Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 270380 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #555 u: Svibanj 10, 2014, 09:06:12 »
Iza je reklama za Garage Auto Show. Prošle godine sam pipnuo Ferrarija iakoje zabranjeno bilo.... Ide tko?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #556 u: Svibanj 10, 2014, 12:55:30 »
To za westgate? Vidio sam da ce biti u areni isto, u gardenu ce biti tuning show na krovu i taj west gate ce imati...

Sent from the den


Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #557 u: Svibanj 10, 2014, 13:06:36 »
kaj je taj Garage Auto Show?
čuo sam za ovaj tuning show al ak bude u areni mogo bi doć možda  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #558 u: Svibanj 10, 2014, 18:56:19 »
Baš, dosada, nakon onog što sam sinoć vidio. F12 Berlinetta. Na Držićevoj. Češke rege. Kako je to lijepo uživo, to je neopisivo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #559 u: Svibanj 11, 2014, 08:44:20 »
kaj je taj Garage Auto Show?
čuo sam za ovaj tuning show al ak bude u areni mogo bi doć možda  ;D
Iskreno - bezveze... westgate auto show je kolko tolko najbolji. Dolje u garazi ima solidnih autiju i fina kolicina, ali ne ocekuj previse. Vrhunas je bio kad je lik upalio Camara hehe. Takoder su po cijelom shopping centru razbacani, a hostese su za poševit na haubi.

U areni, pricamo o arena centru, ne o areni kao dvorani ;)
To je opca zalost. Jednom sam bio i bilo je onak 4 izlagaca i imas pet autiju. I jedini vrijedan spomena je bila Impreza WRXixa(ak se dobro sjecam). A ostali su tipa, Renault, Dacia, Peugeot i slicni.

U garden mallu je tuning show. Tamo sam bio jednom ja mislim. Fora za pogledati kak si je ekipa stunala aute, ali ima i autiju koje bi zapalio odma... bit ce sexy car wash i jos neke gluposti...

Suma sumarum: jedini na koji se isplati ici je  WG "auto show". Jer imaju najvise za ponuditi i ima i za pogledati.

Sent from the den


Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #560 u: Svibanj 11, 2014, 11:50:45 »
meh WG mi je malo predaleko za sam tak otić, ah well better luck next time ;D

EDIT: kako jebački :drool: 1,000-HP Superbird Rips Down Runway At 194 MPH: Video
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2014, 12:04:06 od Dooms_Day_Racer »

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #561 u: Svibanj 12, 2014, 12:25:37 »
Ta-da!

 
2015 McLaren P1 - Jay Leno's Garage - YouTube
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #562 u: Svibanj 15, 2014, 22:44:36 »
Našao ovo... i jednostavno sam oduševljen  cer1njo :P šofe1
Najbolje reklame za Porsche

These Are the Best Porsche Print Ads Ever [Photo Gallery]

Ova me je oborila  :P


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #563 u: Svibanj 16, 2014, 12:46:36 »
Odlične  ;D

Na aerodromu Lučko - netko od pilota/kontrolora





Savršeno uščuvan/obnovljen. Vidim sad da nisam fotkao iznutra, mislio sam da jesam ali valjda sam se samo divio. Šteta jer je prekrasan
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2014, 12:05:47 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #564 u: Svibanj 16, 2014, 21:06:08 »
Netko ima ukusa kuul
Poprilično vrijedan auto.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #565 u: Svibanj 17, 2014, 12:09:14 »
Baš sam ga gledao i mislio si, zajebi sve ove nove pizdarije, ovakvo nešto imati za "vikend auto", nema tog modernog SL-a, benvea, Mustanga, ubaciti bilo koji "vikend auto", kao ovakav neki klasik. Čisti seks kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #566 u: Svibanj 17, 2014, 13:11:12 »
I bez elektronike koja te sputava, usmjerava, navodi na krivi put, korektira. Nema ABS-a, TCS-a, EBD-a, ESP-a, samo ti i auto.
+Pizzolovac dsmoker

Pa jbte, gledam po tržištu što se prodaje i nađe se od Lancie Theme 8.32 (motor iz Ferrarija 308), preko Lotusa Elana iz 60-ih pa do Maseratija Karifa ili Cabrioleta za manje od 100000 kuna. Znači, tko voli egzotično i nešto drugačije, može se naći super stvari...
EDIT: Elan je oko 150k kuna.
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2014, 13:15:21 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #567 u: Svibanj 17, 2014, 14:12:57 »
I tko ima para  ;D

ALi nije to strašna lova, tj izbor je na tebi između takvog nečeg ili nove Fieste, Golfa, Meganea. No problem je što su takvi auti baš ono vikend auti. Rijetko tko će ih voziti svaki dan, iz više razloga. Pa je ipak to za nekoga tko ima i za Golfa i Elana  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #568 u: Svibanj 17, 2014, 19:21:50 »
Bio danas na Garage Auto Show-u i bilo je super. Bio Mercedes SLK, Ferrari Italia, a kasnije je bio i Lamborghini koji me je opekao. Ne ozbiljno, opekao me. Ne sviđa mi se previše Volkswagena. Mislim, kužim jedan dio, ali ima ih na sve strane i živcira me.
Najbolji mi je Golf R WRC. WRC oprema, a jedino što je u toj opremi su boje iz WRC-a. Glupost.
Bio i Mitsubishi Lancer Evo IX od naših Rally vozača. Auto je prelijep. I bila je jedna KIA ProCeed GT. Isto predobar i lijep auto.
Najviše me, definitivno Lamborghini oduševio jer sam ga prvi put u živoru vidio. Ali me mrzi jer sam ga dodirnuo na zadnje svjetlo i opekao sam se malo.  :P
Prošle godine je bilo bolje, ali ove godine nisam našao onaj Premier Launge sa BMW-ovima i ostalim sranjima. Nema veze uživao sam i bez toga. :)

Mogao si komotno  u ovu temu pisati thumbs1
Koji Lamborghini je bio izložen? Imaš nešto slika?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #569 u: Svibanj 17, 2014, 19:42:28 »
A Alfa 4C? To su najavili?!?! Nije bila?

Ja sutra ujutro idem i bolje da je ima  hmm
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.