Autor Tema: DriveClub  (Posjeta: 150263 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #360 u: Siječanj 10, 2015, 21:31:31 »
To je bug definitivno jer ja ga nisam dobio niti nakon 30+ poslanih i osvojenih challengea.

Offline DogZy

Odg: DriveClub
« Odgovori #361 u: Siječanj 10, 2015, 21:37:35 »
Čestitam na uspjehu.  thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #362 u: Siječanj 11, 2015, 02:51:17 »
Kazem ti, budi u igri dok odbrojava vrijeme i doc ce ti. Moras biti online. Sad posalji neki challenge i namjesti na neko vrijeme i kad bude pred kraj udji u igru i cekaj u ongoing events. Cim zavrsi dobivas trofej  kadt1kažem

Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #363 u: Siječanj 13, 2015, 19:33:18 »
Evo napokon nekih novosti malo, sutra nastavak kazu :) u videu Corvette ZR1 i Japan :) Moguce da je Corvette onda besplatni auto ako su je prvu pokazali, jer je tako bilo s videom Mazzanti Evantre?

Driveclub Japan Nakasendo Track Teaser - YouTube


« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2015, 19:50:38 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #364 u: Siječanj 14, 2015, 01:05:29 »
jel ja kaj krivo shvaćam????

ak sam kupio i skinuo,nastavke za driveclub 16 i 45 kn mislim
njima serveri u kurcu
i ja nemrem igrat ono kaj sam platio i skinuo????

kakve veze ima što nisam regan na psn i njihovi serveri u kurac krasni??????

znači platiš i ovisan si ak ide net,ak ne ,platio i ko te ebe?

da sam znao ,da nejde na moj hard

ne bi im dao novce,a sad mi opet ostralo još 70 kn

n a b i j e m      i h cry1 dsmoker

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #365 u: Siječanj 14, 2015, 09:20:55 »
Nisam te nista shvatio... kava1

Btw, dobar clanak  sm1jeh Nadam se da bi stvarno i moglo biti tako. Da ce pogurat igru i nakon 7.mj. te tako ostat u konkurenciji sa ostalim racing igrama. Ja bi bio spreman uzeti jos jedan season pass u 7.mj  sm1jeh

Here’s What the Forza Motorsport 6 Annoucement Might Mean for Driveclub Fans, and The Other Way Around | DualShockers
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2015, 12:40:57 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #366 u: Siječanj 14, 2015, 20:38:15 »
Znaci potvrdeno je ono sto se vec znalo, dolazi Japan. Prvi auto predstavljen je Corvette ZR1 Centennial Edition. Nazalost to je sve sto su otkrili. Update dolazi kasnije ovog mjeseca a nadamo se da ce ovih dana dati i nesto vise informacija.

Driveclub Japan DLC Gameplay (PS4) - YouTube
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #367 u: Siječanj 14, 2015, 22:15:48 »
Nisam te nista shvatio... kava1

Btw, dobar clanak  sm1jeh Nadam se da bi stvarno i moglo biti tako. Da ce pogurat igru i nakon 7.mj. te tako ostat u konkurenciji sa ostalim racing igrama. Ja bi bio spreman uzeti jos jedan season pass u 7.mj  sm1jeh

Here’s What the Forza Motorsport 6 Annoucement Might Mean for Driveclub Fans, and The Other Way Around | DualShockers


kupio red line i još jedan
nema psn-nemrešigrat
mislio da to ide na hard

znači ubuduće kupiujem samo ono što mogu odnest u ruci -fizički dom
za mene ubuduće online kupovine ne postoje..................

ako ono što si platio i tvoje je,nemozes koristit 24 sata dnevno,onda to nije moje,znači,učim dok sam živ................................................. dsmoker

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #368 u: Siječanj 14, 2015, 23:16:24 »
Cekaj platio si 60-70 kn za jedan dlc tocnije redline a za 169 si mogao kupiti season pass?? Kolko ja znam PS+ koristi samo za igranje online, znaci ne mozes igrat protiv drugih igraca ako nemas pretplatu ali bi tvoj kupljeni dlc i svi ostali sadrzaji trebali apsolutno normalno radit?? Mozda je nesto do PSN-a bilo, si probao ponovno?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DriveClub
« Odgovori #369 u: Siječanj 15, 2015, 13:54:29 »
Ako si nešto kupio, a nema ti u igri, probaj sa "Rebuild the database" na PS-u. Meni bilo tako sa DLC-om iz AC Unity, pa se nakon rebuilda pojavilo :)
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #370 u: Siječanj 15, 2015, 14:31:17 »
Kakav je tvoj dojam o igri? Da čujemo to malo opširnije...  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #371 u: Siječanj 15, 2015, 23:12:14 »
Ferrari Enzo i Lake Shoji

DriveClub - Japan: Lake Shoji - Ferrari Enzo Gameplay - YouTube


+Jaguar CX-75  sm1jeh



Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #372 u: Siječanj 15, 2015, 23:15:55 »
Cekaj platio si 60-70 kn za jedan dlc tocnije redline a za 169 si mogao kupiti season pass?? Kolko ja znam PS+ koristi samo za igranje online, znaci ne mozes igrat protiv drugih igraca ako nemas pretplatu ali bi tvoj kupljeni dlc i svi ostali sadrzaji trebali apsolutno normalno radit?? Mozda je nesto do PSN-a bilo, si probao ponovno?

ma do njih bilo,al moja poanta je ,kad kupiš,mislio moje na hardu i mogu igrat bez obzira na net,i kupio dva,jedan 15 čuna ,drugi dlc 45 kn
čekaj
red line i elemnts-imaju po 45 zvjezdica svaki,11 zasebnih zadataka u svakom,
eto upalio ps4 da vidim,slabo pamtim kava1

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #373 u: Siječanj 16, 2015, 00:12:52 »
Pa mogao si uzet season pass i miran si do 7.mj. Skidas i aute i evente i staze sve cim izadu  hmm
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #374 u: Siječanj 16, 2015, 01:34:54 »
ostalo mi 70-50 čuna,to bu za gt7
ovima nedam nikaj više šofe1

btw
ses pass je 150 kn il više?