Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900794 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3105 u: Siječanj 22, 2013, 00:07:03 »
Lako moguće.  cer1njo

Bilo je nekaj, u magli mi je.

Znam da je onda na Monzi bilo Fabe uvjerljivo prvi, drugi mislim da je Montoya bil, ja sam imal loš start na Hard gumama i u prvom krugu sam izgubil par pozicija kad sam mali izlet imal u Parabolici. Onda je pri kraju tebi riknula mašina pa sam 3. završil.

A na Imoli sam imal spreman setup i sve, ali sam zaboravil u petak dojti na kvalifikacije.  cer1njo

Onda sam zadnji startal i odma se pol grida eliminiralo u prvom zavoju i začas sam bil drugi, ti si bil teški ful, imal si pun rezervar, znam da sam te prestigel i onda je nakon ulaska u bokseve (ti si još ostal vani i prošel si ispred mene) hamachi prdnul.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3106 u: Siječanj 22, 2013, 00:12:10 »
Da, sjećam se te imole, ja taktičar stari kemijam sa gorivom  fpalm1 cer1njo....

A ovo pretjecanje sam izveo samo tako; kočenje ljuto, blokada i prelazak  kava1, to je bio Minos ja mislim....

Pretjecanje na 0:38 nakon šta su me na startu potjerali van staze...  cer1njo

IMOLA Race2 - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3107 u: Siječanj 22, 2013, 00:16:58 »
Dobro si ga prošel, a i korektno je mesta ostavil. thumbs1

Da ovi noviji članovi samo znaju kaj je to bilo...  cer1njo

Skoro nakon svake utrke se neko posvadil na forumu, a onda se dalje vozilo ko da ništ nije bilo.  cer1njo

Jako je kompetitivna atmosfera bila, svi nabrijani na vožnju, sećam se da dok su kretale ove ozbiljne utrke da su ruke bile znojne onako.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3108 u: Siječanj 22, 2013, 00:19:58 »
Ma da svađe, Alonso i ekipa su kujac koliko smo se mi prepirali tko je koga krivo zatvorio, tko nije ostavio mjesta na startu, tko se nije mako na plavu zastavu...

"Bahatost" na vrhuncu.  cer1njo

ALi svađa oko starta u Spa je bila ja mislim na pet stranica!!! - a to je bio vražiji trening!!  cer1njo cer1njo ;D ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3109 u: Siječanj 22, 2013, 00:22:12 »
Bome hahah  cer1njo cer1njo ave1 ave1

Ne treba spominjati da smo svi imali svoje 'prave' poteze i trenutke.  cer1njo cer1njo

Hardcore sim racing at its best.  cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3110 u: Siječanj 22, 2013, 00:24:35 »
Dobro si ga prošel, a i korektno je mesta ostavil. thumbs1

Pa vidio je da neki luđak doleće u zavoj u iberu...  šofe1  fpalm1  cer1njo

Trsim se na kvalifikacijama, startam drugi i onda bum i van.... Nije bilo za riskirat i probat me zatvorit.. Pusti majmuna da prođe ili će biti DNF obojci  cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3111 u: Siječanj 22, 2013, 00:26:27 »
Hardcore sim racing at its best.  cer1njo cer1njo

Ma kakve Forze, GT i slični bakrači... PRO vozači na PRO "simulaciji" na okupu....  šofe1  kava1  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3112 u: Siječanj 22, 2013, 00:28:52 »
I nakon toga okršaji na forumu jer niko nije kriv.  cer1njo cer1njo cer1njo

Takvu strast neki ljudi u životu ne dožive kaj smo mi na tome GTR-u doživeli.  cer1njo

One strašne strategije dan prije utrke.  fpalm1 cer1njo

'Hmm, ak zemem softe morem ga odma na startu zrezati, ali bum moral brzo iti v boks. Ništ - hardi makar treba duže da se zagriju'

Daljnji rasplet - subota - Monza - start, kraj prvog kruga, hladne gume, pijesak.  cer1njo

Istina ovo za Forze, GT i ostalo, ovo je bilo čudo svojevremeno. Svi su prenabrijani bili.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3113 u: Siječanj 22, 2013, 00:32:38 »
One strašne strategije dan prije utrke.  fpalm1 cer1njo

'Hmm, ak zemem softe morem ga odma na startu zrezati, ali bum moral brzo iti v boks. Ništ - hardi makar treba duže da se zagriju'

Plačem od smjeha, doslovno plačem!!!  ave1  cer1njo  cer1njo  cer1njo

I onda ti rokne motor u Monzi par krugova prije kraja jer doslovno izgoriš od želje da stigneš ovog ispred pa zapališ motor  fpalm1  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3114 u: Siječanj 22, 2013, 00:35:30 »
Tak mi je šteta da nemam jači komp sad dok Assetto Corsa dojde i RaceRoom, to bi tak vozil, još GTR3 dok dojde. Nadam se da do GTR3 bum zbuksal novi komp, pa da moremo opet proživljavati ovakve scene.  cer1njo

Al baš su takve misli bile i ono 'Ok, znam koje gume, sad treba testirati to da vidim kolko benzina ide i kad treba v boks.'  ;D

Hahah da, ta prokleta želja, ili mehanički sjebeš auto ili poljubiš zid.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3115 u: Siječanj 22, 2013, 00:37:46 »
I onda dođe neki novi na forum koji zna GTR2 vozit kao šta ja znam heklat i doleti u prvi zavoj pod iberom  šofe1  kava1  fpalm1  cer1njo

Kraj utrke, u najboljoj situaciji zadnje mjesto i to bez branika i sa puknutom gumom....

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3116 u: Siječanj 22, 2013, 00:39:43 »
Hahah istina, a svi vide da se vozi nekaj, odma se GTR2 skida da se more pridružiti.  cer1njo

To je bilo zlatno doba vožnje, dok je trebalo sve silne modove uskladiti kaj smo mogli opće voziti jedni protiv drugih.

Znam da je onda bilo problema s Suzukom i tu je otišlo sve kvragu.  cry1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3117 u: Siječanj 22, 2013, 00:41:16 »
Znam da je onda bilo problema s Suzukom i tu je otišlo sve kvragu.  cry1

Ma uvijek je nešto odlazilo kvragu kada smo hamačirali...pucale veze, lagovi.... Pirati stari  cer1njo

Drž, nedaj, ja imam lag, daj resetiraj, daj ovako, daj onako.....  fpalm1  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3118 u: Siječanj 22, 2013, 00:45:07 »
U jednom trenu mi ej to dopizdilo i kupil sam original, a zna se kaj je to onovremeno značilo dok se piratiziralo onako. Da mi se fakat jako vozilo.  cer1njo

Dok se onda setim online dok sam došel z oriđiđi ključem, na startu 28 auti, ko da sam v New York došel, seljačina z Beverly Hillsa.  cer1njo

Onda smo mesecima samo Spa vozili Fabe i ja, ništ drugo, ja Lambo, on Ferrari i tweakanje setupa. znam da je njemu najbrže vreme bilo negde 2:09:500, a meni nekaj tipa 2:09:750, brijem 2003 layout, s starom busnom. Opako je to bilo.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3119 u: Siječanj 22, 2013, 00:48:45 »
Ma ludilo je bilo, nas pet, šest na forumu, organiziranje liga, turnira, svađe, prepiranja, (kao šta kažeš - nitko kriv, a na videima svako svakog šamara  ave1 cer1njo).....

Pa radi ljestvice, momčadske, vozačke... Da nas je bilo kao sada na forumu, F1 cirkus bi se mogao sakrit od silnih vozača, inžinjera, taktičara....  šofe1  cer1njo  cer1njo