Autor Tema: Mad Max  (Posjeta: 18910 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Mad Max
« Odgovori #45 u: Rujan 08, 2015, 23:04:28 »
Drago mi je da ti se sviđa igra.
Ja ću vjerujem počet s njome čim pređem MGS V PP.
Sigurno ću za hype i za uvod još jednom pogledat Fury Road, treći put već.

Od sada već dosta ljudi čujem samo hvale...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Mad Max
« Odgovori #46 u: Rujan 11, 2015, 13:20:07 »
Najveci minus zasad mi je sto je igra prelagana. Pogotovo sad kad sam razvio lika i auto postao sam op.

Offline the_prodigy

Odg: Mad Max
« Odgovori #47 u: Rujan 13, 2015, 21:33:15 »
Počeo igrati malo danas, dvoumio sam se između Solid Snakea i Mad Maxa i odlučio da mi treba nešto sa više akcije.

Sviđa mi se igra skroz, uvod u igru, intro i creditsi su mi jedni od najboljih koje sam vidio do sada, kratko ali odlično izvedeno.
Odličnan cinematic i mjuza. Atmosfera u igri je super, pogotovo po noći dok se luta po "opasnim" krajevima.
Svako malo neka luda nabrijana mjuza, baš su dobro dočarali taj madmaxov svijet.

Nisam daleko došao, prešao svega par misija.
Borba je dobra, igram na kontroler i dosta je fluidno.
Mada je poprilično jednostavna borba u početku, valjda ce se kasnije otvoriti više kombinacija.

Cut-scene su odlične, prezentacija likova, animacije i pokreti u borbi, vidi se da je WB uzeo provjerenu formulu iz Batmana i Mordora.
Igra je optimizirana, mnogo grafičkih opcija, meni na triplu screenu 5760x1080 ide na 75-90 fpsa, postavke koje mi je automatski stavio pola Very High i High, post-process efekti svi uključeni. SLI scaling super, nekih 85-90% bolji fps sa drugom uključenom. CPU usage - obje grafe rade na 95-100%.

Imaju odličan Photo i Video Mode, u bilo kojem trenutku se mođe pauzirati i napraviti dobar shot i klip, osim u cut-scenama.

Postavke


Triplescreen


Photo mode






CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Mad Max
« Odgovori #48 u: Rujan 13, 2015, 21:41:00 »
Ja ću ga vjerovatno zaigrat kada dođe nova grafička i monitor ako sve bude po planu...
A tu je i MGS za preći prije...

Offline Praetorian

Odg: Mad Max
« Odgovori #49 u: Rujan 13, 2015, 21:45:06 »
Ja evo trenutno samo maxa igram drzi me igra. Super je atmosfera, jedino mi radnja nije bas nest. Mozda kasnije bude bolje, al istrazivanje i akcija su dobri.

Offline doktor1

Odg: Mad Max
« Odgovori #50 u: Rujan 13, 2015, 22:02:49 »
Ja sam kod prijtalje malo igro i sviđa mi se...
Jako zabavno djeluje, a izgleda fantasitčno...

Offline Cole™

Odg: Mad Max
« Odgovori #51 u: Rujan 13, 2015, 22:57:39 »
Lijep početni osvrt Marac.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Mad Max
« Odgovori #52 u: Rujan 14, 2015, 01:48:37 »
Ja sam kod prijtalje malo igro i sviđa mi se...
Jako zabavno djeluje, a izgleda fantasitčno...
Pa ne izgleda bas fantasticno
Najvise radih losih textura

Offline doktor1

Odg: Mad Max
« Odgovori #53 u: Rujan 16, 2015, 20:19:16 »
Malo sam probao danas, (ne na dvilje kao kod prijatelja) i ovo me je jako ugodno iznenadilo. maksimalne postavke, 50/60 FPSa, a igra izgelda odlično a pregršt efekata!
Model vožnje fantastičan kao i kretanje lika.
Veliki plus za Avalanche studio koji me jako ugodno iznenadio. Sumljam da ću igrat njihov Just Cause 3 jer ne volim taj serijal uopće, (pošteno za onoga tko voli i trojka će im vjerovatno biti savršenstvo) ali sa mad Maxom su napravili nevjerovatan posao.
Ovo njurganje na borbu:
Shadow of Mordor: "ah odlična borba, fluidno kao u Batamn serijalu"
Batman: Arkham Knight: "standardno odlična fluidna borba"
Mad Max - ODJEDNOM: "Meh dosadno iako isto kao u prethonde dvije igre, (plus borba u autima koja je također zabavna)"
Sljedeća Batman/Rocksteady igra sa Batman combatom: "fantastična fluidna prepoznatljiva Batman borba"

Plus za Avalanche studio  thumbs1

Steam ocjena od 9/10 dovoljno govori, (steam ocjena je koliko tolikorealna naspram metacritica jer ovdje moraš posjedovat igru da bi napisao review) a mnogi recenzenti neka se zapitaju zatšto svugdje ta borba valja te je zabavan, a ovdje su našli njurgat kako sada odjednom to nije višde to. Nemože doći do zasićenja od svršavanja na nedavni Batman koji je izašo pred koji mjesec do sada; nemože sada odjednom biti kraj takvog načina borbe i presudit da je dosadna i jednostavna, a pred sat vremena si je hvalio u Batman Arkham knigtu!



Kao šta kolega prodigy kaže, uvod je odličan! Kretanje lika po pjesku stvarno djeluje da se lik kreće po pjesku, a ne po nekoj površini na koju je zapljepljena tekstura pjeska! Isto tako i vožnja auta...
Chumbucket je odličan lik kao i njegov voice actor!  thumbs1
No ostavljam sastrane jer prvo moram preći Metal Gear Solid V iako se skida Mad Max 3 dok su 1, 2 i Fury Road već na disku  ;D

Offline the_prodigy

Odg: Mad Max
« Odgovori #54 u: Rujan 16, 2015, 20:25:40 »
Još uvijek me drži igra, zanimljiva je, ima dosta side misija i zadataka, mapa je također velika.
Dosta zanimljivih likova, voice acting i animacije bitnijih likova su odlične.

Malo po malo se otključavaju novi skillovi, tj. skupljanjem experience-a i prelaskom na viši level otključavaju se upgradeovi koje kupujemo za mašinu koju vozimo, a i dodatke i ability-je za samog Maxa poput izgleda, maske za glavu i odjeće koja poboljšava zaštitu, bokseri na ruci za bolji damage, razne combat poteze i sl.. Tu je i 'globalni' skill tree gdje dodatno poboljšavamo Maxov ability za npr. više healtha, brži repair auta, manja potrošnja goriva itd..







Borba također s otključavanjem novih stvari i skillova postaje zanimljivija, drukčiji potezi, animacije, finisheri, korištenje oružja. Povezivanjem hit streaka Maxu se puni Fury mode, tada postaje jači, brži, s novim combat finisherima.

Sviđa mi se kolorit u igri i cijela prezentacija, promjena iz dana u noć i obrnuto, vrijeme u zalazak sunca jako lijepo izgleda, a i u zoru. Nekad samo stanem i divim se krajoliku, iako se radi o pustinji  cer1njo

U prijasnjem postu sam zaboravio napisati kako radi Photo Mode, za uzimanje screenshotova ipak treba neki third-party tool tipa Fraps, Afterburner i sl.. Neku večer sam igrao nekih sat i pol i svako malo stanem, upalim Photo mode, vrtim kameru, trazim dobre kuteve, stišćem F10. Završim igrat i na kraju skužim da mi Afterburner uopće nije bio upaljen  cer1njo  fpalm1

A Video Mode isto tako traži dodatni software i radi na principu da se naštimaju efekti i filteri kakve želimo, i onda tako možemo igrati igru i snimati. Malo bzvz, al ajde, ima i ta opcija.

Još jedan set slika, Photo Mod koristen samo za kuteve kamere, ali bez nekih drugih efekata, osim DOF-a.



I jedan mali makeover  sm1jeh

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Mad Max
« Odgovori #55 u: Rujan 16, 2015, 20:26:37 »

Ne, jednostavno mi ne izgleda kao igra za mene. Ne volim igre iza kojih stoji Avalanche Studios, repetitivno do bola.

To kaj sam fan filmskog serijala ne znači da mi mogu uvaliti sve na čemu piše Mad Max  ;D

I dalje stojis iza ovog?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Mad Max
« Odgovori #56 u: Rujan 16, 2015, 20:34:41 »
Još uvijek me drži igra, zanimljiva je, ima dosta side misija i zadataka, mapa je također velika.

Svijet se čini zbilja ogroman, ali ne preogroman šta je slučaj kod Witchera 3, (nije da se bunim)!
Ta tranzicija dana i noći je odlično odrađena i doživljaj je odličan kada u sumrak voziš prema pješčanoj oluji, a pokraj tebe prođe pijavica. Baš me zanima dali ona digne aute u zrak i tako to...
Inače super šta možeš uzet svaki auto.. Hm.. Dali ima kamiona pa da kao Furiosa vozim badass cisternu?  ;D

Prvi pravi doživljaj je VAU i opet - bravo Avalanche  thumbs1
Nakon grafičke kartice kupujem igru, čini mi se da su zaslužili...

P.S. Australija na screenshotu  sm1jeh
P.S.S. najmerno nisam uzeo karoseriju od Falcona iz filma  cer1njo
P.S.S.S. "Wild Hunt" karoserija, (The Witcher 3: Wild Hunt)  ;D
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2015, 20:40:02 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Mad Max
« Odgovori #57 u: Rujan 16, 2015, 21:07:22 »
Al igra je prelagana u 30 sati ak sam 3 puta umro...

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk


Offline Thergothon

Odg: Mad Max
« Odgovori #58 u: Rujan 17, 2015, 20:17:36 »
Ne, jednostavno mi ne izgleda kao igra za mene. Ne volim igre iza kojih stoji Avalanche Studios, repetitivno do bola.

To kaj sam fan filmskog serijala ne znači da mi mogu uvaliti sve na čemu piše Mad Max  ;D
I dalje stojis iza ovog?

Apsolutno, drago mi je da ekipa uživa i ne želim se miješati u tuđe ukuse.
Već na trećem Batmanu mi je ta mehanika dosadila, a nakon drugog (Arkham City) je 90% akcijskih igara s nekim oblikom melee borbe implementiralo ili bolje rečeno kopiralo tu mehaniku.
Bilo je cool dok je tek izašlo kao dio cjelokupnog paketa i u kontekstu Batman univerzuma, ali samostalno ništa spektakularno. Niti nešto čemu bi trebalo težiti kroz gameplay iz moje perspektive, pogotovo ne nakon 6 godina od prvotnog predstavljanja takvog pristupa i nakon XY igara koje ga koriste bez značajnog napretka.

Vožnja je možda dobra, ali djeluje mi dosadno i nimalo izazovno taj vehicle combat. Novi potezi i dijelovi su ionako kozmetičke prirode kao i u svakoj igri takvog tipa, čisto da imaš dojam nekog napretka.
Priča sumnjam da je zanimljiva, a grafika me može oduševiti samo u prvih 10 minuta igre. Tak da ne, nemam namjeru odigrati igru, kao ni novi Batman i sve igre koje kopiraju već prožvakane gameplay elemente koji niti kad su prvi put predstavljeni mi nisu bili vrhunski.

Offline Praetorian

Odg: Mad Max
« Odgovori #59 u: Rujan 18, 2015, 13:33:28 »
Pa ni film nema neku radnju...al da slazem se da igra nema izazova. Lagana je i teb sigurno ne bi to odgovaralo. Moram priznat da mi igra i ne briljira u hand to hand borbi. Mordor mi je tu bio fantastican. Cak i sleeping dogs je bolji po tom pitanju

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk