Project C.A.R.S. > Project C.A.R.S.

Project C.A.R.S.

(1/314) > >>

doktor1:


Službena stranica

Platforme: PC, Xbox One, PlayStation 4, Linux


Project CARS is a motorsport racing simulator video game developed by Slightly Mad Studios and distributed by Bandai Namco Games. It was released in May 2015 for Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One, while the Linux version has been delayed to later in 2015. Project CARS was originally also due for release on the PlayStation 3, Xbox 360, and Wii U but it was later announced that these versions had been cancelled.

Project CARS for PC Reviews - Metacritic | Project CARS Recenzija - CroSimRacing

Jadran 73:
Dobio sam acc od prijatelja i isprobao.
Za sad je "u razvojnoj" fazi i neke stvari treba jos dotjerat ALI obecavajuce  ;)

p.s.
malo je problem oko rihtanja postavki volana ali nadam se da ce se i to ubrzo rijesit

doktor1:
Najnoviji trailer...

!

Ovo djeluje fantastično... Još rFactor, GTR3 i 2012 će biti racing godina za PC!! I to sve modabilno!! Fantastično!!

Cole™:
Kvragu želim ruke.  cry1

Savršeno izgleda, ali baš savršeno. Nikad nisam vidio bolji osjećaj brzine nego tu. Sve dijeluje nekako realno i baš onako kako treba. Zvuk je također nikad bolji. Aposlutno must wanted trenutni što se tiče racing žanra. Nadam se da neće podbacit što se tiče nekih drugih gluposti. Tehnikalija i tako nešto.

doktor1:
Možda i dođu ruke.. Iako meni ne trebaju!! Ovo je tek alpha verzija, a koliko sam čitao igra niti ne izlazi ove godine!

Na ful detaljima je jako zahtjevna i baš ne cvate sa GTX460 kartica....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju