Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901003 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #7080 u: Svibanj 17, 2015, 01:08:31 »
Onda uzmi Golfa dvicu i to dizelaša  cer1njo cer1njo
500 € nemreš promašit  cer1njo

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7081 u: Svibanj 17, 2015, 01:23:37 »
Mrzim Golfove. Zapravo mrzim VW. Treba sve njihove aute, zapravo cijelu tvornicu zapaliti.
Fino sam si sada našao jeftine Miate, pitao čovjeka koji je uvozio auto, koliko je platio i kakav je postupak. Za Miatu bih platio 1000€ i još 1000€ da se riješi, legalizira za vožnju. To znači da ne prelazi limit od 2000€. Kao budali šamar. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #7082 u: Svibanj 17, 2015, 08:54:10 »
A jesi uracunao kolko te decko za Miatu kosta?

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7083 u: Svibanj 17, 2015, 10:41:50 »
 cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #7084 u: Svibanj 17, 2015, 11:18:31 »
Jesi ti manja proučio malo koliko bi te koštali dijelovi, servisi, popravci i slično?

Koje godište tražiš, oko 2000?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7085 u: Svibanj 17, 2015, 12:22:09 »
Kak mislis jos 1000€ da se rijesi, legalizira za voznju? Oo

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #7086 u: Svibanj 17, 2015, 12:25:20 »
Vjerojatno misli na troškove uvoza, registraciju ovdje..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #7087 u: Svibanj 17, 2015, 12:40:47 »
Dječačko fantaziranje.

Prvom prilikom dok za neki veći servis bude moral platiti više nego auto u trenutnom stanju vrijedi se bude opametil.
Nema ih puno kod nas i dijelovi, pogotovo originalni su itekako skupi.

Realno, nije neki problem ako je čovjek zagrijan i ima kolko tolko siguran i dobar posao, uzeti npr. rabljenu Imprezu ili nešto slično na kredu.
Ali pravi problemi nastaju tek dok takav auto nabaviš, dugoročno održavanje takvog auta će te uništiti i baciti na prosjački štap ako nisi malo veći igrač.

Bolje ti je da uzmeš također nešto sa zadnjim pogonom, ali što je pristupačnije kod nas i samim time jednostavnije za održavanje. Odnosno bolje ti je da završiš autoškolu i prvo stekneš neko iskustvo jer bi moglo biti: Gas niža, plot hiža  cer1njo


Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7088 u: Svibanj 17, 2015, 14:11:57 »
True.
Sinoć sam se napil ko budala na danima svog kvarta.  cer1njo  cer1njo

Al baš ono ko budala. Sam kaj danas moram na cugu s nekim zadrankama koje sam sinoć upoznal, nadam se da su dobre kak su mi i jučer zgledale.  ;D  ;D
Nego, da bi se riješio mamurluka koji me izuo iz cipela, obukao sam nove lidlove krpice biciklističke i napravio rekordnu turu do Samobora.

Ubio sam se ko mazga, a trebalo mi je 2 sata i pet minuta za 54 kilometara, iliti 25.4 prosječne brzine.
 
  kuul
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7089 u: Svibanj 17, 2015, 14:38:17 »
Dani 'pruđa

Danas je kolko sam čuo Let3. E ak na to ne oboriš te zadranke, nebuš na niš  cer1njo

@manjamax - na većinu tvojih postova se nasmijem i kad ekipa popizdi na tebe, velim, mlad je, kaj ćeš. Ali sad si i meni pretjerao. Što si tako isfrustriran, i kakve su ovo gluposti sa paljenjem tvornica, i to na CroSimRACING forumu  šofe1

A inače, ni sam ne volim Golfove, štoviše, ne bih ni mrtav jednog kupio (s time da stare, do 4. možda i bih, eventualno 5), ali ove 6., 7., nikako, vozio i auti su ako se mene pita preloši u odnosu na konkurenciju ako uzmeš u obzir cijenu. Malo mjesta iza, ne bogzna kakav prtljažnik, čudan kokpit gdje (meni) ništa nije gdje bih htio da bude, krakat sam a sve mi nekako predaleko, ugl, bla bla, ne volim auto, svatko ne voi neki ili više njih. Ali realno, VW je jedna od najjačih firmi svijeta u automobl+ilskoj industriji (možda i šire) i neki njihvi auti su stvarno fenomenalni. Kolko recimo ne volim Golfa i smatram da je budala svatko tko ga kupi umjesto Octavie koja je 3000kn skuplja ali bolja u baš svemu, toliko mi je Passat auto koji kad bih imao, ne bih tražio baš ništa više jer ima sve što ti realno treba, i još više. Također Sharan. I Tiguan je odličan. Vjerujem i Touareg iako sam smao sjedio u njemu.
A onda pak Škoda je njihova, kao i Audi. A jedni i drugi su dobri auti. I da, druga je značka ali motorizacija, ovjes i praktički pola toga je VW.

Tak da probaj se malo suzdržat od pričanaj takvih gluposti, radi sebe, neće tebi nitko ništa ovdje, ali ti ispadaš veći klinac neg kaj jesi  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7090 u: Svibanj 17, 2015, 15:09:57 »
Ne, ne kužiš me. Ja mrzim VW, zbog razloga kao i drugih milijun ljudi na svijetu. Jer su pohlepna firma. Nisam ih ni prije volio. Golf mi je bio sranje, Passata ima gdje god da se okreneš, loši motori. Mrzim dizele. Ali, prije nekih 2. godine, kada sam saznao što rade, zgadili su mi se. Moj tata ima Audija, i super je auto, nemam ništa protiv njega. Dobro, moj Audi je stariji, pa tada nije bilo toliko dijelova stavljeno od VW-a u njega. Ali ovi novi su smijurija. Također novi Golf i Passat. Svi se izruguju Poršu što ne mijenja izgled, ali pogledaj samo nove VW-ove. Odvratni su. To je moj razlog zašto ih ne volim i zašto ih bojkotiram. Volim SEAT, volim Audi, iako su mi se i oni dosta pokvarili, Porš volim, iako su pretjerali s Macanom i Panamerom. Škoda mi je uvijek bila super auto, iako je samo VW s drugim znakom.
Volim ja sve aute iz VWgrupe, osim VW-a. Mislim, da netko ovdje ima VW-a, ne bi mu ovo pričao, čak bi mu čestitao, ako ga je tek kupio. Ali ja ne želim nijedan auto iz VW grupe nikada imati. Nikada.
A i ne bih Njemca kao prvi auto. Japance volim, i zato želim ili Miatu, ili neki fini 323, Hondu, Suzuki.... Tako nešto. Čak volim Alfe gledati, ali se bojim zbog njihove nepouzdanosti. Čuju se priče, ljudi kažu nije istina, ovi kažu da je i to. Volim Peužoute, jer su fora, ali ovi novi su mi smeće. Volim stare Peužoute. Renoi mi se ne sviđaju. Rado bih Forda. Ali sad kad želim baš za prvi auto, moram si uzeti Japanca, zato što su najpouzdaniji, i po meni najbolji auti.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7091 u: Svibanj 17, 2015, 15:14:54 »
 fpalm1

Jesi ti najnegativnija osoba ikad?  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #7092 u: Svibanj 17, 2015, 15:21:58 »
VW, loši motori.
Jedan službeni auto, 500 hiljada kilometara, ulje mijenjano svake prijestupne godine i još leti. Zbilja su katastrofalni...

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7093 u: Svibanj 17, 2015, 15:23:46 »
fpalm1

Jesi ti najnegativnija osoba ikad?  cry1
Ne. Najpozitivnija.  ;D

Jedan službeni auto, 500 hiljada kilometara, ulje mijenjano svake prijestupne godine i još leti. Zbilja su katastrofalni...
Ne kvarovi, TDI, i te gluposti. Dizele mrzim. Ako imaš novaca za Audija, onda ne uzmeš 4.2 dizel. Jednostavno ne.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7094 u: Svibanj 17, 2015, 15:26:07 »
Daj se ostavi takvih nebuloza koje pričaš.
Apsolutno svi VW automobili za koje osobno znam idu od 20+ godina i još traju.
Apsolutno svi.

Znači od 15 ljudi koje znam da ima VW nikad nikakvih problema, a voze ih od 5,10,15, 20 i više godina.

Ti ne pričaš o nikakvim iskustvima nego o bezvzenim naklapanjima, a rekla kazala, mani se toga...

I ovo što cijelo vrijeme ponavljaš JA MRZIM. Daj prekini pls.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB