Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902142 vremena)

0 Članova i 22 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5265 u: Srpanj 02, 2014, 23:44:08 »
@versus: ovo kaj kažeš za shopping centar da ih nagovore na brzaka. oni na temelju toga imaju pravo tražit raskid ugovora i to im dosta puta prođe. A oni pristanu jer jedino kaj čuju je mobitel za 1 kunu i to ti je to. A dalje ih ne zanima i tu se ti starčeki sjebu. Meni ih je naravno žao. A te kretene na tim štandovima bi razbio.

Ženskica na pultu nije tolko kriva kolko taj frajer. zašto? zašto nije prije raskinuo ugovor? Pogotovo ako je više od jednog ugovora(2god) kod njih. Ne branim ja sad žensku ili frajera. Ali medalja ima dvije strane. A ovi šupci od ostalih zaposlenika stoje i gledaju. Da ju je roknuo, papci ne bi ni trepnuli  fpalm1
Žalosno je to što nama običnim potrošačima rade, a što god ti napraviš nemreš se izvući sam tak. Jedno vrijeme sam radio taj posao, sličan(služba za korisnike) i meni je tolko žao tih ljudi što zovu tamo zbog pizdarija koje im TCom priredi cry1
Ovrha, sjednu ti na račun sa neznam kolkim kamatama od prije neznam kolko godina zbog nepodmirenog duga od ono, neznam... 3,79kn. Doslovno tako mali iznosi.
Nikako nisam na frajerovoj strani jer se to može drugačije riješiti. Ali kužim ga skroz, čovjek je puko i izjebali su ga sa svime i svačime da bude što dulje kod njih

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5266 u: Srpanj 03, 2014, 12:10:57 »
Slažem se sa vama, zadnjim postovima, i sam mrzim i T-com a i većina ako ne sve te firme su iste. I sam sam žrtva katastrofalne veze gdje ne mogu uopće ništa igrati online, a htio bih, jer mi veza puca svako malo. I ne samo to, ispite za jedan posao (u inozemstvu, polažu se online) sam ovih dana morao ići polagati do prijatelja u strahu da meni ne pukne veza baš u tom trenu.

A svađam se sa njima dugo i sada ovih dana prelazimo na drugog operatera. I već sam tu vidio kako je to sve više-manje isto, ali ajd, jeftinije je i gore ne može, bit će isto ili bolje samo, tješim se. OK, manje bitno sad za priču.

Ali stvar je da ova ženska, znala ili ne znala što o svom poslu akko neki pričaju, nije kriva za ovo. Ona radi na šalteru, u prodaji/sklapanju ugovora odn samo je neki posrednik. A nije niti iz tehnike niti sa više pozicije i nema baš nikakve veze sa time kakvu ponudu ima ovaj tip. A on opet je zapeo da istog trena hoće raskid ugovora i EVIDENTNO je iz videa da je njemu nešto hitno i zato je živčan. Jebiga, i meni je više puta u životu bilo nešto hitno, i znate što, za 90% slučajeva sam si sam bio kriv što se nisam sjetio ranije. Evo i sada moram dostaviti neke potvrde na faks (vraćam se studiranju) unutar tjedan dana, a za to morma obaviit neke zdravstvene pretrage i sad se čupam među prijateljima doktorima tko me može negdje ubaciti, samo jer sam nisam ranije čitao i/ili mislio si, ima vremena. I što bih sada trebao doći na referadu ili gdje, ako ne stignem to obaviti, jebati mater nekoj ženi da mi produlji vrijeme za to obavit ili ju kriviti za svoj nemar?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5267 u: Srpanj 03, 2014, 13:18:21 »
Ma ja sam na strani čovjeka, taj T-Com i sve sa prefiksom T su takvi lopovi i banditi da ih sve treba streljat. Nikad nisam imao nikakav kontakt niti veze s njima, sigurno sam velike frustracije izbjegao u životu, za šta bi se puno ljudi sa mnom mjenjalo. Čudi me da nema više ovakvih incidenata. Kolko oni naplaćuju za tu bijednu uslugu, kolko kradu ljude, ne bi mu zamjerio da im je cijeli dućan dignuo u zrak. Stvar je da su ljudi još donekle fini i uljudni, pa dopuštaju da se gazi po njima ali sumnjam da će to još dugo potrajat. Mora se jednom reć dosta, i ovo je jedan od prvih primjera. Očito riječi nisu dovoljne, pa čim malo počneš psovat, lupat i prijetit odmah će sve napravit za tebe. A ova kučka na blagajni ak vidi da čovjek ne odustaje, mogla je tražit šefa ili direktora, pa da mu on objasni da to očito nije moguće, a ne ona vrti jedno te istu priču cijelo vrijeme, pa ko ne bi poludio ? Baš sam jučer pitao frenda koji radi u Hervisu, jel imao takvih problema... znam tenisice su malo drukčija priča, ali opet ima onih koji će dat život da im uvažiš reklamaciju. Kod njega ako bude problema, pita šefa telefonski jel smije uvažit tu reklamaciju, ako ne i ovaj dalje ustraje onda mu da šefa pa oni dvoje popričaju i dogovore se. Inače, mogo se ovaj slučaj puno bolje rješit, al totalno razumijem bijes i gnjev čovjeka.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5268 u: Srpanj 03, 2014, 14:26:42 »
Pa svi razumiju njegov gnjev, ali ne možeš tako. Tj sad, ja sam za to da treba napraviti pizdariju, ali na visokoj razini. Ma, ne da mi se uopće više o ovome raspravljati. Over and out  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #5269 u: Srpanj 03, 2014, 17:33:55 »
Shimmy kaj studiraš?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5270 u: Srpanj 03, 2014, 17:44:42 »
Još ništa, a možda ni ništa, ovisi ako upadnem. Fizioterapiju nadam se, a ako ne, pristajem i na laboratorijsku dijagnostiku ili radiologiju
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5271 u: Srpanj 03, 2014, 17:52:02 »
a avioni ?

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #5272 u: Srpanj 03, 2014, 20:53:03 »
OK, ali baš kaj versus kaže kaje s avionima?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5273 u: Srpanj 04, 2014, 13:30:59 »
Duga priča, život me (opet) naguzio i već sam pola godine i više na burzi pa u međuvremenu se čupam za bilo što, između ostalog, ako ne upali ništa, a čini da neće, faks
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5274 u: Srpanj 04, 2014, 17:09:15 »
samo glavu gore, ti još možeš studirati i birati i već to je nešto

da mogu odvrtiti vrijeme unazad i ja bi medicinu studirao i danas bi se spremao na put u neku normalnu zemlju
misli pozitivno, neš' jebavat stjuardese nego medicinarke, nije ni to loše  kadt1kažem

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5275 u: Srpanj 04, 2014, 17:16:28 »
Speaking of... Danas jedna ženska u Zari nakon 7god rada, dala otkaz.
Kupi prnje i seli u Španiju. Pitam je ideš radit tam nekaj ili baš sve novo?
Kaže ona sve novo mačak. Ispočetka  kadt1kažem
I baš mi je drago kaj to čujem. Neznam zakaj, ali je. Isto V kaj ti veliš sad.. Nekaj tak imati i odjebat odavde šofe1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5276 u: Srpanj 05, 2014, 11:02:25 »
samo glavu gore, ti još možeš studirati i birati i već to je nešto

da mogu odvrtiti vrijeme unazad i ja bi medicinu studirao i danas bi se spremao na put u neku normalnu zemlju
misli pozitivno, neš' jebavat stjuardese nego medicinarke, nije ni to loše  kadt1kažem

A takav je nekakav i plan, osim ako se u narednih par godina ovdje dogodi čudo. Jer volio bih ovdje ostati, da se čudo dogodi, no kakvo je sad stanje, teško. Prvo ćemo vidjeti jesam li upao, strašna je navala a ne prima puno, sad ću znati za par dana, a ako jesam, onda lijepo nazad na faks, upisat neki strani jezik, rješit to u roku, nadam se, i paljada trbuhom za kruhom.

Da, danas da mi je 18 opet sa ovim razmišljanjem, ne bih o ničem dvojio, išao bih isto u tom medicinskom smjeru, čak možda upisao klasičnu medicinu tj onu sveučilišnu, 6 godina (ovo je veleučilište - 3+2 koje se plaćaju, tko hoće/može) i ne bih potratio 3 i pol godine života na strojarstvo za koje, da sam gledao tada, bih vidio od početka d aništa od toga, jer nisam taj tip, i onda još godinu i pol nakon strojartsva sve skupa bez posla. Doslovno sam potrošio 5 godina života na ništa  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5277 u: Srpanj 06, 2014, 00:34:33 »
DALI JE PILOT OVDJE??

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5278 u: Srpanj 06, 2014, 00:49:17 »
.........

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #5279 u: Srpanj 06, 2014, 07:18:21 »
Opet letis bez benzine :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB