Autor Tema: Medal of Honor: Warfighter  (Posjeta: 26975 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #75 u: Listopad 25, 2012, 18:07:38 »
Stvar je u tome da ne želim modernu FPS ratnu igru. Sve kuće vide šta radi isprani i retardirani COD, (ako hoćeš argumente - rastežu priču da je to sramota, nepostojeći AI, fizika = 0 bodova, grafika bazirana na Quacke 3 engineu u skoro 2013 godini, ama baš nikakvih inovacija od samog početka, (šta se skoro svim igrama stavlja pod minus u recenzijama islično, ali ne i ovom ispljuvku).....) i žele ugrabit dio kolača od te prodaje CODa sa svojim naslovima i rade sama sranja. Prethonik ovog MOHa mi je bio bezveze dok sam npr u METRO 2033 igri uživao radi atmosfere, settinga.....

Čitao sam da je ova igra rađena u Frostu od BF3 motoru, ali da je interakcija sa okolišem nepostojeća, (meci ne prolaze čak niti kroz slamu, sa RPGem pogodiš žicu i on eksplordira na jebenoj žici itd)....

Pa ono, 2012 na kraju, a ništa novo od tih FPSa za razliku kada zaigram Ghost Recon: Future Soldier koji je svjetlosnim godinama ispred svih tig COD klonova.

Kao šta rekoh ne privlači me uopće več taj isprani setting, (kao šta je ljudima bio dosadio WWII pa su se bacili na moderno ratovanje) tako je i meni dopizdilo to "moderno" ratovanje koje je u svakoj igri praktički identično. E pa zato tuda i spominjem Future Soldier koji sa svojim gameplayom našamara sve te igre, a vjerujem i ovaj MOH. Jer gledajući Metacritic tamo ima ocjenu 49/100 dok za primjer Future Soldier ima 79/100 i valjda i to ima neke veze sa vezom i mozgom...

Jedino je tragično šta će COD dobivati astronomsko velike ocjene koje ja zbilja ne shvaćam kada se pogleda šta se pod minuse daje drugim igrama.

A Future Soldier stalno spominjem jer sam u postu prije rekao da mi je TPS žanr postao bolji, zabavniji, atmosferičniji od FPSa koji je prije u tome kod mene imao prednost

Kakvu ratnu igru želim?? Daj mi malo neke druge nacije, (pun mi kurac više amerikanaca, rusa i sličnih isfuranih, prožvakanih, ljigavih tema) pošalji me u Vjetnam, Stavi me u Afriku kao nekog agenta/krijumčara bla bla, (krvavi dijamant) pa zakompliciraj to...., slobodno opet WW II tema za ratnu igru jer mi već fale u svom ovom "modernom ratovanju"........

Zato i mislim da bi mi bez obzira na prahistorijski engine, nepostojeći AI novi BO2 mogao biti zanimljiv jer je malo drugačiji, (kao šta sam i rekao da mi je BO isto tako bio odličan jer je promjenio setting)...

Ja mislim da sam argumentirao razloge zašto mi "moderno ratovanje" lagano znači ćesme!!

A i tu, kao niti u mom postu gore nisam pljuvao po samom MOH:Warfighetr naslovu nego da me taj "setting" ne privlači jer je isfuran i isprazan!

I ja mislim da ne serem kada tako nešto kažem!!
« Zadnja izmjena: Listopad 25, 2012, 18:13:01 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #76 u: Listopad 25, 2012, 18:19:43 »
Post ti je na mjestu kolega.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #77 u: Listopad 25, 2012, 18:33:51 »
Meni je isto dosta modernog ratovanja, da nam opet daju Vietnam ili WW2 to bi bilo odlično. Još uvek čekam HD iskrcavanje u Normandiji.

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #78 u: Listopad 25, 2012, 18:47:22 »
Ma dušu bi dala jedna ogromna WWII igra u Frostbite 2 engineu. Sve destrkutivno, razrušeno, ti snajperist u zvoniku crkve, odličnu atmosferu, priču, likove... Pa prodavala bi se kao luda, ali svi developeri su očito retardirani i samo rade copy/paste.....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #79 u: Listopad 25, 2012, 18:48:13 »
Meni je isto dosta modernog ratovanja, da nam opet daju Vietnam ili WW2 to bi bilo odlično. Još uvek čekam HD iskrcavanje u Normandiji.

Ja nemam ništa protiv modernog ratovanja, više kada bi bila kako je dok rekao neka druga nacija i lokacija, nešto malo drugačije. Mislim iskrneo, volio bih i neko drugo doba, ali ne jer mi je ovo dopizdilo nego jer skoro ništa osim ovog.
No ovo što sam citirao, apsolutno se slažem sa tim, savršeno bi bilo thumbs1

@doktor, a i svi ostali, ne znam kako se nisam osvrnuo na tu igru uopće na forumu, no nedavno sma prošao jedan dosta svježi FPS koji isto ima svojih mana, ali su (meni osobno) zanemarive, a prednosti su genijalne.

Singularity

Napisat ću danas, sutra malo više o njemu, a i dodat ga u listu odigranih, no mene je igra oduševila, nešto stvarno svježe danas a istovremeno povratak u prošlost - npr health bar i medikitovi, inovativan gameplay i oružja i sl.

Tko ne zna o čemu se radi, neka pričeka, otvorit ću mislim čak i tmeu, ili neka gugla, no u svakom slučaju igru preporučam. Atmosferom (a i gameplayem) je kao neki miks Stalkera, Bioshocka ali i nekih potpuno drugačijih igara tipa Serious Sam. Ne znam, puno je momenata bilo u igri koji me je svaki podsjećao ne nešto drugo, ali je opet djelovao svježe i bio zabavan.

Mali off, ali eto, za ljude kojima fali nešto drugačije  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #80 u: Listopad 25, 2012, 18:52:45 »
Opet sam se emotivno povezao s igrom. Sve mi je odlično, likovi, napucavanje, soundtrack pogotovo.  ave1

Nemam rijeći, apsolutno odlična igra  ave1 ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #81 u: Listopad 25, 2012, 19:00:58 »
S pucačinom se jedino emotivno morem povezati dok laga online, tj. dok počnem rejđati.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #82 u: Listopad 25, 2012, 19:01:18 »

@doktor, a i svi ostali, ne znam kako se nisam osvrnuo na tu igru uopće na forumu, no nedavno sma prošao jedan dosta svježi FPS koji isto ima svojih mana, ali su (meni osobno) zanemarive, a prednosti su genijalne.

Singularity


Prošao to davnih dana....

Offline Kole

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #83 u: Listopad 25, 2012, 19:03:12 »
S pucačinom se jedino emotivno morem povezati dok laga online, tj. dok počnem rejđati.  cer1njo

 cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #84 u: Listopad 25, 2012, 19:06:26 »
Eto. Drago mi je da nisam jedini.
Ja nemam ništa protiv argumentiranih i osnovanih kritika, ali me živcira ovo je smeće komentari.
Ja znam da je tržište odnosno žanr, prepun "istih" igara, ali sve te igre se daju zaobić i ne odigrat. Možda ja imam IQ42, ali ovo što ovaj naslov nudi mene zadovoljava.
Znam da mogu samo sanjati o igri bez HUD-a, sa interakcijom okoliša kakvu želim i sa pametnim AI-om poput KZ serijala te jedan neistraženi i odličan setting, ali takvo što bi napravili fanovi, a ne netko tko radi igre na traci. To je moj san, priznam, ali ako mogu, a hoću - zadovoljit ću se s ovime što se nudi isključivo zato što me to zanima.

Ova igra za razliku od desetke drugih je bazirana na stvarnim događajima i stvarnim misijama, to je ono što me apsolutno drži budnim i zainteresiranim za ovaj naslov. Mehanika je zadovoljavajuća i dobar setting i atmosfera. Šta će mi više za dva popodneva. Kao što sam rekao, kritiku priznam, ako je pogonjena argumentom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #85 u: Listopad 25, 2012, 19:08:49 »
 kava1


Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #86 u: Listopad 25, 2012, 19:20:03 »
What?  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #87 u: Listopad 25, 2012, 20:17:15 »
Cole ako ja tebi moram davat argument zašto je meni MOH loš, mislim ono pa dugo si gamer nemaš 10 godina i nisi sad počeo igrat.
Možeš i sam zaključit da se radi o forsiranju i C/P jednog te istoga iz godine u godinu NHF kava1

Zašto ja više neigram COD ni MOH, jednostavno sam to valjda prerastao ili šta god. Meni je zabavnije sad igrat nešto tipa Stalker, gdje imaš šta za igrat. Skupljat iteme, nadograđivat oružje itd.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #88 u: Listopad 25, 2012, 23:09:54 »
Malo su mi glupi ovi argumenti sa godinama. Ja sam recimo oduvijek najviše od svega RPG gamer i volim tisuće linija teksta, bogat lore, hrpetinu dungeona za istraživanje, hrpu likova itd, ali svejedno mi nekada nema ničeg boljeg od čistog napcavanaj gdje ne moram razmišljati nimalo, tipa Serious Sam. A nekad pak želim slično napucavanje sa nekim epičnim scenama, tipa ovo. Jesam li zbog toga "mlad gamer" ili glup? Ne bih rekao, jednostavno volim igrati svašta i u svemu nalazim nešto što me zadovoljava, osim ako je igra baš takvo smeće da nema ništa dobro, no takve su stvarno rijetke. Igra poput Witchera je oan koju ću odigrati, i pričati o njoj i onda opet igrati, pa pričati i pamtiti... Igra poput ove je koju ću vjerojatno jendom odigrati radi gušta, možda dvaput. Neću ju možda ni pamtiti kao nešto posebno, ali će me definitivno zabaviti dok sam ju igrao i ponuditi ono što sam tada tražio
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #89 u: Listopad 25, 2012, 23:19:04 »
Kad sam spomeno godine, mislio sam samo da se Cole bavi gejmingom duže vrijeme, i može sam zaključit zašto mi MoH ne odgovara.
Budući da je on mene naveo da sam ga izbacio iz takta jer nisam naveo argument i to je sve.
Jasno da godine nemaju veze šta će ko igrat, nisam na to ni mislio.
A i ja sam ga sad namljeo...