju od covjeka do covjeka. Netreba odmah trazit objasnjena i argumente.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #72 u: Ožujak 27, 2012, 22:35:01 »
Pa istina, ništa nitko nije rekao na njegov ukus, nego sam se ja osvrnuo na komentar da je dizajn jednoličan i generičan i to u usporedbi sa ME 1 i 2. A ME 3 ima najraznolikiji dizajn do sad, i tu jednostavno ta tvrdnja ne stoji. Može reći da mu ne paše, ali da nije raznolik, baš i ne. I da, pogotovo u tim side misijama se vidio sjajan dizajn, baš ono što on na žalost nije igrao. Ovaj skrin gore je isto baš iz jedne side misije (i k tome sjajne side misije, i definitivino ne jedine takve)
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2012, 22:36:41 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #73 u: Ožujak 28, 2012, 19:46:22 »
Evo ja sam je spojio.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #74 u: Ožujak 28, 2012, 20:52:57 »
Meni su na drugom playtroughu svi war asseti odmah na maximumu pa me zanima jel to neki bug il to tak treba biti?