Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901723 vremena)

0 Članova i 27 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4575 u: Siječanj 22, 2014, 15:45:15 »
Al ovakva sranja se ne bi smjela dogajati. Bum pisao poslije kad bum imao vremena :)
Lets call it more of a... near death experience than a mistake :l

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4576 u: Siječanj 22, 2014, 16:12:05 »
Pa mogu mislit, jebote dobro da ti nije ništa, nadam se da nije.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4577 u: Siječanj 22, 2014, 18:41:08 »
Jbga, sranja se događaju..
A kaj si doma nadrobio?

Ma ne samo doma neg svima :D
Nije ni blizu onoga kaj sam im rekao. Niti sam pio, pimplo po mobu, radiu il nekaj drugo.
Mislim da vama mogu reći jer ste više manje svi vozači tak da raumijete, more or less :l
I osjećam se tak glupo kaj mi se to desilo. Znam da nije neko čudo jer se slično i doku1 dogodilo, ali barem je on upravljao vozilom

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #4578 u: Siječanj 22, 2014, 18:44:12 »
Najbitnije je da tebi (vama  - ko je već sve sudjeloval) nikaj nije, ostalo bude došlo na svoje.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4579 u: Siječanj 22, 2014, 20:24:00 »
http://i.imgur.com/deOm4wA.jpg


uz potpis na ono što svi vele , da je najbitnije da nikom nije ništa
i komentar da sam ja 2009 razbio auto i evo, tek sad (ove godine) imam ponovo 50% popusta, al proć će ti i to...

ja,
jednostavno ne mogu,
a da ne upitam,

koji kurac će ti cipela u gepeku ?

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4580 u: Siječanj 22, 2014, 21:17:39 »
Lol, dvije su :P
To su mi radne kad sam na poslu . Odvratne su znam. Gojze desno su mi za prijenos novca kad radimo.

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

EDIT: rekao ženi  shy1
Sad bum lakše spavao. Inače brijem da bi pukao kad tad. Skoro sam puko u bershkoj dok sam stajao :l
Mislio sam da će freak outati skroz ali nije... Suze malo potekle, reklo se što imalo za reć i to je to. Hope it doesn't come back to haunt me.
Rekao sam joj da sam si cijeli dan zbrajao danas i "računao", što zapravo i je tako... Jedini način da se to ne dogodi je taj da nisam nikam išao. Alternativa u toj situaciji ne postoji, a da sam ja ostao čitav. Stavio sam se u svakakve pozicije  i ne završi dobro. Jedino dobro bi bilo to da nisam nikam išao.
Također sam joj rekao da svi veliki vozači poginu na bedast(čudan) način. To sam pričao dok sam joj držao ruke iza leđa i glavom pridržavao bradu da me ne zgrize  ;D
Idem si spit pivu do kraja i spavat. Ko god da još pije, U zdravlje! p1va

Dečki, laku noć.
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2014, 00:36:30 od Wulf »

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4581 u: Siječanj 23, 2014, 12:31:04 »
@Versus

možda si ovdje daš naći neki dobar laptop, možeš si ga konfigurirat po želji mislim

mySN.EU | XMG | Schenker Technologies

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4582 u: Siječanj 24, 2014, 01:35:43 »
@Versus

možda si ovdje daš naći neki dobar laptop, možeš si ga konfigurirat po želji mislim

mySN.EU | XMG | Schenker Technologies


 thumbs1

fala
ali
prihodi su mi rvacki.
računalo od 1200-1400eur si priuštim jedino....ufff...jeedino
jedino ako idem špijunirat Wolfa , pa kad spazim da je iz gepeka obukao cipele za nosit novce, onda da borbeno dejstvujem nad njime i otmem mu torbu

wolfe, zajebajem se  kadt1kažem

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4583 u: Siječanj 24, 2014, 11:19:49 »
lol tek sad skužio... ja mislio pričaš o filmu  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4584 u: Siječanj 24, 2014, 11:23:25 »
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #4585 u: Siječanj 24, 2014, 17:29:57 »
Danas već jednom odslušal Lijepu našu, na snježnom mećavom praćenom sprovodu jednom dobrom susjedu i prijatelju, velikom sportskom znancu...jednom svijetlom dijelu mog života.

Doma me dočekala tama, odnosno "hepiji", kak odmilja zovem našu cijenjenu elektru.

Sve više sumnjam da bude sve kak treba s našom tekmom, a kamoli tek cijelim sportskim programom - sad je 2. vožnja slaloma iz Kitzbuhela pa prvo polufinale i onda ono naše...
Nije vani nikakvo nevrijeme, infrastruktura je vrhunska, no struje nestaje svako malo kao zbog, neriješenog visokonaponskog problema (nisu hteli napraviti "krug" i tad bi to bilo to). 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #4586 u: Siječanj 24, 2014, 20:37:24 »
Nije vani nikakvo nevrijeme, infrastruktura je vrhunska, no struje nestaje svako malo kao zbog, neriješenog visokonaponskog problema (nisu hteli napraviti "krug" i tad bi to bilo to).
Žao mi je zbog susjeda  cry1

A što se elektre tiče  fpalm1, pa jedno 15puta tokom večere kod mene svjetlo treperi/blicka, gubi napon. Malo snjiježića padne (kojeg mi je već danas dosta, sam očistio cijeli okoliš zgrade) i već sve puca.
Da citiram izjavu jednog starog znalca - da nema čekića i čavla država bi odavno propala

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4587 u: Siječanj 25, 2014, 08:45:36 »
Da se nadovežem na ono kaj je bilo... njima sam zmuljao da se frajer iza mene vozio sa dugim svjetlima i da me zasmetalo pa me omelo dok se namještavao i nisam vidio cestu...
Prebacio se u lijevu traku, prosao semafor i sljedece ke je bilo BAM!! And thats pretty much it

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #4588 u: Siječanj 26, 2014, 00:21:48 »
Wulf
ja sam malko paranoičan itd,mislim da ti ni pametno tak javno to pisat,ak si s nekim dobar i zanima ga,kažeš mu  na pm,i ovak se sve sluša i prati,mislim da i čita,to ti moj samo dobronamjeran savjet,bok kava1

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4589 u: Siječanj 26, 2014, 12:26:29 »
nije napisao ništa kompromitirajuće, tj. nije drugog optužio, nije krivnju prebacio
odgulit će svojih 4 god. nešto-sitno skupljeg osiguranja, jbg, dešava se