Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 841532 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Formula 1
« Odgovori #2325 u: Srpanj 28, 2013, 20:56:02 »
fala bogu da još ima slobode na satelitu-rtl austria,lauda i uigrana ekipa,na ove luzere sam prebacivao samo kad su pičile reklame,a zakaj su odrapili kroz box grosjanu,ni mi jasno???? i tam bedakov ima kuul

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #2326 u: Srpanj 28, 2013, 20:56:28 »
Neznam iz kojeg razloga imam volje pratit sezonu do pola i onda totalno izgubim interes.
Danas nebih gledao utrku, ni da sam imao vremena.

Krivim glupe gume.

 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2327 u: Srpanj 28, 2013, 22:35:15 »
Bila je ovo još jedna F1 poslastica.
Hamilton je bio odličan. Svaka čast za poteze, za vožnju, za sve.   ave1
Kimi je isto bio vrlo dobar, a bio bi i bolji da je startao iz prva dva reda. Dobra obrana od Vettela.
Evo i poruke od Lotusa: Sebastian, think twice. Kimi is faster than you. We repeat, Kimi is faster than you.  :D
Vettel - ne baš nešto poseban dan trostrukog svjetskog prvaka. 3. mjesto je i dalje odlično, ali prikazana forma u petak i subotu je govorila da će ovaj vikend ići u jednom drugom smjeru - Vettelovom smjeru.
Baš mu nejdu ni u prilog žalopojka na Kimijev manevar. Ja nisam vidio ništa diskutabilno. Možda je treba Rockyu reći da mu ga maknu sa puta. Ah da Kimi je u Lotusu. ;)
Grosjean - lik je mu.donja, ali kao što je Button rekao, nisam siguran da on o ičemu razmišlja kada pretiče nekoga. Za preticanje Masse ga ne bih nikada kaznio (prvo jer se utrkuje , drugo nije imao izbora), iako pravila drugačije kažu.
Ferrari - kako je krenulo negdje do kraja sezone McLaren i Ferrari će se naći po performansama. Ovo je baš danas bilo jadno. Nemam baš pozitivnih komentara na njih, pa je bolje da šutim.
I sada 4 tjedna pauze, a ja se moram baciti na spremanje ispita.  fpalm1 fpalm1

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2328 u: Srpanj 28, 2013, 23:19:39 »
Nadam se da Ferrari ove godine neće više boda osvojit, da će se u svakoj utrci razbit ili imat kvar. I neka Fernando Alonso ode u Red Bull jer je u ovom PAŠTARSKOM Ferraiju u ove četiri godine je dobio jednu ogromnu NULU! Nesposobni paštarski idioti!

Iako sam već skoro dvadeset godina fan Ferrarija, ali ovo je sramotno i nemože više ovako! Sramite se paštari nesposobni! Sramite se!

Grozni sa kaznom dođe sekundu iza Alonsa!!! Nesposobni jazavici! Pa ta momčad od 2009 godine nije nakon početka sezone dopeljala neko poboljšanje! (iznimka lani Barcelona)! Uvijek ih muče neke kalibracije tunela, djelovi ne rade bla bla bla bla!!!

Onaj tko je odgovoran i tko odlučuje koji ljudi sjede u Ferrari stolicama ovih godina se treba malo zapitat!? Di je zapelo!

JAZAVCI

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2329 u: Srpanj 28, 2013, 23:24:47 »
Stefano Domenicali: “Going into this race weekend, we knew we would be struggling a bit. Today’s result cannot put a smile on our faces because at no point in the race were we competitive. After a promising start to the season, we are experiencing a drop in competitiveness. Now we need to stay calm and not give up, which is what we are used to doing, especially in the most difficult times. We must use the next few weeks to gather some ideas and act promptly. I expect the whole team to react strongly with the intention of improving the car to allow our drivers to express all their potential”.

Evo što sam rekao? Jel onaj markiz ima išta u glavi? Kako može i dalje držati ovog nesposobnog gospodina i dalje na čelu momčadi? Ja ne vjerujem! Iste stvari čitam godinama.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2330 u: Srpanj 28, 2013, 23:56:53 »
Ja mislim da "markiz" uopće ne odlučuje tko će vodit F1 momčad Ferrarija... Ma nema šamse!

Ja mislim da ti i ja znamo više o F1 nego "Markiz"

Boleština je negdje u korjenu i teško, teško, teško će se taj korjen ižčupat! Niakkvi Fryovi i Alisoni neće pomoć! Trulo je u dnu!

I neka Fernando ode, zaslužio je bolju momčad od ovih "mojih" nesposobnih paštarskih idiota...

Ali ono nekako... i u dobru i u zlu... ja sam za Avanti Fer.... cry1

Avanti Fer ¡AVANTI!

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2331 u: Srpanj 29, 2013, 11:34:20 »
Ma slažem se doktore da je trulo, jako trulo. Mislim da markizu odogovara stefi, jer mu se ovaj nikad nece suprostaviti, samo ce klimati glavom i reći: da šefe. Markizu odgovara dupelizac i nece ga mjenjati.
Ferrariju treba jedan Ross Brawn koji bi sve to posložio. Ja ipak i dalje vjerujem da u tom Ferrariju ima genijalaca koji znaju sklepat pobjednicki bolid, ali znas kako se kaze: momcad je jaka koliko je jaka najslabija karika.
E sad markiz ce vjerojatno jos nekoliko godina sigurno zadrzati Stefija, i zbog sebe i zbog Bernia. Kao što sam rekao ovaj je dupelizac i jednom i drugom odgovara da se ovaj nikome ne suprostavlja.
Ross Brawn je druga priča, čovjek bez dlake na jeziku koji se ne boji nikome  suprostaviti. Vidiš da je u lošim odnosima sa Bernijevim namještenikom u Mercu Laudom, kao i sa samim Berniem. Uglavnom puno je tu politike, a mi znamo mozda 5-10% stvari.

Treba Alissona dovest, sredit tunel, posložit kadrove, naravno ja bih vec sutra dao otkaz Stefiju i postavio na njegovo mjesto Fry-a.
« Zadnja izmjena: Srpanj 29, 2013, 11:36:00 od Iceman »

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2332 u: Srpanj 29, 2013, 11:38:47 »
Jucer je dosla vijest da su Ferrarijevci navodno otkupili njegov ugovor s Lotusom...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2333 u: Srpanj 29, 2013, 12:08:03 »
da citao sam o tome, pa bi on mogao poceti raditi vec u 8 mj. Nije mi jasno samo što se čeka?

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2334 u: Srpanj 29, 2013, 12:11:13 »
Nesmije radit do kraja sezone u Ferrariju...

ALi uz današnju tehnologiju ne vidim pta ih sprečava da im daje savjete, nacrte itd...

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2335 u: Srpanj 29, 2013, 13:47:40 »
da ali Lowe je isto počeo od 1.6 raditi u Mercu, vjerojatno je neki dogovor pao vezano uz motore. Vjerujem da bi isto moglo upaliti i u ovom slučaju, samo treba pare dati. A crno-zlatni ih trebaju više nego ikad

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2336 u: Srpanj 29, 2013, 16:10:01 »
eto potvrdjeno je da Allison radi za Ferrari od 1.11. Postat će tehnički direktor za šasiju, dok Fry postaje šef inžinjera. Nadam se da će dobiti uvid u ovogodišnji bolid već od sutra, barem podatke ne usb-u. 

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2337 u: Srpanj 31, 2013, 19:38:00 »
Silly season je u punom jeku. Kakti je Ferrari ponudio daleko izdašniju plaću Raikkonenu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2338 u: Srpanj 31, 2013, 19:51:19 »
Tresla se brda, rodio se mis.

Rekao je Alonso, kolovoz je, nema se o cemu pisati...iako u svakoj lazi (neistini) ima istine.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2339 u: Srpanj 31, 2013, 20:49:54 »
Silly season je u punom jeku. Kakti je Ferrari ponudio daleko izdašniju plaću Raikkonenu.

Osobno bi bil puno sretniji takvim raspletom, ak vec odluci otici iz Lotusa, za cim ne vidim potrebe.
Sve samo ne on i RB. Nek Vettelu daju Rikia, Raik ipak nije sklon receptima za tude uspjehe.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"