Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1904180 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #7665 u: Srpanj 15, 2015, 00:57:50 »
Neke od tema s zadnjih alkoholizacija (one skroz ocite ne ukljucujem) - koji bubnjari deru s triggerima, krsenje zakona s autom, nekakvi filmovi od nekakvog mutavog austrijskog redatelja, onda su bili na tv-u nekakvi biciklisti, neki tour de cock (na to su bili jaki komentari), cgi efekti na filmovima itd. cer1njo

Da bil je i derbi Dinamo - Hajduk, al za to ne marimo dok su oni najzagrizeniji za prvim stolom ispod plazme si kosu cupali.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7666 u: Srpanj 15, 2015, 01:03:43 »
Zadnje teme o kojima sam razglabo nakon šta postanem hrabar kao manjamax nakon jedne pive:
F1 je u kurcu, Alonso je omašio ceo fudbla, Jeben ti i Mamiće i Šukera, Sere mi se od ove države, Kakvi smo kreteni bili za volanom u mladim danima, Dali smo sami u svemiru, Ajmo sda malo o Arthur C Clarku i tako to
 cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7667 u: Srpanj 15, 2015, 01:05:46 »
Samo znam da moram prestat pušit!
U nedjelju sam od dva popodne do deset navečer dvije i pol kutije ubio!! AAAAAAAA

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #7668 u: Srpanj 15, 2015, 01:12:19 »
Sad sam napisal post i slucajno sve zbrisal. Mozda i bolje jer je bilo pravih gluposti nutra.

F1 je u kurcu je jedna od otvarajucih tema i to jako kratko traje (ma kakvi, V8 supercars ili tak nekaj daj mi). cer1njo

Ne znam za pljuganje kak vam se da. Mislim, kuzim, ovisnost ovo ono. Al opet - kak vam se da. ;D

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7669 u: Srpanj 15, 2015, 01:15:43 »
Piva bez cigare i sa cigarom mi se nemogu usporedit!
Ma nikako!
Mrzla piva i cigara = savršenstvo
Mrzla piva i desna ruka namješta naočale pošto nema cigare = prolazno, ali meh  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #7670 u: Srpanj 15, 2015, 01:22:42 »
Nije to za mene. ;D

Al alcohol, mozda nekad jesam. Onak, sitno. Recimo, nikad nisam otisel pijani spat u krivu kucu.

Al sam zato dosel doma i takav u deliriju izjavil svojima 'ja bi doma'. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7671 u: Srpanj 15, 2015, 01:27:54 »
Ja ću svoju burnu prošlost iz mlađih dana zadržat ispod tepiha  sm1jeh
Uglavnom:

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #7672 u: Srpanj 15, 2015, 01:35:47 »
 cer1njo

Bilo je tu svega hahah

Jemput sam se s jednim frendom zbudil v totalno nepoznatoj kuci. Prvo smo kod njega lokali i pun kurac nas je bilo. Vec dok smo bili onak, fest pijani isli smo apsenta pit. cer1njo

Svi smo nekam onda isli i rupa i samo smo v toj kuci bili, festa dalje. I onda show, zbudim se - gledam oko sebe - nigde nikoga jedino frend crka. Alo mrcina budi se. Ovaj isto odma koja picka materina, gledamo onak - bilo je minimalno 3 vrata, kaj sad jebote? Di smo, kaj smo? Uletava nepoznata zena kroz vrata, jutro decki - ha dobro jutro, kaj sad. hahah

Bute kavu? Bumo, moze! Tak smo si kavu na miru spili i otisli doma svako, tak negde 11 prijepodne je bilo. hahhah

Kasnije smo saznali da smo bili kod zenske od njegvog buraza. Nas najgore su ostavili ocito. cer1njo

Al dobro, to je laganica prica cega je sve znalo biti.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7673 u: Srpanj 15, 2015, 06:42:59 »
Nije vama lako cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #7674 u: Srpanj 15, 2015, 09:25:27 »
Ma nisam od žestokog.. Gemišt, bambus, piva...

Nabrojeno je i moj glavni izbor, ok je žestoko dok znaš za pojam samokontrola, a u određenim okolnostima se sve svodi na to da nema ograničenja  ;D

Ja bi zacas bil pijan ko budala kad derem po konjaku. Dok mi v birtiji nekakvoga razredenoga s vodom donese lud sam.

A na povratku doma  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7675 u: Srpanj 15, 2015, 11:27:53 »
A na povratku doma  cer1njo

A ovako do auta:
1 naprijed, 9 nazad- Pijani Bosanac ( DRUNK BOSNIAN GUY ) - YouTube

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #7676 u: Srpanj 15, 2015, 11:32:39 »
 cer1njo cer1njo

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #7677 u: Srpanj 15, 2015, 13:56:45 »
Birtija k'o birtija cer1njo cer1njo

Sent from my NOA C25 using Tapatalk


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7678 u: Srpanj 15, 2015, 19:08:30 »
umro brate na bosanca, umro  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7679 u: Srpanj 15, 2015, 21:50:05 »

Radici - dakle citam ove postove stalno i ubio si ovu kategoriju sa svojim djecjim problemima, nisam brojao tvoje postove al ima ih ohhoho, gle ako ti imas tolke probleme nemoras nas ubijat sa glupostima svako malo, dobro da nisi napisao da ti je izasao prist na nosu pa nevidis igrat igru. Daj se saberi i uozbilji malo i pristupi problemu na drugaciji nacin, zapocetak imas google pa progooglas i vidis jel imao ko takav problem, al kolko vidim jedino ti od svih nas imas neke probleme dok nama ostalima igra radi super. Pisanjem idiotarija svako malo ti nikako ne pomaze, a samim time tlacis ostale koji prate  ovu temu


ovo je za
panisher20


ako si sve čitao što sam pisao o onoj smrdljivoj igri,mogao si pročitat,da o toj temi u tom forumu neću više se ni javljat ni pisat,pa ti zato pišem u birtiji,pročitaj,ak je tebi tlaka što sam imao problema,i pisao o njima ,u nadi da će mi netko sa foruma pomoć
ako je to tlaka
neću više ni pisat,ni stavljat slike ni išta drugo na ovom forumu

za koji sam mislio da je i razmjena iskustva,pomoć drugima itd

ako se treba maknut drugima,da imate mjesta stiskat prišteve,pa kada vas tlačim,odo ja ,da vam ne smetam
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2015, 21:52:16 od radici »