Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902113 vremena)

0 Članova i 21 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #9300 u: Srpanj 13, 2016, 15:41:34 »
Bome ja da odem, u ovu nakaradu se vise ne bi vratio. Zaboravio bi i hr jezik...

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk

Offline blowfish

Odg: Birtija
« Odgovori #9301 u: Srpanj 13, 2016, 15:56:15 »
Uh, što bih volio da si mogu naći posao u struci u Kanadi ili Irskoj. Ma može i Njemačka. Doduše, nisam nikad ni tražio, nemam muda jer bi se usrao da moram fakat otići, ali realno koji ćeš klinac ovdje. San mi je otići negdje, možda se jednom i usudim  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #9302 u: Srpanj 13, 2016, 16:00:23 »
Ja cu doc jednom godisnje posjetit svoje i to je to.Zivjet cu gori par godina, onda cu vidjet kako ce se stvari razvijat, poslje bi gledao otic jos dalje tipa Juzna Amerika.

Meni je cjeli zivot san otic negdje u veliku razvijenu zemlju sa puno stanovnika.Ono izades na ulicu niko te nezna, ides svojim putem, odes u ogromni grad, sve vrvi zivotom, na svakom koraku neki ducan ili nesto.OMG.

Inace najveca zelja mi je zivjet u New Yorku, nadam se otic i tamo jednog dana.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #9303 u: Srpanj 13, 2016, 19:02:41 »
Sretno dalje...

Ali znam troje ljudi koji su se vratili nakon par mjseci... Jedan iz Irske druga dva iz njemačke!
Gore je jako skupo; stanarina, hrana, naši radnici nisu plaćeni kao njihovi itd...

Ja sam bio blizu odlaska i pokušaja za koji sam čuo da je već par naših ljudi pobjeglo radi užasnih uvjeta rada, niske plaće i apsurdne stanarine...

Ljudi trebaju znati da ne cveta cveće u "razvijenim" zemljama po pitanju naših radnika... Naravno mnogi uspiju preći preko početne krize i upadne im sjekira u med, ali zato mislim da se još veći broj vrati razočaran jer eto nije imo 3000 evra plaću, svoj stan za kakvih 600 eura nego je živio sa još deset ljudi i korsitio jedan WC itd...

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #9304 u: Srpanj 13, 2016, 19:29:51 »
Ja iskreno ne ocekujem nista previse, samo zelim otic i radit.Sada mi posao sreduje jedan prijatelj koji me nece svagdje stavit tako da bi odma mogao imat posten posao.Ako ne nadam se da cu s vremenom nac nesto bolje, za sada mi je dovoljno da imam posao i da imam gdje otic.

Vracat se necu sigurno jer se nemam cemu vratit, gore cu zivjet i radit kako bilo da bilo.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #9305 u: Srpanj 13, 2016, 20:42:52 »
Sretno bartule, svako dobro!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #9306 u: Srpanj 13, 2016, 21:56:13 »
Hvala na ljepim zeljama, idem tek za nekih mjesec ipo.Javim sve kad stignem gore kako je i sta je.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9307 u: Srpanj 15, 2016, 00:31:31 »
Sjedim i čitam o Pokemon GO igri, samo vidim glupe nacije izvan našeg balkana. koliko smo zrelij čovječe, kad netko kaže balkanski mentalitet je to u negativno smislu. Možda je zato i jesmo zreli od zatupljenih Amera,Japanaca, itd... :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #9308 u: Srpanj 15, 2016, 00:54:39 »
I kod nas se igra to...

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk


Offline Nexus

Odg: Birtija
« Odgovori #9309 u: Srpanj 15, 2016, 01:47:57 »
Sjedim i čitam o Pokemon GO igri, samo vidim glupe nacije izvan našeg balkana. koliko smo zrelij čovječe, kad netko kaže balkanski mentalitet je to u negativno smislu. Možda je zato i jesmo zreli od zatupljenih Amera,Japanaca, itd... :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ehh...u nas su svi "luđaci" koji igraju igre...u nas se sprdaju sa igrama i gaming industrijom dok je ta industrija jača od filmske...umjesto da mi to pokušamo iskoristiti eto mi "pametni" balkanci se sprdamo...

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9310 u: Srpanj 15, 2016, 02:03:02 »
Gle brate,

Jest da se rugaju i to sve ali kad pogledaš koliko moraš biti glup oblačit se kao Esh i odat gradom npr? Odrasla osoba!? Da je djete rekao bi čovjek ok, diječija posla ali ne! On ima 30 i kusur godina i gluposti izvodi sa sobom, ne zanima me njihov život samo kažem šta odrasla osoba zatupljena radi. U redu je ono igrat Pokemone daleko od toga ali tako Hardcore e to je bolest.

Ma mi uživamo od svih na balkanu, mi kroz 4,5 sati zaboravimo i di smo i kakav nam je život u našim državam kad uzmemo igrati nešto. Jao što volim ovaj režim. :D to je većini glupo ali nama nije pošto su oni ne infromisani i tvrdoglavi i neka su i mi smo, zato smo kao nacija ostali na ovom svijetu od dušmana.

Napoleon
"Dajte mi 100 000 hrvata osvojit ću čitav svijet"

Mi nismo kao nacija da napadamo... I tako dalje i tako dalje, znam šta je bilo kad su doktor i lucky pisali tako duboko pa ću stat tu. :)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Birtija
« Odgovori #9311 u: Srpanj 15, 2016, 08:32:51 »
Stvarno ne vidim poveznicu između igranja Pokemo GO i neke zrelosti ili intelekta nacije. Ako misliš da je manji broj igrača kod nas rezultiran nekom superiornošću u odnosu na zapadne zemlje, teško da možeš biti više u krivu. Uostalom, ne znam što razlikuje nekog tko ode u šetnju i usput tipka po mobitelu od nekog tko sjedi doma i bulji u ekran 2-3 sata. A kao što možeš primjetiti, i bez Pokemona ljudi samo što se ne zaletavaju u bandere koliko bulje u mobitele.

Baš sam jutros pročitao zanimljiv članak, ima par zanimljivih podataka o tome koliko su Hrvati zreli :)

Šaškor: Mladi konzervativni, netolerantni i slabo obrazovani
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9312 u: Srpanj 15, 2016, 11:15:27 »
Primjer brate primjer...

Kad kažem zrelo mislim zrelo u glavi, uvjek ima izroda. 23% prff imaju li roditelje da im to kažu ili kriju?

Moramo biti školovani da bi bio zreo. Wau jbte. xD To je stvar potpuno drugo. I Ameri su školovani... ;)

Sad pročitao na članku nekog kretena komentar, obrazovnog kretena.
""Prosječni hrvatski maturant je konzervativan, religiozan, netolerantan, ksenofoban, homofoban, politički neobrazovan i - siromašan." Ovo je opis puno šire populacije a ne samo maturanata."

Vidiš? Smeta mu što smo politički ne obrazovani(ne mislimo kao on) religiozni? Wtf dude, to mu smeta!? siromašni? Takve nas bog dao i Isus je bio siromašan, svak nosi svoj križ. Itd itd.Vidiš od kojih osoba čitaš članak...

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Birtija
« Odgovori #9313 u: Srpanj 15, 2016, 11:39:12 »
Ok, nakon ovog posta shvatio sam da nema smisla da ti dalje odgovaram.

Cheers!  cheersCH
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9314 u: Srpanj 15, 2016, 11:52:00 »
To što ti nisi religijozan tvoja stvar, ja ću branit svoju vjeru. Cheers i tebi. kava1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.