Gran Turismo > Gran Turismo 5

The boys are back in town

(1/12) > >>

DogZy:
Prva tema u podforumu Team Radio!

Drago mi je da je forum ponovno u funkciji jer sad mozemo komunicirati, druziti se i okupljati.
S tim na umu, zelim napraviti jednu testnu utrku, a moze i dvije da vidimo kako ce sve to funkcionirati i kakav ce biti odaziv i interes Vas forumasa!

Osmislio sam to ovako: sutra bi se to odrzalo predvecer ( best case scenario ), ali kako to vec ide, moramo svi vidjeti imamo li kakvih obaveza. Svakako ovdje javite mozete li doci u nedjelju, 19:00h. Ako ne mozete, ide novi termin, sve u zelji da nas bude sto vise i da event zazivi.

Koncept: Imate izbor od tri auta a jednog cete smjeti voziti, svi redom su premium modeli.
               Megane Renault Sport 08
               Civic Type R 08
               Focus ST 06
              Mislim da su auti ravnopravni, sto po PP-ovima, sto po vremenima na Trial Mountain Circuitu; svi su unutar pola sekunde.

Nema pomagala, osim ABS koji ce biti na 1 postavljen. Auti su relativno slabi, pa ne bi trebalo biti problema s voznjom bez asistencija.

FAIR PLAY: ON

Dodite ljudi da se zabavimo i uzivamo! šofe1

Ukoliko imate savjete, komentare, primjedbe, sugestije ili bilo sto cemu je svrha boljitak eventa slobodna neka kaze svoje misljenje ovdje!!
               

ZoNTrA:
Jel smijem vozit na automatik?

DogZy:
Znaci li to da dolazis? Nope stari... vrijeme je da se priviknes na manual saltanje.
Ali ozbiljno.

s2000:
Ja sam ZA  :D

DogZy:
To je to care, 2 nas je za sada.... and counting

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju