Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734144 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1665 u: Veljača 23, 2015, 13:59:57 »
pOGledao Fiddy i njegovu sivoću i kaj da kažem hmm
Niš
Gledo s curom, jebeno smo se nasmijali dok smo zbijali šale na scene i to je to. Ljudi poslije kako komentiraju da su impresionirani(ugl žemske) i da nisu očekivali da će biti tak dobro napravljen, mi ne idu u glavu. Nisam toliko ni pratio film, ali bezveze je složeno.
Sami koncept i ideja i zamisao priče kao priče.
Nikakav backstory o njemu, niti o njoj. On ima 27god, miljiunaš je - i to je to. Možda će biti više u drugim dijelovima.
 Ko neki Twilight sa običnim ljudima. Sviđa mi se "realnost" na kraju di se njoj to ne svidi uopće i ne ispadne neka kurveština, nego ga odjebe i utekne. Tu i tamo par dobrih pjesmica, auto dva i to je to.
I ok mi je to što su uzeli neke normalne likove. Lik nije neki Chris Hemsworth, a ona nije neka Kate Upton nekaj slično. Iako je njena cimerica koja je prvotno trebala ići na intervju, onak 2983572987502 bolja. I nijedno od njih se ne brije  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1666 u: Veljača 23, 2015, 15:04:09 »
Film je retardiran dozlaboga i uzasno naporan a soundtrack je smece pogotovo kod kvazi sexy scena. BDSMa nije bilo gotovo nista osim par spagica pokoji udarac bicem i lupanja po guzi.

Film je tesko smece i moze bit zanimljiv jedino tinejdzerkama ili zenama koje kurca nisu vidjele neko vrijeme.

Film nema nikakvu radnju ni smisao ni pricu, nakupina je retardiranih dijaloga.

Preskakati u sirokom luku ako vam nije do zajebancije.


Ja odgledao big hero 6

Mogu rec jedan od najzabavnijih crtica lejtli,bas sam se nasmijao dobro na film. Preporuka :)

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1667 u: Veljača 23, 2015, 15:26:02 »
E taj big hero 6 bum pogledao ovih dana thumbs1
Kaj si i ti gledao fiddya?

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1668 u: Veljača 23, 2015, 16:05:51 »
Aha sa curom bio, umrli od dosade.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1669 u: Veljača 23, 2015, 20:58:35 »
Jel ima golotinje? Ako ima, gledat ću i valja  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1670 u: Veljača 23, 2015, 21:02:49 »
S frendom sam skoro otišel z zajebancije pogledati, al smo ipak rađe otišli na pijaču.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1671 u: Veljača 23, 2015, 21:56:18 »
Jel ima golotinje? Ako ima, gledat ću i valja  kuul

neš malo sisica, niš specijalno imho.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1672 u: Veljača 23, 2015, 22:04:01 »
Wolf je spomenuo nebrijanje, pa valjda se onda vidi nekaj više  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1673 u: Veljača 23, 2015, 22:24:39 »
Malo jako, vidiš samo pubes uostalom, ne znam jel te to pali xD

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1674 u: Veljača 23, 2015, 23:04:47 »
frajeru vidiš na split second da se ne brije, a ženskoj se par puta vidi
ima dosta sisa i njene guzice  cer1njo
o jebote.. ko da nikad žensku vidli nismo  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1675 u: Veljača 24, 2015, 12:10:05 »
Slumdog Millionaire (2008) ★★★★

Baš mi je odličan. Ima tu neku finu atmosferu i odličan pejsing. Doduše nezz jel baš za toliko oscara koliko je dobio, ali je dosta dobar. Dev Patel stvarno rula sa tom svojom dobroćudno glupom facom. Anil Kapoor je bio jedini glumac kojeg sam i prije filma znao. Paper Planes pjesma u filmu <3. Uvijek mi je tugica vidjet tu djecu u takvim uvijetima. :( Šteta što Latika nije u provokativnijem izdanju ;( Feel good movie.

Horrible Bosses 2 (2014) ★★½

Scena u kojoj kreten od Dalea zove onim južnjačkim naglaskom Berta mi je jedna od najsmiješnijih scena u komedijama ikad, doslovce sam vraćao scenu par puta iznova, te plakao od smijeha i morao napraviti pauzu od gledanja na desetak minuta. No to je sve od urnebesnih scena u filmu :( Imao još par smiješnih, ali ništa urnebesno. Prvi film mi je puno bolji, plus užasno me smorio početak filma. Previše dobrih glumaca, a premalo šala.

Birdman (2014) ★★★★½

Fantastičan u svakom pogledu. Išao ga pogledat zbog hvalospijeva interneta i zbog dobivenih oscara. Vidim da ima dosta publike koja ga i pljuje te ga užasno etiketira kao precjenjenog. Razumijem ih, ali nasreću ja sam jedan od ovih koje se film jebeno dojmio. Briljatna uloga Michaela Keatona, već sam pomislio da je umro kao glumac. Inače ovakav žanr filma i nije baš moja šalica čaja, no ovo je vrlo kvalitetan uradak u svim okvirima pa sam impresioniran dosta.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1676 u: Veljača 24, 2015, 12:34:21 »
Slumdog mi je bil fenomenalan dok sam gledal.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1677 u: Ožujak 02, 2015, 20:21:53 »
Hard Eight/Sydney (1996) ★★★★

Pogledao na preporuku mog NRM-a kao nešto što se apsolutno mora pogledati i nije pogriješio, barem u mom slučaju. Vjerujem kako ipak nije to film za svakoga. Philip Baker Halla nisam baš previše gledao do sada, čak se ne sjećam da sam ga igdje gledao i šteta, jer je ovdje maestralan. Način na koji se brine o Johnu i kako je strpljiv i vezan za njega, baš me oduševio taj njihov odnos. Film da je danas snimljen bez ovih glumaca, bio bi jebena nula. Ali John C. Reilly, Gwyneth Paltrow, Samuel L. Jackson, šašavi Philip Seymour Hoffman i Philip Baker Hall baš nose ovaj vrhunski film. Odlična priča Paula Thomas Andersona, vjerujem da ću još nešto od njega pogledat.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1678 u: Ožujak 04, 2015, 14:24:40 »
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007)   ★★★★★

Kakva filmčina ajme. Film zaslužuje žešće hvalospijeve, ali sam poprilično wordless. Daje apsolutno nevjerovatan vizualan doživalj. Nezz što me više impresioniralo, da li gluma, način i tehnika snimanja ili taj vizualan dojam što je ostavio na mene. Western drama koja me oborila s nogu. Brad Pitt uobičajeno zrulao svoju ulogu, kao i Casey Affleck kao Robert Ford. Baš je savršeno odglumio čovjek kukavicu. Ipak očekivao sam da Robert ima homoseksualne sklonosti, budući da tokom cijelog filma iz njega zrači ta feminizirana vibra. Tu sam malo ostao skraćen za potvrdu toga. Atmosferičnost i drvenkast izgled filma, koji traje više od dva ipo sata, osigurali su maksimalan broj zvijezdica. Remek djelo Andrew Dominika koji zapravo nije baš zaslužan za ovu verziju filma.. Čitao sam poslije dosta o filmu na wikipediji, da je film bio izmjenjen i odgođen, pa skoro otkazan. Sva sreća i hvala testnoj publici koja je izabrala ovu verziju filma.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1679 u: Ožujak 06, 2015, 04:02:27 »
Fifty Shades of Grey (2015) ★★★½

Boli me briga za knjigu, općenito žensku opsjednutost i općim hypom, ali meni je bio dosta dobar. Osim što očekujem od filma da me zabavi i zainteresira, očekujem i uvjerljivu glumu, a ovaj film to pruža. I Dakota i Jamie su odglumili uvjerljivo i iskreno. Baš sam osjetio njezin strah, požudu te interes, kao i njegove motive i sjebanost. Uglavnom uživao sam u ovih nešto manje od dva sata. No opet ovo nema sredinu, pa ili će nekome kao i meni ovo biti dobar ili će sasut drvlje i kamenje. No čitanje knjiga nije moja šalica čaja, pa nikad nemoram birati što mi je bolje ili da mi sekundarno gledanje/čitanje pokvari već stvoren dojam sa primarnim gledanjem/čitanjem. Veselim se nastavku.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB