Autor Tema: OI London 2012  (Posjeta: 54922 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #135 u: Kolovoz 09, 2012, 23:35:35 »
Bolt odnio ponovo medalju na 200m. To nije čovjek  ave1
Po ovome Francusku su gurnuli suci u polufinale  cry1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 00:09:18 od Kole »

Offline Montoya

Odg: OI London 2012
« Odgovori #136 u: Kolovoz 10, 2012, 09:38:07 »
Bolt je zbilja legenda; čital sam prije neka 2-3 mjeseca u 24 novinama, izjavil je (a nije tad i nakon toga stalno pobjeđival) da ga se bude na OI-u oslovljavalo sa "legenda", živa legenda - rekel je da on zna da već to je ali tam bude i potvrdil...

I eto, je da je po mnogima sebično i kaj ja znam kaj ali sad se vidi da je u pravu.
Sad govori malo drugačije, no na istu temu (i ovo je daleko iza udarnosti prve izjave, mjesecima prije početka Olimpijade):

Usain Bolt: Najveći sam živući atletičar, postao sam legenda - 24sata

Iskreno, htel bi da tuku Amere i u štafeti, nadam se eksploziji Powella (nije se valjda ozbiljno povrijedil na 100m) i zadnjoj dionici za Bolta.

Sinoć inače sve tri medalje za Jamajku - Bolt, Blake, Weir
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #137 u: Kolovoz 10, 2012, 12:56:44 »
Danas jedva čekam 21 i 30 i Hrvatska protiv Francuske.
Čestitke Boltu, on je druga dimenzija za svoje protivnike.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 13:04:04 od Praetorian »

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #138 u: Kolovoz 10, 2012, 16:29:23 »
Idemo barakude po finalee  ave1
Dominacija barakuda. Obrana odlično funkcionira, dobro igramo s igračem manje. Puno više kreativnosti.  ave1
Barakude zasluženo prošla u finale, Paviću se spomenik treba podić. Majstor  ave1 ave1 ave1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 17:44:02 od Kole »

Offline CROKiXi

Odg: OI London 2012
« Odgovori #139 u: Kolovoz 10, 2012, 20:43:54 »
Puši se, karta se  cer1njo  thumbs1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #140 u: Kolovoz 10, 2012, 22:55:53 »
Nemam ja zivaca ovo za gledati. Idem raditi sklekove ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #141 u: Kolovoz 10, 2012, 23:00:33 »
Mada mi nismo odigrali onako kako smo protiv Danske ali i imaju veliku pomoć suca. Puštaju im grubu igru a kad mi grubo okrenemo 2min. Stvarno nemam rijeći.

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #142 u: Kolovoz 10, 2012, 23:07:31 »
Nikakva gruba igra. Oni koji duže prate rukomet znaju šta su nam Francuzi radili, i nažalost šta će nam još radit u budućnosti.
Francuzi su iskreno jači i bolji i ja sam u ovoj temi cijelo vrijeme govorio da ih se bojim i moji strahovi su se potvrdili.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 23:21:24 od Praetorian »

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #143 u: Kolovoz 10, 2012, 23:08:57 »
Nema veze to što su fizički jači, pogledaj jedan Island koji ih je pobjedio. Da je lopta bila brža, bolja križanja došlo bi na svoje. Razbranili smo Omeyera i hebia tu nemožeš ništa. Mogli smo se priključit potpuno na nerješeno i nismo uspijeli. Ili tehnička pogreška ili obrana Omeyera.  cry1 cry1

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #144 u: Kolovoz 10, 2012, 23:11:40 »
Joj samo da nas ti Francuzi opet ne pošalju kući plačući, po ko zna koji put.

Evo šta sam bio napisao pred par dana, i to se i desilo.

Offline Iceman

Odg: OI London 2012
« Odgovori #145 u: Kolovoz 10, 2012, 23:22:18 »
Ja sam samo vidio da su Francuzi bili bolji i ništa više. Mene ne zanimaju suci, jedan pa drugi itd. Ja sam samo vidio frncuske šuteve, pa naše, njihovog golmana, pa našeg, njihovu obranu pa našu itd. U svemu su bili bolji, a prvo u čemu su bolji je da su fizički jači, okretniji i brži. Jednostavno francuzi su za nas neosvojiva tvrđava i trebat će puno raditi da ih srušimo

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: OI London 2012
« Odgovori #146 u: Kolovoz 10, 2012, 23:24:06 »
Svaka čast Francuzima bili su bolji,Hrvati su se doslovno usrali.

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #147 u: Kolovoz 10, 2012, 23:25:09 »
@Iceman Upravo tako thumbs1

Nego evo naše noćne more ;D

Offline CROKiXi

Odg: OI London 2012
« Odgovori #148 u: Kolovoz 10, 2012, 23:27:32 »
odkad se daju upozorenja umjesto isključenja?  cry1
i nekako mi se čini da su Francuzima puštali duže napade nego nama,dosta puta su nam uskratili mogućnost kontre zbog vraćanja lopte golmanu, no ipak  treba Francuzima čestitati jer su bili bolji. Omeyer se previše razbranio i to je bilo dosta presudno..
Ulovili smo ih na 1 razlike i poslje dalje opet nisamo uspjeli odigrati dobro,Balića je trebao više iskoristiti jer kad je on bio u igri otvaralo se više prostora na crti za prodor Lackovića ili do Voria.
Možemo reći da smo pobijedili sami sebe.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2012, 23:30:04 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #149 u: Kolovoz 11, 2012, 00:02:14 »
Najboljeg svih vremena nije guzica stavlila u igru kad je trebala. Igrao je mozda 12-13 minuta sveukupno a za to je vrijeme sam sve obavljao: pucao, zabijao, dodavao, davao nasim drugima sanse. Ali ne, guzica ga vadi van i stavlja Duvnjaka & co.
No dobro, nije sve u guzici, nesto je i u muhama zujarama (Gojun, Cupic, Duvnjak, Buntic, Alilovic) koji su propustali zabiti gol iz lakih situacija, nisu igrali obranu, dopustali francuskim vanjskim igracima da neometano pucaju dalekometne projektile, lose su branili na golu. Uz sve to, bio je i prisutan strah i prevelik respekt prema Omeyeru. Bilo je i previse tehnickih pogresaka, posebice u drugom poluvremenu.
Dobro je rekao Laci: prakticki smo cijelu utakmicu lovili njih, ali nismo uspjeli u tome. Sto vise reci osim da je ovo bila ogromna prilika za 3. olimpijsko zlato u rukometu? Najvise mi je zao Balica pa onda svih ostalih. Mnogo je nasih veterana prestaro za novu Olimpijadu u Riju. Ogromni aplauz ide nasem veteranu Losertu koji je fantasticno zamijenio Alilovica i cuvao nas da ne potonemo na -5 i vise.
Sad je glavno nasima da izbace sve negativno iz sebe i da sutra bistrih glava i spremnih tijela kuju plan za broncanu medalju, za koju ce se (iz)boriti protiv Madara. Ovakvu katastrofalnu igru trebaju sto prije potisnuti u neki udaljeni kutak mozga, bar do nakon zavrsetka Olimpijade.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2012, 00:03:54 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.