Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900795 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #4455 u: Siječanj 06, 2014, 16:37:34 »
Odlično! I slika također. E da je i meni jedan 27". Kad budem kupovao novi PC + periferiju (najprije kasna jesen-zima ove godine, realno 2015. godine) ispod 27" nejdem.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4456 u: Siječanj 07, 2014, 12:58:08 »
Speed ad - Mistakes


 thumbs1

Offline ManTheRamparts


Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4458 u: Siječanj 07, 2014, 15:21:31 »
Već osjećam novu marketinšku kampanju T-Coma i njegovih sestrinskih firmi.

"Nama je stalo do vas, vaši podatci su kod nas sigurni, uvjerite se sami."

T-Mobile Jingle


 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4459 u: Siječanj 07, 2014, 19:42:56 »
Hahaha ! Sad obavezno kad sjedite u parku pogledajte jel ima murjaka u vidokrugu...  cer1njo

Mora platiti 900 kn kazne jer je 'neprimjereno' sjedio na klupi - 24sata

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4460 u: Siječanj 07, 2014, 19:45:18 »
Ahahahah jebote ova zemlja je prestrašna XDDD cirkus a ne zemlja  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #4461 u: Siječanj 07, 2014, 20:06:55 »
Još malo pa čemo morati plačati porez na zrak koji udišemo..

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #4462 u: Siječanj 07, 2014, 22:22:20 »
omg  ave1 fpalm1

Čovječe, kod mene se cijelu godinu ne može nać jedan jedini murjak da opere kazne za parking KaŠaLJ koji parkiraju po zebrama, na cesti (doslovno na cesti, čovjek ostavi auto na cesti i ide po dućan po selotejp  fpalm1), drugima zatvaraju prilaze...
Ma bolje da šutim  kava1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4463 u: Siječanj 07, 2014, 22:30:05 »
Danas vidio lika na Zagrebackoj aveniji kod Knezije lika u Mercedesu S klase kako je vozio u smjeru istoka i samo zaustavio auto nasred prometne ceste s dva traka (avenija!) - da bi otisao kod stabla izmedju prometnica popisati se!
Autobus trubi, zakocio promet od bar 6,7 automobila iza sebe koji su se morali prestrojavati u drugi trak. Ja gledao i nisam vjerovao.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #4464 u: Siječanj 07, 2014, 22:41:02 »
Inače, kad vidite tak nekog majmnuna, samo slikajte i pošaljite ovdje. Nema zamućivanje registracije, fino se vidi tko je zvijezda
MoroPark.com

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #4465 u: Siječanj 07, 2014, 22:59:33 »
Opet me komp zafrkava  hmm
Igram RBR i odjednom se slika zaledi i nema zvukova nikakvih i   dalje ništa,nemogu nikako ni izaći na desktop ni niš, jučer sve ispuhao s kompresorom tak da pregrijavnje isključujem kao mogućnost..
Jel ima neki program koji pamti temperature unatoč gašenju ? Da ipak provjerim jer sumnjam u grafičku zbog zamrzavanja slike...
Skenirao za viruse i ništa..
Pomaže jedino hard gašenje na gumb :S
U drugim igrama mi se to ne događa..
Sad lijepo bezveze skupljam DNF na utrkama, a ne vrijedne bodove...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4466 u: Siječanj 08, 2014, 00:02:51 »
skini si neki programčić koji ti čita zbog čega ti se rušio. To sam i ja imao jedno vrijeme di mi se rušio sam od sebe.
Skineš si njega i mislim da ga pokreneš ili ti radi u backgroundu i onda kad ti se sruši on ti napravi log i pogledaš o ćem se radi. Osim ako to ne radi samo na BSODu hmm

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #4467 u: Siječanj 08, 2014, 09:51:49 »
Ali kaj je najbolje komp se ne gasi, nek jednostavno kao da prestane komunicirati s monitorom  i tipkovnicom hmm
I probao sam ištekati volan i ponovno uštekati i on se više nije usključio, a inače se odmah pokrene..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4468 u: Siječanj 08, 2014, 11:05:05 »
omg  ave1 fpalm1

Čovječe, kod mene se cijelu godinu ne može nać jedan jedini murjak da opere kazne za parking KaŠaLJ koji parkiraju po zebrama, na cesti (doslovno na cesti, čovjek ostavi auto na cesti i ide po dućan po selotejp  fpalm1), drugima zatvaraju prilaze...
Ma bolje da šutim  kava1

Vezano za to, ima u Dubravi jedna ulica, zvana ul. Milovana Gavazzija, kod Kauflanda, gdje ekipa već godinama parkira aute u jednoj traci (prema sjeveroistoku), a znaju i prema drugom smjeru i onda se moraš voziti po sredini ceste i paziti kako se mimoilaziš s aneki iz drugog smjera, a na kraju te ulice je OGROMAN parking. Ne samo na kraju, parkinga ima na tom dijelu koliko hoćeš, i svi su besplatni, jer su od zgrada tamo. Ali su uvijek prazni. Zašto? Jer gospoda ne može prošetati 50-200 metara nego mora parkirati odmah na ulazu u svoju zgradu. Stalno si mislim to pofotkati i poslati negdje, ali nikako. No sad mi opet diglo živce pišući o tome pa ću morati skoro

EDIT:
super stranica onaj moropark  thumbs1
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2014, 11:09:15 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #4469 u: Siječanj 08, 2014, 16:31:26 »
Alfa Romeo 147 1,6 TS, 2001 god.

Obavezno pročitati, a pogotovo Shimmy  kadt1kažem ave1


EDIT: vidim da je već bilo u drugoj temi  kuul
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2014, 16:54:40 od Iceman »