Off-topic > Gaming kutak

Tom Clancy's: The Division

(1/31) > >>

Cole™:


Ubisoft je na ovogodišnjem E3-u prikazao premjeran gameplay video njihovog novog online open world TPS/MMORPG naslova pod imenom The Division. Igra je trenutno u razvoju za PS4 i Xbox One. PC platforma nije potvrđena, ali vjerujemo kako je naknadna najava vrlo moguća. Igra osim online, nudi i single player komponentu, tako da će većina ljubitelja Ubisoftovih TPS igara doći na svoje. Igra je najavljena za 2014. godinu. Radnja se odvija u New Yorku nakon apokaliptičkih bolesti koje su se proširile na Ameriku u svega par tjedana tako izbrisavši sav normalan život.

Tom Clancys The Division - E3 2013 Gameplay Reveal Ubisoft Conference - Eurogamer

the_prodigy:
Auuu, sviđa mi se ono što vidim, ali ne sviđa mi se što još nije potvrđeno za PC  cry1

Punisher:
Ovaj division izgleda prejebeno samo da dode na pc bi bilo još bolje  ave1 ave1

Iceman:
Ako se ne varam i Watch dogs je od Ubisofta. Čim sa vidio ovo malo gameplay-a odmah me podsjetila da Watch dogs, kao da isti tim radi ove dvije igre.
Inače igra opako izgleda, također se nadam da će doći za PC.

Thergothon:
Sviđa mi se ideja, manji squadovi i oprezno traganje za resursima uz povremene sukobe s drugim divizijama dok vam se nađu na putu. Ne djeluje mi kao bezglavi online shooter u kojem makljaža ne prestaje niti na sekundu, taktički pristup bi se trebao više isplatiti.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju