Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901693 vremena)

0 Članova i 25 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #3465 u: Travanj 16, 2013, 12:25:57 »
shit son  cry1 jaad

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3466 u: Travanj 16, 2013, 13:42:55 »
Iskreno ova slika me sad šokirala. Nije da prvi put mogu vidjeti ovakve stvari na internetu, ali svaki puta je grozno. Nije mi jasno kako se lik u kolicima još nalazi u svjesnom stanju.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3467 u: Travanj 16, 2013, 15:58:36 »
Ja bih rekao da je to zbog soka. Inace bi sigurno bio u nesvjesti. Uzas.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3468 u: Travanj 16, 2013, 17:02:14 »
Afghanistan: NATO Air Strike Kills 11 Children

prije 9 dana NATO slučajnom greškicom u Afganistanu pobio 11 djece, nije da pratim, ne bi ni ja znao, o tome nisu trubili portali, nisu im davali slike udova, nitko nije intervjuirao braću/sestre i davao potresna svjedočanstva kakva su ta djeca bila.
Jer, svijet nas uči, da ko ih jebe. Isto tako nas uči da je pak ovo u Bostonu tragedija.

štajaznam, meni je to sve skupa u kurcu


 


Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #3469 u: Travanj 16, 2013, 17:42:01 »
Ima isto sličan slučaj sa UAV drone... Ima clip o tome... Dva vojnika upravljaju i ispale projektil i iza zgrade izajde neki dečak i BOOYA!! Raznesu zgradu.
Oni se pogledaju i ono - did we just a kill a kid? Ne sjećam se kaj je bilo poslije toga, kao razgovori i slično neke šprehe

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3470 u: Travanj 16, 2013, 17:59:10 »
Ma bilo je dosta tih clipova iz afganistana i iraka. Lik upravlja helikopterom, do njega zapovjednik. Vozikaju see iznad nekih kuća ili niskih zgrada od 3 kata, cijelo vrijeme imaju dosta pogrdan riječnik, vide lika sa kamerom dolje , zakljucili su da nosi bazuku i izbušili su ga samo tako. Dođu neki likovi, pokušavaju ovom pomoć i njih zbuše, dođu opet neki da pomognu ovima, stavljaju ga u neki mini kombi, dignu u zrak i kombi. Dolazi US pješadija, vozikaju se hamerom, vide da su sve ovi gore sa helićem očistili i odlaze ali pritom voze hamerom preko mrtvih tijela. Cijelo vrijeme se čuje prostački i stvarno maloumno gnjusni jezik američkih pilota u heliću. Doslovno su uživali u svom nedjelu

Offline LukaM 110

Odg: Birtija
« Odgovori #3471 u: Travanj 16, 2013, 18:19:55 »
Ma sve to spada u istu bagru i olos cim se na civilima izivljavaju cry1 cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3472 u: Travanj 16, 2013, 21:15:17 »
RUŽA TOMAŠIĆ

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3473 u: Travanj 17, 2013, 14:03:43 »
A u pičku materinu... Testiranje jebene kozmetike za ljude  fpalm1 cry1


Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3474 u: Travanj 17, 2013, 14:17:46 »
Sve je otišlo u kurac.

Baš jučer izašla stvar, dobro opisuje trenutnu situaciju:

BOY SETS FIRE "Bled Dry" lyric video from Record Store Day 2013 7"

Offline Thergothon


Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3476 u: Travanj 17, 2013, 16:07:28 »
Kolko je strašan taj tweet strašan mi je i onaj dolje komentar kako su svi muslimani fanatici i luđaci, strašno kakvi ljudi postoje.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3477 u: Travanj 17, 2013, 17:23:43 »
Mah, medijsko napuhavanje - normalno da ima na takav broj stanovnika i idiota. Da je slična situacija kod nas, sigurno bi bilo takvih komentara s naše strane, tak da ono. Al da je fascinantno kak je lako kontrolirati priproste umove - je. Niko ne zaslužuje to kaj se desilo u Bostonu, ali istovremeno im nije opravdanje za takve komentare. Al ne znam kaj su oni očekivali - ratuju po svetu i misle da se u njihovom dvorištu nemre ništ desiti samo zato kad su na drugom kraju sveta i zato kad su blaženi Ju Es of Ej. Ko je taj napad napravil me apsolutno najmanje briga jer se opet sve na kraju rešava prek leđa nedužnih civila koji nisu to zaslužili. Dok nedužni stradavaju isti vrag je bilo to u Bostonu ili negde u nekom afganistanskom kamenjaru...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3478 u: Travanj 17, 2013, 21:54:13 »
Mah, medijsko napuhavanje - normalno da ima na takav broj stanovnika i idiota. Da je slična situacija kod nas, sigurno bi bilo takvih komentara s naše strane, tak da ono. Al da je fascinantno kak je lako kontrolirati priproste umove - je. Niko ne zaslužuje to kaj se desilo u Bostonu, ali istovremeno im nije opravdanje za takve komentare. Al ne znam kaj su oni očekivali - ratuju po svetu i misle da se u njihovom dvorištu nemre ništ desiti samo zato kad su na drugom kraju sveta i zato kad su blaženi Ju Es of Ej. Ko je taj napad napravil me apsolutno najmanje briga jer se opet sve na kraju rešava prek leđa nedužnih civila koji nisu to zaslužili. Dok nedužni stradavaju isti vrag je bilo to u Bostonu ili negde u nekom afganistanskom kamenjaru...

 thumbs1

I ona stvar gora ti je strašna - instant bookmark  ave1

Jedino mi se vokal ne sviđa. Jest da inače ne volim te žešće growl i slične ali neke mogu probaviti i dapače super su mi, nema to veze sa tim sad nego mi nekaj drugo en štima ali nemrem skužit kaj. No tekst i muzika su  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3479 u: Travanj 17, 2013, 22:19:54 »
Poslusao i ja. Da nisam gledao tekst, odnosno video, cuo bi samo: uaaaaAruoaaa fuuuuuuaaaeeeiiurrrr mnuuuneerraaaaa cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.