Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901641 vremena)

0 Članova i 30 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #5835 u: Prosinac 23, 2014, 12:28:39 »
Čovijek nesmije tugovat za ljubavi koja je stvar prošlosti, ukoliko ona nije otišla na najgori mogući način - smrću.
Sve ostalo tipa razilaženje ili prekid veze, braka, svega... Treba odmah krenut dalje. Ja sam prije godinu i pol mislio da je ona ta i da ćemo biti do kraja skupa...
A vidi sada, nema nas. Teško je riješiti se zajedničkih stvari, frendova, svih onih stvari koje su oboje činile sretnima, ali čovijek mora biti najbolji prema sebi i najviše sebe voljet.

Jer nema šanse nikakve da prema ikome budeš dobar i da ikog voliš baš onako iskreno, ako ne voliš sebe.
Jer to su emocije i pravo stanje duha, koje jednostavno nemožeš premostiti ako si prema sebi loš. Nezz, nije nikakvo pametovanje i prodavanje magle.
Čisto iskustvo i koncentracija svih pametnih misli i dokaza koje sam proživio.

I nažalost, svatko ko ikad krene u bilo kakvu ozbiljniju vezu, zajednicu sa supružnikom ili curom, potrudite se oko love.
Jer je ona nažalost ponavljam, glavni glavni glavni pokretač svega. Blagostanja, sreće, sigurnosti i još mnogo toga.
Te spike dovoljna je ljubav su realne samo u Andama i na bliskom istoku...

  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #5836 u: Prosinac 23, 2014, 12:51:22 »
Dok čovek skuži da ne postoji žena koja zaslužuje 100% povjerenje, onda tek more biti dobro. ;D

Inače si fucked.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5837 u: Prosinac 23, 2014, 12:59:35 »
I oženi curu koja te voli više nego ti nju  kadt1kažem :P

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #5838 u: Prosinac 23, 2014, 13:04:35 »
NIKAD ne vjeruj 100% ženskom biću. NIKAD!!! ;D

Ako ko zna kak povrediti, onda su to žene.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #5839 u: Prosinac 23, 2014, 13:06:46 »
Pusti ga još je zelen.  ;D

Najjače i najlijepše ljubavi dožive pad, slom i kraj.
Ali nisu samo ženke zlo.  cer1njo  cer1njo

Valjda ne čitaju ove stvari...  cer1njo  fpalm1

Nikad ne vjeruj 100% nikome.
Čak ni sebi. Pitajte doktora naprimjer. Taj nezna jel pisao u birtiji ili nije...  cer1njo  cer1njo

Šala dok, znaš da te volimo.  ;D  hug1  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #5840 u: Prosinac 23, 2014, 13:13:13 »
Ha gle, jako malo je onih osoba koje zaslužuju potpuno povjerenje. Ja imam par takvih, na manje od prste jedne ruke se daju nabrojati. Znam samo da nije žensko ni jedno od njih. ;D

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #5841 u: Prosinac 23, 2014, 13:15:28 »
Touché  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5842 u: Prosinac 23, 2014, 13:21:39 »
Sebi vjerujem najamnje...  cer1njo
Npr, rekao sam da ću za badnjak biti doma, a već imam dogovor oko 11 ujutro na tamnoj pivi... E jbga...

A o ljjubavima... Ah, neda mi se o tome...
Zbog ljubavi i debilizma od prije deset godina sada imam dug VIPu od cca 20 000 kuna...
Moron...

CineStar Moron.wmv - YouTube

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5843 u: Prosinac 23, 2014, 16:55:06 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5844 u: Prosinac 23, 2014, 20:51:15 »
e sad.. prije smo pričali o paypalu.. hoću otvoriti paypal acc zbog nečega i sad mi kurvini sinovi nedaju!
idem sve fino bla bla bla, upišem i stisnem create
i on meni izbaci ovo: "This acc has been permanently locked with 0 kuna. I ne može se po tom mailu raditi acc i slično"
Prvi put u životu koristim paypal i prvi put ga radim. Ako sam nekaj kupovao radio sam preko burazovog. I neznam koji se kurac mogao dogoditi da dobim ban a nisam ni došao  fpalm1

Zato ne volim takve online pizdarije. Kaže da se žalim il da im se javim via customer service, a ne mogu jer se trebam - ulogirat  fpalm1
Kaj sad? zna neko?

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #5845 u: Prosinac 23, 2014, 21:04:30 »
Čovijek nesmije tugovat za ljubavi koja je stvar prošlosti, ukoliko ona nije otišla na najgori mogući način - smrću.
Sve ostalo tipa razilaženje ili prekid veze, braka, svega... Treba odmah krenut dalje. Ja sam prije godinu i pol mislio da je ona ta i da ćemo biti do kraja skupa...
A vidi sada, nema nas. Teško je riješiti se zajedničkih stvari, frendova, svih onih stvari koje su oboje činile sretnima, ali čovijek mora biti najbolji prema sebi i najviše sebe voljet.

Jer nema šanse nikakve da prema ikome budeš dobar i da ikog voliš baš onako iskreno, ako ne voliš sebe.
Jer to su emocije i pravo stanje duha, koje jednostavno nemožeš premostiti ako si prema sebi loš. Nezz, nije nikakvo pametovanje i prodavanje magle.
Čisto iskustvo i koncentracija svih pametnih misli i dokaza koje sam proživio.

I nažalost, svatko ko ikad krene u bilo kakvu ozbiljniju vezu, zajednicu sa supružnikom ili curom, potrudite se oko love.
Jer je ona nažalost ponavljam, glavni glavni glavni pokretač svega. Blagostanja, sreće, sigurnosti i još mnogo toga.
Te spike dovoljna je ljubav su realne samo u Andama i na bliskom istoku...

  kava1

Je sebe treba voljet, tek onda moižeš voljeti drugu osobu.

Evo i ja imao prekid i iskreno sad se osjećam nekak lakše, izlazim s fendovima i nemam brige i napetosti.
Bolje se sad osjećam nego dok sam bio u vezi :) Bilo mi je teško i još se sjetim ali idemo dalje

Offline gamelaker

Odg: Birtija
« Odgovori #5846 u: Prosinac 23, 2014, 21:58:36 »
Jer nema šanse nikakve da prema ikome budeš dobar i da ikog voliš baš onako iskreno, ako ne voliš sebe.
Jer to su emocije i pravo stanje duha, koje jednostavno nemožeš premostiti ako si prema sebi loš. Nezz, nije nikakvo pametovanje i prodavanje magle.
Čisto iskustvo i koncentracija svih pametnih misli i dokaza koje sam proživio.

Point  hug1

Realno najgore je kad očekuješ previše i onda se razočaraš u tu osobu. No, dosta kmečanja, ko što si reko; još sam zelen i očekuje me još pecto toga

 kava1

EDIT: I baš si mi sinoć uletio s onim PM-om na Hclu xDD
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2014, 22:01:04 od gamelaker »

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5847 u: Prosinac 24, 2014, 13:33:27 »
vidim dosta se mudrosti izproljevalo  ;D
i ja se slažem sa svima, da vas sad ne ponavljam

osim sa zlim adminom  ;D, sa njim ne  ;D
I nažalost, svatko ko ikad krene u bilo kakvu ozbiljniju vezu, zajednicu sa supružnikom ili curom, potrudite se oko love.
Jer je ona nažalost ponavljam, glavni glavni glavni pokretač svega. Blagostanja, sreće, sigurnosti i još mnogo toga.
Te spike dovoljna je ljubav su realne samo u Andama i na bliskom istoku...

  kava1

Prošao sam bio period prije 10 godina di sam bio doslovce jadan i siromašan, pa do situacije di kupujem kešovinom auto, tad premium star 3 godine pa do neke sredine sa srednjim prihodima. Sa ljubavnog plana situacije su mi bile iste, cure dolazile i odlazile bez obzira na novce.
Jedino što u ovoj zemlji, kad nemaš, pa kad nemaš ni posao to te sjebe psihički, al nije to da ljubav bježi nego ti samopouzdanje, pozitiva i sve ostalo ide u kurac i kao takav naravno da nisi u stanju upuštati se u išta normalno.

e, da, i ako vam treba još netko za statistiku o prekidu, i ja u ovoj godini prekinuo poslije 5 godina.

nedajte se, ima nas  p1va

e, i usput,
sretan božić svima koji slave i vjeruju
a onima koji ne slave - isto  ;D cheersCH

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5848 u: Prosinac 24, 2014, 17:44:44 »
 hug1 hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #5849 u: Prosinac 24, 2014, 19:08:46 »
sretan božić ekipa hug1