Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 477829 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1065 u: Listopad 19, 2014, 20:00:40 »
Ma fuj, neću ove godine tom CoD-u nit prismrdit. Dosta mi je više uvjeravanja samog sebe da se isplati igrat, a dobijem govno redovito.

Zadnji CoD koji sam odigrao je bio Modern Warfare 2. Novije od toga ništa i vjerojatno nikad više.
Nezz odbija me svaki CoD. Svih ovih godina nadao sam se povratku WW2 tematike sa cca 10 sati SP kampanje, ali bojim se da od toga neće biti ništa. Osim toga, FPS odavno više nije moj omiljeni žanr.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1066 u: Listopad 19, 2014, 21:12:08 »
Koji su noviteti, double jump i dodge? Zašto jednostavno ne igrati Titanfall?

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1067 u: Listopad 19, 2014, 21:15:18 »
Tam ak ništ drugo ima velkih robota nutra. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1068 u: Listopad 19, 2014, 21:29:14 »
Jedinu prednos koju ima u odnosu na titanfall je to što će bit na Steamu. Origin je jedno veliko govno.

Offline Wulf

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1069 u: Listopad 19, 2014, 22:33:26 »
Na mobu sam i nemrem kopirat tekst... pa vas opet jebem sa linkom cer1njo
Clanak je vezan uz usporedbu konzola i PCa i njihova razlika... or should I say - sličnost?
Polako se gubi poanta konzole. Procitajte i recite kaj vi mislite thumbs1

Kaj se mene tiče konzole nisu daleko od kompa i nekak gubim hype za konzolom... rađe napravim zvijer od kompa(kad i ako cu bit u mogucnosti) i rokam pc i prek emulatora plejku hehe
Znam da nije isti feel, ali ista stvar na konzoli. Nije vise Pnp neg je - stavi/skini medij/igru, instaliraj, patchaj, bitchaj jer ne valja, DLC, patchaj, jos patchaj, skidaj, bitchaj, patchaj i onda na kraju igraj...

http://venturebeat.com/2014/10/18/are-consoles-losing-the-accessibility-that-defined-them/

EDIT: CoDove nikad nisam ni igrao dok nije dosao modernwarfare. Ne kazem da su losi bili il tak nekaj al mi se nije dalo igrati WW tematika konstantno. Nego ako se zasnivaju na temelju WWa i sve su vec iskoristili kaj se moglo i nemreju bas izmisljati na temelju toga, ako ce izmisljat bas i nece imat smisla.
Mislim da nemreju isfurat vise ww2 tematiku jer su se na tome samo zasnivali. Nakon MW je dosao worldatwar i mislim da je suckao jako. Ovdje mogu izmisljati - jer se nije dogodilo
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2014, 22:38:49 od Wulf »

Offline Iceman

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1070 u: Listopad 19, 2014, 23:05:57 »
@Wulf - a gle, WW2 je trajao 6 godina. Materjala imaš koliko hoćeš. Ova moderna tematika je skroz izfurana. Pa nije na odmet u zadnjih 5 godina izbaciti jedan WW2 naslov.

Offline Montoya

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1071 u: Listopad 24, 2014, 09:19:15 »
The Unfinished Swan graces PS4 & PS Vita next week - PlayStation.Blog.Europe

Prema kritikama igrača (PS3) jedna od genijalnijih igara.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1072 u: Listopad 27, 2014, 10:50:54 »
Quantum Break - Demo Walkthrough with Sam Lake - YouTube

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1073 u: Listopad 27, 2014, 16:52:31 »
Čudo!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1074 u: Listopad 27, 2014, 21:44:33 »
Meni osobno jako jako očekivana igra.
Iako mnogi kritiziraju preskriptiranost, meni ovo djeluje jako dobro.
Hodanje lika, mi je možda najimpresivnije hodanje ikad u gaming svijetu, ma kako god to glupo i čudno zvučalo.
Pun pogodak bu igra, u to sam uvijeren.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1


Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1076 u: Listopad 29, 2014, 19:01:54 »
Prebrutalan CGI, jedva čekam, još 2 tjedna.

Halo 2 Anniversary Cinematic Launch Trailer [Official]

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1077 u: Listopad 29, 2014, 19:28:39 »
To samo na One? A bem mu, a baš mi se već neko vrijeme igra Halo, odigrao bih opet prva 2 i po prvi put 3, 4. Frend ima 360, ali nema keca tak da od ovoga ništa  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1078 u: Listopad 29, 2014, 19:36:07 »
AAAAA NAJEŽIO SAM SE JEBENO KOLKO JE ZAKON  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1079 u: Listopad 29, 2014, 20:43:36 »
Kolekcija bu godlike, konačno pucačina di ne bu zamaranja s k/d ratiom nego - XP for winning, loss of XP for losing, playlist based rankings kuul

Da ne spominjem ostatak kaj sve donosi kaj bu očito najbolja remaster kolekcija debelo ispred svega do sad izdanoga.