Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734889 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2010 u: Svibanj 13, 2016, 14:19:59 »
Pa dobro, realno u svakoj vjeri i kulturi postoji neki Vrag, demoni, zli duhovi i slicno, tako da je svaki film koji ima takve entitete u sebi, meni pre strasan.

Takvi filmovi i mene uznemire, a gust ih je pogledat bas radi napetosti.Al onda sam par dana u neredu, panika me obuzme totalna.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2011 u: Svibanj 13, 2016, 14:52:36 »
Ne volim horore i ne gledam ih, ali kužim na što misliš. Puno je dublja razina straha kad ti netko prezentira to kao realnost nego kad te plaši nekim čudovištima i sličnim pizdarijama. To može biti jumpscare, ali nema psihološki utjecaj poput ovog. Recimo meni su The Exorcist i The Exorcism of Emily Rose brutalno strašani filmovi. Sama pomisao da bi se mogao naći u takvoj situaciji me plaši, a nakon što sam pročitao članke kako su glumci i režiser mjesecima nakon toga doživljavali traume i osjećali opsjednutost... pičkica sam, jebiga  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2012 u: Svibanj 13, 2016, 20:32:39 »
The Exorcist i The Exorcism of Emily Rose

uhhh slušajno skino sa interneta nisam znao očemu se radi i gledao 1 min i odma ugasio, a mlađi rođak mi se smije kaže da sam p vaki naki. Rekoh sinko miruj nisi nikad doživio unutarnji nemir.

Mrzim filmove di sto to spominje, mogu gledati horrore ali o toj temi nikad, Gledao sam Komediju "scary Movie" tako nešto, i nije mi bilo svejedno ali srića komedija pa sam se negdje dobro nasmijao.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2013 u: Svibanj 15, 2016, 00:40:45 »
Pogledao opet Whiplash (2014)... ovo se zove FILM ! Od glume, radnje, muzike... ma sve ! Ovo je školski primjer kako se radi vrhunski uradak bez ogromnog budžeta, eksplozija, akcije, razbijenih autiju i sl.
A zadnji dio filma mi je genijalnost neviđena, držao me na rubu stolca i s osmjehom od uha do uha. Taj način na koji komuniciraju samo pogledima govori više od 1000 riječi. Baš mi je drago da sam ga pogledao još jednom, iako sam isprva ga izbjegavao zbog jazz glazbe, za koju ni ne treba biti preveliki fan da bi vam se svidio film.

@Cole, ako ovo nisi gledao... neznam šta čekaš :)

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2014 u: Svibanj 21, 2016, 12:52:21 »
Whiplash je filmčina  thumbs1

Jučer sam gledao X-Men Apocalypse. Solidan akcijski filmić, ali ništa više od toga. Nikad nisam bio fan X-Mena, ali s obzirom na to da sam kolegu nagovorio da ide gledati sa mnom Captain America, obećao sam mu da ću pogledati sve prethodne nastavke da mogu ja s njim na ovo. Možda je u tome i problem, pogledao sam svih 7 komada u tjedan dana pa mi je vjerojatno već pun kufer. Apocalypse je dobar film za pogledati u kinu u 3D, ali još jedan od onih koji se baziraju na rušenju zgrada i CGI efektima te nemaju neku dublju poantu. Što je zapravo prava šteta jer u Magnetu imaju odličnog i dubokog lika kojeg se može puno bolje okarakterizirati i čije se unutarnje borbe mogu prikazati na bolji način od ovog. Film mi dosta vuče na Age of Ultron koji je isto bio prosječan. Ostali nastavci su isto ni v rit ni mimo. Ona prva tri su tehnološki dosta zahrđali, ipak je riječ o filmovima starim preko 10 godina, a u ovom žanru to može biti presudno. Wolverine duo/trilogija mi je ispodprosječna, a nova trilogija je čak i pristojna s obzirom na ono što sam očekivao. Dosta ih izvlače McAvoy i Fassbender koij su kao stvoreni za svoje uloge, vrhunski odglumili i jedan i drugi.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2015 u: Svibanj 21, 2016, 13:47:46 »
X men saga su mi dosta dobri filmovi, ali nisam sad baš FAN.
Zadnje dva su mi odlična bila, al ovaj Apocalypse nisam pogledao još. Puno jači su mi Marvelovi filmovi. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2016 u: Svibanj 21, 2016, 13:48:40 »
Nezz ocito je (kao sto si i sam rekao)da ti se X Man bas ne svida.Meni osobno su svi X Man filmvo brutalni i svaki sam pogledao najmanje 5,6 puta.Nisam gledao Apocalypse, al po onome sto sam cuo trebao bi bit dosta dobar film, malo ispod Days of future past.Tesko je u X Man filmu fokusirat radnju na samo jednog lika, jer ih ima brutalno puno.Al mislim da su i tu napravili dosta dobar posao.Osobno mi je najdrazi Wolverine, al svi su stvarno odlicni.Sta se tice efekata i kvalitete starijih filmova, mislim da to jos uvjek dobro izgleda i za danasnje standarde.

Poslano sa mog LG-E430 koristeći Tapatalk

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2017 u: Svibanj 21, 2016, 21:22:25 »
Pa X-Men filmove i radi Marvel. Ali nisu ni blizu kvalitetni poput Avengersa i zasebnih filmova o njima.

Bartul, ako ti je dovoljno da film bude nabijen akcijom i CGI efektima, onda se može reći da je dobar. Meni osobno nije i s obzirom na to da nisam zagriženi fan tog universea, nije me impresionirao.

Ima puno likova, da, ali glavni likovi su Xavier i Eric (Wolverine u nekim prijašnjim nastavcima). Xavier je onako, mlaki i proziran lik. Nije loš, ali o njemu sve znaš nakon 10 minuta bilo kojeg nastavka. Najveći potencijal su po meni imali u Ericu i njegovoj unutarnjoj borbi, ali su tu karakterizaciju (i ne samo njega) odradili dosta šturo. Razumijem, takav je žanr te vjerujem da će hrpi ljudi film biti super i to poštujem, ali meni je prosječan :)
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2018 u: Svibanj 21, 2016, 21:31:12 »
Jbg. ja obozavam sve X Man filmove i svaki mi je bolji od boljeg, al razumjem da ti se ne svida.

Meni je bas taj univerzum brutalan, mislim mutanti sa svojim mocima, nesto najbrutalnije ikad.

Poslano sa mog LG-E430 koristeći Tapatalk

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2019 u: Svibanj 24, 2016, 12:42:10 »
Pogledao:

Civil War
Real Steel
StarWars: The Force Awakens
Cinderella(2015)


Sva tri su mi baš ok. Ali CW nisam očekivao da bu tak završilo, nego da
IZgleda da prema tome ide IW. Jako dobri fightovi, iako mi Olsenica malo ide na živce sa pokretima, ali ok je. Would bang. Trebam pogledati sad još SpiderMan2 i AntMan.

Kaj se tiče RealSteela, malo sam razočaran razvojem radnje. Bezveze mi je što praktički nitko nema damage i nema zamjene dijelova, trošenje i sl. Volim jako vidjeti Hugh Jackmana u ovakvim filmovima. Smetalo me to što se skoro ne vidi nikakav damage, iako je njegov bot slab što se tiče udaranja odma izbija oči suparnicima, a njemu ni niš. Mali mi je iritantan. Kraj mi je dobar jer je opet Zeus pobijedio iako nije i nije potpuni happy ending.

SWTFA:
Boyega je super odradio posao i ko da se vidi njegova trema jer je stalno napet. Lukeu su definitivno trebali dati da barem kaže "Si me našla?" ako ništa drugo.
I sad mi je jasno zašto su određeni memei rađeni po Kylo Renu i njegovim izljevima bijesa  cer1njo
Nisam neki fanatik StarWarsa ali mi je drago da sam ga pogledao. Sve u svemu film mi je odličan, kao i humor  shy1 ;D

Sljedeće pokušavam gledati XMan od first class pa nadalje. Nevoljko ću gledati Wolverina opet, ali valjda će biti bolji nego origins  fpalm1

A Cinderella... Šta reći? Koju posluku porati? Kome? Savršen film, nezz.. Helena mi je super kao hairy fartmother, a Cate... o geezuse khreeste  ave1 jebob sam taki
Č/10  cer1njo
Ok je film za pogledati za ženskom ako želi. Nema golotinje previše

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2020 u: Svibanj 24, 2016, 13:03:54 »
iako mi Olsenica malo ide na živce sa pokretima, ali ok je

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2021 u: Svibanj 24, 2016, 13:09:47 »
jebiga koji dio sad... "no you didnt" da me živcira ili "no you didnt" na ali ok je? fpalm1
sry i have the stupid today hmm

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2022 u: Svibanj 24, 2016, 14:50:52 »
jebiga koji dio sad... "no you didnt" da me živcira ili "no you didnt" na ali ok je? fpalm1
sry i have the stupid today hmm

Na to da te živcira, a ženska je savršena  cry1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2023 u: Svibanj 24, 2016, 15:12:12 »
Baš. To mu je žena isprala mozak.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2024 u: Svibanj 24, 2016, 15:22:44 »
Vidi je

Elizabeth Olsen Explains The Origins Of The Scarlet Witch | Allure - YouTube
All work and no play makes Jack a dull boy.