Autor Tema: DriveClub  (Posjeta: 150082 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #210 u: Listopad 12, 2014, 14:08:34 »
Izvrsno voziš.
Nisi dosada spominjao zvuk automobila.
Kakav je? Ovako kompresirano zvuči odlično. Vjerujem da je prava stvar. Imaš sluške?

Thnx  sm1jeh
Zvuk ponajviše ovisi o klasi automobila, ove jače stvari odlično zvuče.
Hot hatchevi su jako prigušeni pa moram pojačavati skoro do kraja sluške dok vozim iz cockpita jer zvuk ovisi i o perspektivi iz koje voziš.

Daj mi reci kakav je osjecaj na volan ? Jedva cekam da probam.
Jako dobar, već sam pisao o tome  thumbs1

Igru nikad nisu najavljivali kao simulaciju, ali to ne znači da arkada ne može imati dobru podršku za volan. Dapače, moj T500rs je podržan i osjećaj je odličan. Zbog preciznih povratnih informacija u svakom trenutko osjećaš što se događa s kotačima, osjećaš svaku neravninu, promjenu podloge ili gubitak dodira s podlogom u slučaju iznenadne promjene elevacije terena. Input lag također ne postoji, iako se igra vrti u 30fpsa. 


neznam jel to radi gledanja na youtubeu i jel to do snimaka, ali meni se čini da su u DC (konačno) jako dobro prenijeli dojam brzine

Osjećaj brzine je odličan makar se ne vrti u 60fpsa, ponajviše jer su motion blur iskoristili fenomenalno dobro.

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #211 u: Listopad 12, 2014, 18:46:16 »
Samo da spomenem glede recenzija većih sajtova - GameTrailers ima puno bolje recenzije vožnji od ostatka jer kod njih jedan lik (Daniel Bloodworth) recenzira sve vožnje i čisto ok kuži žanr - puno bolje od ostatka. On je Driveclubu dal 8.6/10.

Driveclub Review | GameTrailers

Ako ste regani gore možete skidati video recenzije.

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #212 u: Listopad 12, 2014, 20:18:37 »
Tnx za taj info, skida se.
Nekada obožavam što imam FB, pa mi je puno lakša i bezbolnija ta registracija...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #213 u: Listopad 14, 2014, 16:51:02 »
Napravio sam jedan video svih Ferrarija (i samo njih) u Share Factory koji je vrlo zanimljiv pa kad budem u mogucnosti cu podijelit :) tamo cete vidjet kako to izgleda i kako se cuje :) (jedino ce nazalost kvaliteta biti nesto niza iz vec znanih razloga)

+ plus sam isto to napravio sa meni najdrazim autima u igri
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #214 u: Listopad 15, 2014, 10:30:41 »
Testiranje Pagani Huayre na brzoj dionici u Škotskoj, time-lapse stavljen na x60:

Driveclub - Pagani Huayra + T500RS on Vimeo


Pošto već tijekom snimanja Ps4 pošteno zakolje kvalitetu videa, a nakon uploada YT dokrajči sve što je moguće, odlučih staviti na vimeo u nadi da barem malo bolja kvaliteta bude u odnosu na YT.

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #215 u: Listopad 15, 2014, 18:15:32 »
Po tvojoj vožnji, tvojim dojmovima o tome kako se vozi na volan pretpostavljam da su riješeni online problemi, da bi igra bila vrijedna svake lipe nabavljanja?  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #216 u: Listopad 15, 2014, 19:43:08 »
Dobio sam danas ovu obavijest, konačno su dostupni preorder auti, a još su dali i neki XP bonus kao kompenzaciju:



Po tvojoj vožnji, tvojim dojmovima o tome kako se vozi na volan pretpostavljam da su riješeni online problemi, da bi igra bila vrijedna svake lipe nabavljanja?  sm1jeh


Online još uvijek ne radi kao što bi trebao, serveri svako malo izbacuju. Na volan se fino vozi i ne žalim za novcima koje sam dao, no to ne znači da će se igra svima "isplatiti" u trenutnom stanju. Imam osjećaj da su igru od nule radili nakon one odgode, za puno toga jednostavno nema izgovora. Još mi je ostalo samo zadnje prvenstvo u karijeri, sve ostale zvijezdice imam, a nisam ni igrao svaki dan. Nema baš nekog posebnog izazova za iskusnog igrača, a samim time ni trajnosti. Što se mene tiče 7/10, ali i dalje mi se igra, samo je developer jebeno nesposoban da mi to omogući  cry1

Taman do pCARS me bude zadržalo, no nema šanse da kasnije ulažem dodatne pare u igru. Najgore indie kickstarter sranje ima bolji launch od ovoga  fpalm1
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2014, 19:46:41 od Thergothon »

Offline Deadwalker

Odg: DriveClub
« Odgovori #217 u: Listopad 15, 2014, 20:26:13 »
Postaje pomalo otužno da je danas veliki rizik investirati u skroz novu igru. Ja još čekam trial PS Plus verziju da se uvjerim jel' to igra za moj ukus i nekako mi se sve više čini da je dobro da sam odlučio pričekati.
Općenito prvi val Sonyjevih ekskluzivi nije prošao baš najbolje, nadam se da Bloodborne neće razočarati.

Offline Montoya

Odg: DriveClub
« Odgovori #218 u: Listopad 15, 2014, 20:37:29 »
Ther, da, lijepo od njih kaj su ih ipak "dali" (preciznije, omogucili ih, buduci da su dio placene igre, preordera) prek Storea kad se vec nisu mogli skinuti sa Evo servera.
Onaj D1 Merdo je bil prek Storea i s njim nikakvih frka.

Xp je bonus fame iz preordera, dosta jak je bonus, nikak nemoj offline u neke kupove :)

U svakom slucaju, ljepse se vidi coveku kad usred igre koja napokon kak-tak dela dobi obavjest sa isprikom i redeem kodom...koji sljaka.

Govori se o jos kompenzacija.
I treba ih, opet je oslo offline, a nema bas smisla voziti tak nekaj osmisljeno da se vozi online.
I dobro su to zamislili, samo dok jos malo posloze stvari na mjesto...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #219 u: Listopad 15, 2014, 21:30:39 »
Moraju se još gro potruditi da isprave ovaj propust, malo je reć fijasko, al opet nisu takav brend još da im se nemože kroz prste progledat.

  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #220 u: Listopad 15, 2014, 21:54:29 »
2 stvari koje meni fali se volan i online. Drugo, prva igrica di sve aute koristim, ne mogu vjerovat. Auti totalno pogodeni po mom ukusu, ja inace volim novije aute i pretezno europske. Zato i razmisljam o season passu.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #221 u: Listopad 15, 2014, 23:10:50 »
Završena kampanja, sad se samo mogu nadati da će online uskoro biti dostupan i stabilan.



Venom hot lap mi je bio vjerojatno najizazovniji event...



Govori se o jos kompenzacija.
I treba ih, opet je oslo offline, a nema bas smisla voziti tak nekaj osmisljeno da se vozi online.
I dobro su to zamislili, samo dok jos malo posloze stvari na mjesto...

Čak se priča da bi možda Season pass postao besplatno dostupan svima kao kompenzacija, iako sumnjam u to.
U svakom zlu neko dobro  sm1jeh

Offline Montoya

Odg: DriveClub
« Odgovori #222 u: Listopad 15, 2014, 23:20:07 »
Mozda, samo za one kaj su uzeli preorder, iako, za PS+ verziju to bi pak bil mamac da naprave upgrade.
Bilo bi ok i 50% popusta na Season pass, sasvim ok, jer igra je dobra, samo je launch jako lose obavljen s tehnicke strane.

Samo kaj, kad jednom srede servere i puste PS+ verziju u opticaj, onda bu ih pak to srusilo i opet sve ispocetka :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #223 u: Listopad 19, 2014, 21:36:12 »
Dogurao danas do zadnjeg 50. levela, a usput je i klub dobrano profitirao.



Imam i nešto novih videa, ali to se prek tjedna vjerojatno bude uploadalo...

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #224 u: Listopad 19, 2014, 21:51:58 »
Zašto tako malo ljudi može u klub?  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB