Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900905 vremena)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #5280 u: Srpanj 06, 2014, 15:29:31 »
Pilota ak nema, dolazi za par dana.

To vam je pravi pilot. cer1njo cer1njo

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #5281 u: Srpanj 06, 2014, 15:32:11 »
Mozda snima reklame za Pan?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5282 u: Srpanj 06, 2014, 15:37:51 »
btw imate link u LeMansu za LeMans Classic race
Stavim i ovdje

Le Mans Classic : Course de l'évenement

EDIT: koji je izgleda gotov cer1njo
EDIT2: ali nastavlje se dalje... valjda ide po nekim klasama ili erama šofe1
« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2014, 15:51:27 od Wulf »

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #5283 u: Srpanj 06, 2014, 15:44:21 »
Mozda snima reklame za Pan?


www.youtube.com/watch?v=_hSkZC2T7u4

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5284 u: Srpanj 06, 2014, 21:48:44 »

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #5285 u: Srpanj 06, 2014, 23:17:42 »
Super vijest!
Taman mi paše kad Brit Floyd ove godine neće doći k nama, oni u to vrijem izdaju ovo  ;D

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5286 u: Srpanj 07, 2014, 03:19:33 »
Ma ti Floydi su mi ziiiiiijev. Po meni su previše zabrijali s tim psihodeličnim, progresivnim rockom, šta ne bi bilo TOLKO loše da im većina pjesama nije tolko spora da zaspem. Nezz baš ih nikak ne podnosim. Al koga briga...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5287 u: Srpanj 07, 2014, 16:31:55 »
Slažem se. Slušam muziku tog doba ali Floyde nikad nisam ubrao. Iskreno ne znam kako su stekli takav status kakav jesu. Svaka 10. pjesma mi je dobra, ostalo onako, kao neko tuljenje kitova
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #5288 u: Srpanj 07, 2014, 17:09:07 »
to su Floydi. Meni su desetljećima bili bezvezni i onda me samo jedan dan poklopila sva genijalnost...comfortably numb-a, ili time ili hey you ili ...
ima tih nekih bendova koji tek legnu sazrijevanjem

no o ukusima se ne raspravlja
ko što se ne raspravlja o muzici s nekim kome je Coverdale bezveze  ;D

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5289 u: Srpanj 07, 2014, 17:12:16 »
...kao neko tuljenje kitova
Hahaha, pravi opis. Fali im više bržih, žeščih stvari, ta njihova sporost mi ide fakat na živce. Dobar primjer je The Nile Song sa njihovog albuma 1969. (inače, jedna od prvih heavy metal pjesama),ali sumnjam da su je ikad odsvirali live. Mrzim kad se band zatvori tako unutar jednog žanra, postanu monotoni kroz neko vrijeme. A iznad svega mi taj vokal ne paše, baš ko neko tuljenje, iz istog razloga nisam neki fan Led Zeppelina... Da sad neko ne zaključi da i Plant tuli... on dobro pjeva, ali osobno ne mogu smislit njegov glas. Volim njihove instrumental pjesme poput Bron-Yr-Aur, Moby Dick ali recimo Going to California koja ima odličan tekst i predivan aranžman ne mogu je poslušat baš zbog meni odvratnog vokala.

Inače, sad mi došla ideja da otvorimo temu svih bendova, izvođača koje mrzimo, planiram neku poveću listu napravit...  dsmoker

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5290 u: Srpanj 07, 2014, 18:41:23 »
ko što se ne raspravlja o muzici s nekim kome je Coverdale bezveze  ;D

e taj nisam  kuul

@lucky - mislio sma više na one neke zvukove koje rade gitarom/sintom ili tko zna čim nego na glas, ali ajde, tebi možda ni glas ne paše, no meni je on najmanji problem. Tj, nije zapravo uopće i Zeppeline reicmo volim. ALi oni su čisti rock and roll, dok floydi - ne znam kaj su  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #5291 u: Srpanj 07, 2014, 19:33:41 »
Kad se ovak kuham i gledam "ko ce ga znati", zazelim se par dana mora...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #5292 u: Srpanj 07, 2014, 20:37:40 »
Taj sam koji mrzi Coverdalea  cer1njo Inače, meni ako vokal sucka teško da ću to moć slušat... no to sam samo ja.

@Montoya, ne brini sutra stiže zahlađenje i kiša. 24 C maksimalno dnevno, preksutra 22 C, za tri dana 19 C. Tako kaže yr.no za Zagreb. Bit će i cijeli tjedan dosta hladni za ovo doba godine. Nego čudi me da niko ne priča o ovom ispodprosječno toplom ljetu. Izuzev par vrućih dana, većinom je bilo oko ugodnih 25 C, pa i ispod toga... za ovaj praznik zadnji sam se osjećao ko da je jesen, kakvih 18 C je bilo, gotovo za jaknu. Točno se sjećam prošle godine kad su počele 13. 6. vrućine ubijat, to nije puštalo do 10. mjeseca. Ova godina nije ni blizu prošloj, samo neka je što hladnije meni bolje. Onda se sjetim zanimljivog podatka da je ova zima bila iznadprosječno topla, tamo u siječnju sam samo u dugoj majici hodao po vani. Smijeh... Nešto se ova klima zajebava s nama...

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #5293 u: Srpanj 07, 2014, 21:03:53 »
Evo,  već grmi, lampa... Danas u ZG bilo 34, najtoplije u Hrvatskoj, sa Slavonijom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #5294 u: Srpanj 07, 2014, 23:30:01 »
@Montoya, ne brini sutra stiže zahlađenje i kiša. 24 C maksimalno dnevno, preksutra 22 C, za tri dana 19 C. Tako kaže yr.no za Zagreb. Bit će i cijeli tjedan dosta hladni za ovo doba godine. Nego čudi me da niko ne priča o ovom ispodprosječno toplom ljetu. Izuzev par vrućih dana, većinom je bilo oko ugodnih 25 C, pa i ispod toga... za ovaj praznik zadnji sam se osjećao ko da je jesen, kakvih 18 C je bilo, gotovo za jaknu. Točno se sjećam prošle godine kad su počele 13. 6. vrućine ubijat, to nije puštalo do 10. mjeseca. Ova godina nije ni blizu prošloj, samo neka je što hladnije meni bolje. Onda se sjetim zanimljivog podatka da je ova zima bila iznadprosječno topla, tamo u siječnju sam samo u dugoj majici hodao po vani. Smijeh... Nešto se ova klima zajebava s nama...

Ja sam 27.12. bio u kratkim rukavima vani koliko je toplo bilo. I shit you not, imam čak negdje fotku ako treba dokaz  ave1 ave1

Mislim da je na taj datum bilo nešto tipa 15 stupnjeva koji su mi se tada doimali kao 25 valjda
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.