Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 725958 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1590 u: Prosinac 30, 2014, 06:56:50 »
cer1njo dok1... i ti ga gledas?

@versus: pa i ja sam onda jos kad je "bio hit" i nisam mogao iz kreveta tjedan dana, doslovno. Transformerse sam gledao svaki dan po dva puta p1va
Da sam imao gledo bi i F&F

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1591 u: Prosinac 31, 2014, 12:32:40 »
Gone Girl
Odličan film!
Zadnja tri njegova filma koja sam pogledo; Gone Girl, Argo i The Town su odlični!!

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1592 u: Siječanj 01, 2015, 16:10:33 »
Gintama: The Movie: The Final Chapter: Be Forever Yorozuya - Wikipedia, the free encyclopedia

10/10, možda najjača stvar kaj sam gledal v zadnjih par godina. ave1 ave1

Nema smisla gledati bez pogledanog celog anime-a. Ako je ovo kraj Gintame - brutalno dobro. A ak nije - još bolje!

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1593 u: Siječanj 01, 2015, 22:10:37 »
The Equalizer (2014) ★★★★

Odličan akcić. Rula mi i početak sa misterioznim čovijekom, a kada krene s akcijom postaje brutala. Ovako nekako zamišljam da bi trebao izgledat pravi Hitman film. Ne naravno sa Denzelom, ali ta atmosfera i overpowered feel koji daje. Scena od 16 sekundi koje nakraju budu 19 je apsolutni vrh. Denzel savršen as usual. Iako je fino zaokružen i vrlo vjerovatno ga nebi trebalo dirat, voliob svejedno vidjet nastavak ovoga.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1594 u: Siječanj 02, 2015, 00:02:25 »
DUMB AND DUMBER TO - 5.0 / 10

Poceo gledati, ugasio nakon pola sata. Nazalost, dogodilo se ono sto sam i mislio, a to je da se klasik poput prvog Glup i glupljeg nece moci ponoviti. Totalno nezanimljiv taj dio koliko sam gledao, prica bzvz, forsiranje tih njihovi gluposti da to jako umjetno izgleda, mislim da sam se nasmijao samo jednom i to je bilo kao 'heh' i to je to. Jim Carrey jos donekle dobar u svom stilu, ali sve vec vidjeno, dok je ovaj drugi puno losiji u ovom nastavku. Bilo mi je drago kad sam vidio da se snima nastavak s istim glumcima, sad mi je krivo jer nisu uspjeli, bar ne onako kako sam ocekivao. Steta, jako dugo nisam pogledao dobru komediju.


HERCULES - 7.0 / 10

Nakon fijaska sa nastavkom Glupog i jos glupljeg, palim ovaj film. Dwayne Johnson solidan, dobar izbor za tu ulogu. Nije spektakularan film, gotovo svi najbolji dijelovi filma su se mogli vidjeti u traileru, zato sve manje i manje gledam trailere, u te dvije-tri minute prikazu cjeli film. Uglavnom, svidjelo mi se to kako su ustvari prikazali Herculesa, kao legendu stvorenu kroz raznorazne lovacke price, a zapravo je bio obican covjek, snazan ratnik vodjen osobnim demonima, nesrecom koja ga je zatekla te prijateljima koje je stekao kroz svoja putovanja, ratnicima poput njega s kojima su mu bitke bile lakse. E to je prica u koju mogu povjerovati, zato mi je film bio i OK. Naravno, uvijek ima tih pretjerivanja kad su bitke u pitanju, 1 protiv 100 i slicne stvari, ali na kraju krajeva, solidan film za ubit vecer.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1595 u: Siječanj 02, 2015, 00:44:17 »
Nightcrawler

Odličan film!!
Jake Gyllenhaal po običaju ubija; zbilja rastura u ovom filmu!

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1596 u: Siječanj 02, 2015, 10:22:47 »
@Cole:
Meni se isto jako svidio film. Gledo ga u kinu. Jedino kaj mi ga je ubilo je kad na kraju dojde tam u Rusiju i pobije cijeli bataljon i onda tam igranje duha u kupaoni. Ono nestajanje i slične pizdarije. Da se baš niš ne čuje i ne vidi mi je malo too much.
Ali po meni jako dobar film s njime i drago mi je da su njega stavili  hug1

@prodigy: Onda bih mogao i ja pogledati  ;D
Gledo sam one titane i to, ali ne sve i ne planiram. Oni wrath of the titans ili koji već gdje se spominje njegov luk kao Epirus bow il kak već... Kroz cijeli film mi sve djeluje umjetno i nekak "bezveze"... Poslije čitam triviu i pol tog je onak dodano i izmišljeno. Hercules nije napravio taj luk i nije bilo ovo nije bilo ono bla bla bla i slične gluposti. Izgubio sam interest onda za dalje...
Ako je ovaj nekak normalno napravljen onda bi ovaj bio najbolji izbor  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1597 u: Siječanj 02, 2015, 12:07:05 »
Enemy



Težak, čudan i spooky film!!

Nakon toga gledanje videa od pola sata da poberem neke stvari  hmm

Enemy EXPLAINED - Movie Review (SPOILERS) - YouTube


Jel gledo tko? Sve u svemu jako dobar film...
Redatelj filma je Denis Villeneuve poznat po odličnom Prisoners filmu...
I baš me zanima još njegovih uradaka tako da skidam - Incendies
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2015, 13:02:07 od doktor1 »

Offline radici

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1598 u: Siječanj 02, 2015, 16:36:52 »
cezar i cleopatra-još glesdam na htv3

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1599 u: Siječanj 02, 2015, 17:27:45 »
Enemy mi je bil prosječan, nije mi baš nekaj predobro sednul.

A Nightcrawler je možda najbolji film prošle godine kaj sam gledal, stvarno odličan!

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1600 u: Siječanj 02, 2015, 18:38:07 »
Meni se je svidjela ta sumorna atmosfera! Mislio sam da mi neće leć, ali je! Imo sam neke teorije dok sam ga gledo i na kraju neke su bile istinite dok sam u nekim i omašio ceo fudbal... Film za pogledat dvaput ako se neče odmah krenut na internet i proučavat situacija...

A pogledo popodne:

The Grand Budapest Hotel



Fantastično!! Brutalno dobro!  ave1
Ralph Fiennes ubija!!
Malo mi je 4:3 format čudan sa scrnim rubovima sastrane, ali to je tako...

Dobar video o ponajboljim filmovima lani; on mi je pomogao da dođem do ovog čuda on hotela...

The Best Movies of 2014 - YouTube

« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2015, 19:14:37 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1601 u: Siječanj 02, 2015, 21:57:13 »

A pogledo popodne:

The Grand Budapest Hotel






Ovog trena se i meni vrte creditsi te sma mislio napisati isto što i ti, bez suvišnih riječi, ovo sve govori  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1602 u: Siječanj 02, 2015, 22:02:49 »
Lol, još mi je uvijek taj film na disku. Skinuo ga negdje krajem 9. mjeseca, pokrenuo na 5 min i više nikad upalio, ne znam zašto. To je valjda ono, skineš - a ne da ti se gledat  cer1njo
Idem ga onda pogledat kad velite da je dobar...  dsmoker

Offline radici

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1603 u: Siječanj 02, 2015, 23:26:11 »
Lol, još mi je uvijek taj film na disku. Skinuo ga negdje krajem 9. mjeseca, pokrenuo na 5 min i više nikad upalio, ne znam zašto. To je valjda ono, skineš - a ne da ti se gledat  cer1njo
Idem ga onda pogledat kad velite da je dobar...  dsmoker

ovi dva gore su provokatori,sad i ja idem tražit taj preskočeni hotel fpalm1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1604 u: Siječanj 03, 2015, 15:26:40 »
Nakon toga pogledao

The Theory of Everything (2014) - IMDb

Skoro se rasplakao kao zadnja pi*ka nekoliko puta. Odlična i jako emotivna drama, pogled na Hawkingovu borbu sa bolesti i njegov ljubavni život (za koji iskreno nisam znao da je imao)

I zaljubio se u Felicity Jones



 hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.