Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901334 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4410 u: Siječanj 02, 2014, 11:57:01 »
Ajme meni  cry1 cry1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4411 u: Siječanj 02, 2014, 12:11:02 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4412 u: Siječanj 02, 2014, 12:15:15 »
Schumacher je bivši F1 vozač, da, ali ovo baš nije prepuno novosti o aerodinamici, ispuhu, kvaliteti guma i tako to...

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4413 u: Siječanj 02, 2014, 13:39:27 »
Za takve novosti imamo ovo: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
Rado bih updejtao temu, ali ne znam gdje sam više od svega...
 :P

Nitko nikoga ne sili, ali neka birtija bude u happy tonu cheersCH
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4414 u: Siječanj 02, 2014, 13:56:01 »
.......

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #4415 u: Siječanj 02, 2014, 15:32:46 »
Za takve novosti imamo ovo: Formula 1 - Transferi, novosti, diskusije za sezonu 2014
Rado bih updejtao temu, ali ne znam gdje sam više od svega...
 :P

Nitko nikoga ne sili, ali neka birtija bude u happy tonu cheersCH


Al zašto bi morala biti u happy tonu?
Jbg ovo mi je baš tema za svei svašta, pa tako i za raspravu o Schumacherovoj nesreći. Možda se varam...

Sjećam se jednog foruma koji je imao podforume za svaku sitnicu, to je glupost živa bila. Otišo sam s tog foruma u roku od mjesec dana. Gdje god si šta napisao uvijek se nađe netko pametan da ti kaže da si fulo temu...

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4416 u: Siječanj 02, 2014, 15:43:17 »
Pa ne mora se u birtiji pričati stalno o veselim stvarima, u birtiju odemo i kad smo tužni i napijemo se  cer1njo cer1njo

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #4417 u: Siječanj 02, 2014, 16:29:43 »
Spada i tu i tam - i svugde je jako, jako žalosno  cryCH
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4418 u: Siječanj 02, 2014, 16:35:48 »
Krivo sam se izrazio, krivo ste me shvatili -bravo ja fpalm1

Briga me (ne u stilu, hebe mi se) samo i jedino za motorsport i sve vezano za to, pa se cudim svaki put kad vidim Schumija u birtiji? Nisam jedini, ili sam lud pa jesam jedini?

A za ovo happy ton, to sam mislio bez Schumija, ali sam glupo napisao. Znam sto se sve tu pise, i smije se i place u ovoj temi.

Toliko od mene. Tko ce poslusati, tko nece, tko ce i kako ce ovo netko shvatiti..... kava1
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2014, 16:40:36 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4419 u: Siječanj 02, 2014, 17:18:49 »
Ne podcjenjujte moć oftopika!

Ja se često bolje zabavim u oftopiku nego u topiku.
Ako je i "Birtija" ontopik onda ću morat svoj oftopik kutak potražit negdje drugdje.

Otvorite temu za oftopik.
Al ako neko bude pričao o oftopiku u temi o oftopiku....
to je onda on-topik, zar ne ?
I onda postove o oftopiku, u temi o oftopiku, treba brisati.
To je sve veoma komplikovano.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4420 u: Siječanj 02, 2014, 17:22:45 »
Decki decki decki... nemojte me jebat s tim glupostima :P
Nek pise ko kaj hoce i nek cita ko kaj hoce..
Ovo nekak i je za ono sve kaj najdes postas ovdje da se ne trazi tema i ne izmisljaju gluposti.. valjda sto je covjek htio reci da sad mozda svaki post ne mora biti vezano trenutno na tu temu, al jebga, svaki dan je neka nova vijest - da bog lijepa - pa se zato pise...
Nemojte se pribijat na kriz zbog postova ;)

Btw gt6 je cesme XD
And on that bomb shell...

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4421 u: Siječanj 02, 2014, 17:36:54 »
Upravo skuzio da sam dobio jednu sijedu zbog vas krastavaca, god dang it! Ne mogu si pomoc kad mi je uzor Linic...

Salim se.

Ali sad prvo idem prvo pobrisati necije postove, nasao sam se uvrijedjenim.

Ne, ne, salim se. 
Ili ipak...? dsmoker
Salim se ;D

Nemojmo od muhe slona raditi...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4422 u: Siječanj 02, 2014, 17:41:05 »
Ne podcjenjujte moć oftopika!

Ja se često bolje zabavim u oftopiku nego u topiku.
Ako je i "Birtija" ontopik onda ću morat svoj oftopik kutak potražit negdje drugdje.

Otvorite temu za oftopik.
Al ako neko bude pričao o oftopiku u temi o oftopiku....
to je onda on-topik, zar ne ?
I onda postove o oftopiku, u temi o oftopiku, treba brisati.
To je sve veoma komplikovano.

Da, i onda ti postovi se salju u on-topic, gdje ce neki sivonja pisati off-topic i onda to ide u off-topic. Ili tako nekako. Rocket science.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4423 u: Siječanj 02, 2014, 23:29:21 »
Good old times

 Birtija
 cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4424 u: Siječanj 03, 2014, 00:00:18 »
Fico heroj ulice lol nostalgija me pere