Autor Tema: Resident Evil 6  (Posjeta: 23561 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #45 u: Veljača 27, 2012, 14:17:31 »
Prosle godine sam ga zadnji puta zavrsio pa se jos dosta toga sjecam, na hard naravno  :P
Na hard moras biti iskusnjara i izmicanje totalno usavrsiti, a to je dosta tesko pa je bolje bjezati od njega i boriti se samo dok moras tijekom boss borbi. Ako ga srusis tamo gdje se ne moras boriti, ostavit ce neke dijelove za oruzje koje kasnije mozes sastaviti ako sve skupis. Izmicenje ti je AIM, a to je R1 ako se ne varam. No tajming ti je uzasno bitan. Dok zamahne lupi po R1 i to je to, no vjeruj mi da nije lako. Probaj vjezbati na obicnim zombijima  kadt1kažem

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #46 u: Veljača 27, 2012, 15:31:10 »
eto, čovjek lijepo rekao. Ja bih samo nadodao, ako nisi baš vješt u igri (pa možda čak ako i jesi), pazi si na health kod Nemsisa, čim pređe jače žuto, liječi se, jer ti ima instant death napad ako imaš pola ili manje energije.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #47 u: Veljača 27, 2012, 19:31:04 »
Hvala dečki!  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #48 u: Ožujak 16, 2012, 22:14:09 »
Kako ovaj tjedan imam vremena nastavio sam sa RE3.
@Therg.-kako misliš ostavit će neke dijelove oružja? meni niš ne ostavlja, možda to na hard levelu?   hmm

Kako je dvojka bila laka tako je trojka teška. Ja sam se s tim smradom borio svaki puta do sad i našo se u situaciji kad moram na njega, a health na žutom, al dobro, izbjegnem ga i krenem dalje, al onda sam propao u podzemlje i trebao uključit sklopke pored onog crva, a biljke i sprejeve sam potrošio na borbu s Nemesis-om. Sva sreća da sam na drugom mjestu imao save-ano situaciju dok sam još imao jednu biljku i sprej, sad se trebam pazit do crva, valjda ću uspjet.. A biljke i spreja ni za leka, oružja uvjek imam, ko da igram pod šiframa  cer1njo
Nisam se trebao borit svaki puta sa Nemesis-om. Userem se svaki puta kada ga vidim, a tek kad me lovio po kuhinji  .. oznojio sam se  cer1njo



Btw. skinuo sam na xbox-u trailer o RE6, valjda će bit vrijedno kupnje  kava1

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #49 u: Ožujak 16, 2012, 23:10:04 »
Da, na hard tezini i zajebano je.
Oruzja koja sastavis i nisu neka ludnica i ne znam dal ti se isplati gubiti zivce.
Jedino zbog Infinite Ammo Case ali do toga mozes doci u mercenaries modu.

1st Defeat: Hand Gun Parts A
2nd Defeat: Hand Gun Parts B
3rd Defeat: First Aid Kit (Has/Holds 3 First Aid Sprays)
4th Defeat: Shotgun Parts A
5th Defeat: Shotgun Parts B
6th Defeat: First Aid Kit
7th Defeat: Infinite Ammo Case

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #50 u: Travanj 04, 2012, 12:55:45 »


Što kažete?
Igrao tko trailer?

@Ramparts- trebao bi maknut šeticu u nazivu teme, tako da bude općenito rasprave o svim nastavcima ove genijalne igre.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #51 u: Travanj 04, 2012, 16:25:32 »


Što kažete?
Igrao tko trailer?

@Ramparts- trebao bi maknut šeticu u nazivu teme, tako da bude općenito rasprave o svim nastavcima ove genijalne igre.


Mislis demo?
Demo bude dostupan samo onima koji kupe Dragon's Dogma i to tek 3.7. za X360 korisnike, a na Ps3 dolazi jos kasnije.
Za sve ostale vjerojatno tjedan dana prije izlaska.

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #52 u: Travanj 04, 2012, 17:06:11 »
Da "igrao trailer", zajebo sam se  cer1njo Jedno sam mislio drugo pisao.

Što je Dragons Dogma?  hmm

Btw. ja sam mislio na resident evil operation raccoon city koji je izašao nedavno.
Sad vidim da mi nije ostao kopiran link u prethodnom postu.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #53 u: Travanj 04, 2012, 17:52:42 »
Igra   ;D

Ma necu ni probati jer mi je vec trailer bio los i odbojan. Igru su radili likovi koji su nekad bili zaduzeni za SOCOM i prema ocjenama vidim da je katastrofa. Ako je IGN dal 4 onda bi meni sigurno bilo za 2  cer1njo
Igra koristi RE ime, a nema veze sa serijalom kaj se tice gameplaya. Jadni pokusaj cuclanja para od naivnih i neinformiranih fanova.

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #54 u: Travanj 04, 2012, 21:05:54 »
Ma.. da, gledao sam malo danas na you tube-u snimke, tipična pucačina, neću je ni ja uzimat. Milslio sam ako je tko odigro kojekakav demo ili baš igru..
Valjda bu šestica bila kako spada.  jaad

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #55 u: Travanj 04, 2012, 21:12:24 »
Sestica od ovog smeca mora biti bolja bilo kak, ovo je radio sasvim deseti studio koji nema nikakve veze sa serijalom od prije.

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #56 u: Travanj 04, 2012, 23:44:38 »
Bacaju ljagu na ovakav veliki naslov, ko i oni filmovi  fpalm1

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #57 u: Travanj 04, 2012, 23:56:39 »
Slazem se totalno.
Mislim da i ovaj novi bude vise akcijski horror s blagim elementima survivala.
Ajd, pozitivno je to kaj opet bude mracniji, no masakr na zombijima i konstantno napucavanje uz razna bacanja u stilu max payne-a ce biti prisutni i to mi se bas ne svidja. Vec odavno je umro klasicni RE i nema nam druge nego prihvatiti ga kakav vec bude, naravno ako bude kvalitetna igra, no na klasicni survival i strah od najobicnijeg zombija dok imas 2 metka u spremniku mozemo zaboraviti.

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #58 u: Travanj 05, 2012, 10:14:28 »
Baš to sam ja uvidio kad sam u plejku stavio prvi put RE5, prvi dojam je bio loš. Nisam igru još odigrao jer idem po redu, ali mi se čini da je tako kako si ti rekao.

Imam ja još trojku na hard da prođem pa onda legendarna Code Veronica, četvorka, koja je također dobra bila.
Poslije se onda i ne isplati više igrat  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #59 u: Travanj 05, 2012, 13:01:04 »
Ma nije ni petica loša igra, dapače, samo je "loš Resi", recimo to tako. Iliti, nije strašan i cijeli koncept se dosta udaljio ali kao igra itekako valja
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.