Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901699 vremena)

0 Članova i 29 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #2205 u: Srpanj 18, 2012, 18:01:53 »
deca, instalirao sam si live for speed demo i nemrem si namjestit H-shifter da mi radi s kuplungom. moze neka pomoc?
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #2206 u: Srpanj 18, 2012, 22:22:34 »
Jel može netko pomoći - instalirao Max Payne, htio bih odigrati jedinicu i dvojku ponovno prije trojke jer ih nisam igrao desetak godina, a kad ono, problem za problemom... Prvo sam primjetio da fali zvuk u meniju plus u tutorialu je bilo zvučnih bugova. Našao fix za to. Pa me smetala rastegnuta slika - u nvidia control panelu namjestio da ne scalea. E ali treći problem ne znam ni sam riješiti niti sam našao pomoć na netu. Igra mi se crasha kada ju počnem, čim počne ona prva strip animacija. Koristim Win 7 64-bit friško (re)instalirane i eto što se događa. Našao na netu neki patch koji kao rješava taj problem, ali nije pomogao. možda je rješavao taj problem na XP-u još.

Zna li tko što raditi jer stvarno ga hoću igrat  cry1

Isti problem i ja imam, i nikako da mi igra proradi. Odma na početku prve misije kad učitava se ruši.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2207 u: Srpanj 18, 2012, 22:26:36 »
Da. Evo probao sam još neke stvari sa compatibility modom, ali ništa. Bojim se da ću ipak morati zaboraviti na Maxa do nekog možda HD reizdanja ili kad se netko sjeti napraviti neki patch. Šteta, jer htio sam prije trojke ponovno jedinicu i dvojku odigrati jer se ne sjećam baš najbolje priče. Znam likove ono Vladimir Lem, Vinnie Gogniti itd, ali priče se skoro ništa ne sjećam. Je li trojka uopće povezana pričom sa jedinicom i dvojkom? Ili se da odigrati da sve pohvatam ako se ne sjećam baš najbolje jedinice i dvojke
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #2208 u: Srpanj 18, 2012, 23:07:39 »
U trojci ti je skroz nova radnja, Max je pobjegao u Brazil i započeo je posao Bodygurda, kojeg obavlja jako dobro cer1njo. Više nije u NY osim u par misija, tako da možeš zaigrat trojku, pohvatati ćeš  radnju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2209 u: Srpanj 18, 2012, 23:19:49 »
Super  shy1

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #2210 u: Srpanj 18, 2012, 23:23:29 »
I meni se igra jedinica, ali jednostavno neće da radi pa neće. Ne znam jel da gledam na youtubeu cijeli walktrough od jedinice da se prisjetim igre.
Nadam se da će mi barem dvojka raditi.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2211 u: Srpanj 18, 2012, 23:37:07 »
Ne znam jel da gledam na youtubeu cijeli walktrough od jedinice da se prisjetim igre.

to sam i ja razmišljao  cer1njo
A za dvojku ne znam, glupo mi je malo igrati ju ako će i radit ako nisam jedinicu, ne znam  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2212 u: Srpanj 19, 2012, 20:09:34 »
@dogzy i igzyy: true true
jučer vidio žensku na rolama u nikeovoj full uskoj trenirci i tangama.. došlo mi je da stanem sa strane.. i sačekuša XD
e sad.. nemojte me krivo shvatiti, ok kužim milfače one su mi prejebene isto, ali imaju i poseban štih ove mlade ženskice, tipa 18+ i oko 20.. jebote pas e...
moram gledati u pod ili u oblake da ne gledam u njih... to se razvija nenormalno i oblači kurvinsk skroz, jebo me pas :l
i onda mi cura još u tajicama bude   kadt1kažem
jedva sam se suzdržavao :P

igzy.. koje vrijeme čoveće večeras?

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2213 u: Srpanj 19, 2012, 23:31:55 »
Samo da vas obavijestim da sam na godisnjem do 13.08.
Budite pozdravljeni :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #2214 u: Srpanj 20, 2012, 00:23:46 »
Ja danas s kolegom chilam na biciklu i gledamo okolo, zurimo i čekamo neku žrtvu  dsmoker (mislm na ove s rollama i fino iza i lagani da mi se okice odmaraju ljepim slikama...ljeva ...desna... cer1njo

Naravno i prođe jedna MILF mf...  kji chick..  ono teta..  profesorica sexualne kulture, polu kratke, polu duge crvene kose s rebanicama...  uh...  kratke hlačice, još zategnuto tijelo  koje treba malo poskidat celulita..   grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sigurno je u potrazi za mladim i hard  ;D, mislim ne bi se tako obukla.. normalno..  traži za skidanje celulita i da nekog malo nauči kaj treba i kad delat ne..  hehhehehe

užas  ..  hahahaha



Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2215 u: Srpanj 20, 2012, 00:47:20 »
koji ste vi likovi  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2216 u: Srpanj 20, 2012, 20:09:19 »
danas mi je palo na pamet... fuck, im developing a foot fetish fpalm1

@igzyy: jooooj te su najbolje kad se tak počnu "prešetavati"
@shimmy: a i to je za ljude cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2217 u: Srpanj 20, 2012, 21:59:31 »
danas mi je palo na pamet... fuck, im developing a foot fetish fpalm1

i to je za ljude  :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #2218 u: Srpanj 20, 2012, 22:25:32 »
danas mi je palo na pamet... fuck, im developing a foot fetish fpalm1

@igzyy: jooooj te su najbolje kad se tak počnu "prešetavati"
@shimmy: a i to je za ljude cer1njo

e ja bi volio prodavat ženkse cipelice....

Kako im napne i digne dupe...  grrrrr

pa oni lakirani noktiči..   njam..  grnjauuuuuuuuuuu


hahahahah

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2219 u: Srpanj 20, 2012, 22:38:06 »
e ja bi volio prodavat ženkse cipelice....

Kako im napne i digne dupe...  grrrrr

pa oni lakirani noktiči..   njam..  grnjauuuuuuuuuuu
hahahahah

da... i to isto O.O
jedna od žešćhi stvari  hug1

dobro dosta sad... cole će reći dosta o karinđenju  cer1njo
šalješ mi track pacK?
nemoj da ko jučer moram otkazat  :P