Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901725 vremena)

0 Članova i 32 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2550 u: Rujan 30, 2012, 20:47:50 »
Imao sam najboju nedjelju u zadnjih pet godina........................................ thumbs1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2551 u: Rujan 30, 2012, 21:09:16 »
I sad bi netko trebao pitati zasto, jeli?  ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2552 u: Rujan 30, 2012, 21:16:18 »
NE!!! Niti ću reći zašto!!!

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


Samo je bilo FANTASTIČNO!!!  kava1 ;D

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2553 u: Rujan 30, 2012, 21:25:34 »
Odem na Steam i ugledam ovo al nekužim...


Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2554 u: Rujan 30, 2012, 21:29:16 »
Free weekend je njubaro :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2555 u: Rujan 30, 2012, 21:30:24 »
Free weekend je njubaro :D
Objasni neam pojma o steamu ništa  cer1njo shy1 cry1

Edit:
skužio sam...
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2012, 21:38:54 od s2000 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2556 u: Rujan 30, 2012, 22:20:20 »
hahah, ima i gorih od mene, ja ne znam možda što je teamspeak niti kako ga namjestit, ali ovaj ne zna ni što je free weekend. jesmo njubovi  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2557 u: Rujan 30, 2012, 22:22:45 »
hahah, ima i gorih od mene, ja ne znam možda što je teamspeak niti kako ga namjestit, ali ovaj ne zna ni što je free weekend. jesmo njubovi  cer1njo

Nekoristim steam pa neznam,samo sam Mafiu II igrao preko njega...

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2558 u: Rujan 30, 2012, 22:45:12 »
hahah, ima i gorih od mene, ja ne znam možda što je teamspeak niti kako ga namjestit, ali ovaj ne zna ni što je free weekend. jesmo njubovi  cer1njo

Nisam ni ja znao do neki dan xD Imao sam Rome Total War 2 i bio sam izbezumljen potpuno i pitao  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #2559 u: Rujan 30, 2012, 22:56:31 »
Free weekend
Dok ja skinem prođe i vikend, i onda ne mogu zaigrat jer je prošo free weekend cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2560 u: Rujan 30, 2012, 23:00:24 »
hahah, ima i gorih od mene, ja ne znam možda što je teamspeak niti kako ga namjestit, ali ovaj ne zna ni što je free weekend. jesmo njubovi  cer1njo


Nisam ni ja znao do neki dan xD Imao sam Rome Total War 2 i bio sam izbezumljen potpuno i pitao  cer1njo


Daj mi taj DeLorean da i ja odem malo u budućnost  i probam kakv je novi Rome Total War 2 pošto izlazi sljdeće godine....

A usput ću i bacit oko na BINGO, LOTO i kladionu pa podjelit malo sa vama tu kako se kreću rezultati  kava1

 ;D

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2561 u: Rujan 30, 2012, 23:16:33 »
Kako sam fejlo  fpalm1
Mislio sam na Napoleon tota l wara napisao ono.

Ugl da se pohvalim dečki, odigrao kladu jučer, skroz sam bio u žurbi zapisujem i tako i frend mi uplati u kladi i super prva 3 para prođu i sve 5. Kad ono vidi m na listiću koef 7.30 i nije mi bilo jasno kako. Sjebo sam si listić s tim kaj sam se žurio i zapisao krivu Borusiju i sad sam popuhao 1800 kunića. Popizdio sam totalka. Mislim da sam ja jedini baksuz što se tiče klade  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2562 u: Listopad 01, 2012, 00:10:04 »
Nisi, ja sam se svega par puta kladio i svaki put tako glupo spušio (zato sam i prestao ;D), evo jedan primjer koji mi je najviše u sjećanju.

Italija - Francuska 2006 - finale SP. Bio sam toliko siguran u Italiju da sam se odlučio ići kladiti. Dođem ja, vidim neki još k tome jako dobar koeficijent na pobjedu Italije, ne sjećam se točno koji je bio a sad mi se neda računati, no trebao sam dobiti oko 200kn na 10, samo sa tim parom. I ja odmah ko iz topa puknem taj par na listić i uplatim, dođem doma, gledam tekmu, Italija pobjedi, i sav sretan trčim do klade, a kad ono... to je bilo za pobjedu Italije unutar 90 minuta  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2563 u: Listopad 01, 2012, 00:20:56 »
Nisi, ja sam se svega par puta kladio i svaki put tako glupo spušio (zato sam i prestao ;D), evo jedan primjer koji mi je najviše u sjećanju.

Italija - Francuska 2006 - finale SP. Bio sam toliko siguran u Italiju da sam se odlučio ići kladiti. Dođem ja, vidim neki još k tome jako dobar koeficijent na pobjedu Italije, ne sjećam se točno koji je bio a sad mi se neda računati, no trebao sam dobiti oko 200kn na 10, samo sa tim parom. I ja odmah ko iz topa puknem taj par na listić i uplatim, dođem doma, gledam tekmu, Italija pobjedi, i sav sretan trčim do klade, a kad ono... to je bilo za pobjedu Italije unutar 90 minuta  fpalm1

 ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2564 u: Listopad 01, 2012, 00:28:26 »
Vidiš da uvijek ima većih luzera  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.