Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 269549 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #390 u: Rujan 29, 2013, 21:03:03 »
Meni nisu loši... za digitalne

No slažem se, trebali su analogne staviti, što samim time što je auto zapravo klasika, vuče po mnogočemu korijene iz starih (Alfinih) automobila a i jednostavno, cajger je cajger. No opet, kombinira staro sa modernim pa ono.... Ne znam, nije mi loše kako rekoh, za digitalu ali...

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ares

Odg: Automobili
« Odgovori #391 u: Rujan 29, 2013, 21:28:26 »
Odlicna mi je ta Alfa, ali mi unutrasnjost ne lezi nikako. Odstupa od citavog koncepta auta, jednostavno morali su to bolje odraditi. Ali stvar ukusa.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #392 u: Rujan 30, 2013, 17:35:21 »
ja ne vjerujem u ubrzavanje ove Alfe. Ni Aventadoru a niti ostaloj digitalnoj gamadi.

prezirem digitalce, ko da gledaš izvlačenje lota, displej samo puca nekakve brojeve.

Offline Thergothon

Odg: Automobili
« Odgovori #393 u: Rujan 30, 2013, 18:07:31 »
Za sve su krivi illuminati tj. reptilska frakcija/podružnica koja provodi NWO plan!

Više ne vjerujem niti digitalnom toplomjeru!

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #394 u: Rujan 30, 2013, 19:19:25 »
Ja ne vjerujem u Versusovo nevjerovanje.

Kako drug Shimmy kaze, diplay dobar za digitalca.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #395 u: Rujan 30, 2013, 20:51:39 »
neznam cijelu povijest digitalaca, sjećam se kad sam dijete bio da je bila Corvetta pa je to izgledalo ko svemirski brod. Pa još neki tipa fiat tipo. I onda su svi to odbacili.
a sad se opet vraćaju. Ono, ko neka napast, posvuda. Vidim nova S-klasa cijela u ekranu.
meni se ne sviđa. Nisam u većini. Nema veze.  kuul


Offline ares

Odg: Automobili
« Odgovori #396 u: Listopad 02, 2013, 18:25:52 »
Porsche 918 Spyder: Engine Technology


Bas mi se svidio ovaj Porsche. Mada mrzim ove elektricne motore. Ok, npr. kad ima ovako kao u ovom porscheu dva motora koji jedan drugom u odredjenom nacinu rada daju potporu to i moze proci. Ali sam elektricni motor to je uzas, voziti auto u kojem ne cujes rad motora i njegovo "zavijanje"...neka hvala.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #397 u: Listopad 02, 2013, 22:22:55 »
Predivan je. Podsjeća na Carreru GT koja mi je bila savršena kad je došla a i danas mi je jedan od najdražih supersportaša uopće. Volim te drugačije Porschee koji odstupaju od klasične "izdužena buba linije"
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #398 u: Listopad 02, 2013, 23:52:08 »

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #399 u: Listopad 18, 2013, 17:48:10 »
AUTO TEST nove Lagune

Uvod
ovaj tjedan sam silom prilika imao 2 dana na korištenje novu Lagunu (ne coupe nego sedan tj. berlinu), 1.5dCi sa 81KW/110KS.

Mogu nabrajati negativne strane satima, nema smisla nabrajati, post bi bio kilometarski.
Fokusirat ću se samo na dobre strane.
Dobre strane su slijedeće :
 - Laguna je udoban auto

Kraj testa

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #400 u: Listopad 18, 2013, 19:40:53 »
Pa što je to za primjer loše? Meni baš izgleda kao fin auto i iznutra mi dobro izgleda. Ali ok, izgled je jedno, a.... sve ostalo je drugo  cer1njo

Zapravo što se tiče izgleda ni izvana mi obična nije nešto - coupe mi je mrak, fakat prekrasan auto
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #401 u: Listopad 18, 2013, 19:57:53 »
Coupe je mrak i steta sto nije sportskog karaktera. Ovako svoj dio kupaca uopce nije nasla. Kad ste ju zadnji put vidjeli na cesti?

A Laguna berlina... Da, i mene zanima sto ce Robi navesti kao negativne stvari o Laguni.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #402 u: Listopad 18, 2013, 21:48:27 »
Stvarno neću navodit Dogzy. Nije bila mamilica za startat priču, auto je doista sranje u svim aspektima.

Laguna je ko one kineske stvari, bila to tehnika ili što već. Na prvi pogled i do metar razdaljine doista djeluje dobro, skoro da privuče, stvar ukusa nekoga sigurno privuče totalno. Al detaljan pogled, na dodir, pri vožnji - sranje. Slučajno sam u zadnje vrijeme bio po aktualnim VW-ovima i Focusima, nije da uspoređujem sa Mercedesom ili ko zna čim.


Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #403 u: Listopad 23, 2013, 23:48:03 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #404 u: Listopad 24, 2013, 00:51:51 »
....

Legenda.

Odlična prezentacija. Iako mi Chris nije zabavan ko TopGear trojac, Chris detaljno predstavlja unutrašnjost auta što rijetko koji sajt/emisija radi.