Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901002 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7140 u: Svibanj 19, 2015, 21:16:31 »
o isus ti mater manja  fpalm1
zajebi teoriju... i pusti što ti drugi pričaju. To je njihovo iskustvo. Ja sam na vw forumu i kod jednog jebenog upita, njih 50 ima negativno iskustvo, njih 50 ima pozitivno. Poanta je da se ne možeš osloniti na svog frenda koji je sad izašao it fakin srednje i kupio svoj auto, whoopti-fuckin-doo, svaka čast tvom frendu. Malo se raspitaj za bilo koji auto i bilo koji motor. Jebeš me postrani ako ćeš dobit 3 ista odgovora.
Zavisi od auta, vozača, godine, motora, snage, načina vožnje, vremena, dijelova etc i ostalih dvjesto kurčeva na autu.

I samo čekam kad ćeš si ti kupiti Miatu i kad će ti trebati dijelovi... ONda ćeš se jebat u guzicu za pare da možeš kupit nekaj.
I naravno da kad kupiš auto da ćeš prvo ići na servis. Nije to da je on morao zato što je auto u kurcu i zato što je jebeni blumošn, nego je to pod obavezno.
Zadnje što želiš je da ti se motor razleti ili da ti crkne ili da ti ode pumpa goriva negdje na autoputu dok ga ganjaš i zanima te kolko ide jer si bio "preponosan" da odeš na servis nakon kupnje.. Ili dok kuriš gume na borongaju. Pogotovo ako kupuješ Mijatu ili neku sličnu jurilicu jer su ti auti gaženi, ne kažem svi, ali većina sigurno. I motor ti je više u kurcu nego nekom golfu IV sa 200000km.

O ovjesu da ti ne pričam. Zajebi svoje znanje o motorima i teoriji. A što je s ostatkom auta? Gume, kočnice, podvozje, mehanika, etc... Ko bu ti to sređivao? Teorija? Fizika 4, izdanje 2012?
I ja sam pričao da bum popravio svaku rupu na autu kad mi se dogodi jer se ne želim voziti u autu koji izgleda da doma bacam kamenje na njega kao hobi.,.. ali kurac, nije to samo tako. Felge kupujem zadnjih 5godina. Zatamnjujem šajbe zadnjih 6... sVE Je to divno krasno u teoriji, ali kad ti dojde pod ruku i kad stekneš neko znanje i iskustvo, zanima me kako ćeš onda mlatit riječima i parama  kadt1kažem

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7141 u: Svibanj 19, 2015, 21:37:54 »
manja, kažeš frend koji je završio srednju ti je rekao? A meni je, kako sma već naveo frend koji je završio strojarski faks, 5 godina, i na doktorskom studiju na istom faksu je, napravio je već nekoliko znanstvenih radova i radi u firmi koja se indirektno bavi PROIZVODNJOM MOTORA za automobile.  kava1

Da ne pričam da mu je mehanika a posebno motori sa unutarnji izgaranjem životna strast koja je uostalom u familiji jer mu je i stari strojar, točnije diplomirani inženjer strojarsta koji cijeli život radi u struci.

E da i još jedna napomena, tip nije ljubitelj VW-a, naprotiv, prije par godina je uzeo Forda umjesto VW-a dok je mogao birati a zanimljivo, sada razmišlja Miatu baš kupit za gušt. Ali svejedno tvrdi što sam rekao da tvrdi za VW motore  kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2015, 21:40:32 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7142 u: Svibanj 19, 2015, 21:39:44 »
manja, kažeš frend koji je završio srednju ti je rekao? A meni je, kako sma već naveo frend koji je završio strojarski faks, 5 godina, i na doktorskom studiju na istom faksu je, napravio je već nekoliko znanstvenih radova i radi u firmi koja se indirektno bavi PROIZVODNJOM MOTORA za automobile.  kava1
Tvoj frend je rekao za veću snagu na motorima, ali moj je govorio samo o nedostatcima. Naravno da neću pričati protiv nekoga tko ima faks, to bi bilo glupo.

Wulf ima pravo, ja ovo sve teoretski govorim, trebao bih prestati.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7143 u: Svibanj 19, 2015, 21:41:18 »
Ne smao snagu, nego da su to dobri motori. I to kažu i razne nagrade i iskustva većine. NE svakog, uvijek ima tu više faktora i netko može imati i peh, ali većine.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7144 u: Svibanj 19, 2015, 22:00:17 »
Ne smao snagu, nego da su to dobri motori. I to kažu i razne nagrade i iskustva većine. NE svakog, uvijek ima tu više faktora i netko može imati i peh, ali većine.
Ja se sjećam da si samo za snagu rekao.
Ali i dalje ne volim VW, zato što je to jako pohlepna firma. Jaguar je to isto rekao u jednom intevju.
Nije baš od riječi od riječi, ali....
Neznamo što ćemo s Jaguarom, ali stvarno ne želimo otići u pohlepnu firmu imena VW.

EDIT:
Ljudi, mogu da vas nešto pitam, a da ne završim kao doktor.  cer1njo
Zašto vjerujete u Boga?
Ja sam ateist, mene to ne zanima, ali me zanima zašto vi idete u Crkvu, zašto štujete nešto što nikada niste vidjeli, zašto to radite?
Meni je to čudno. Ako ovdje ima vjernika, samo me to zanima, a ako nema, jel možda imate neku teoriju?
« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2015, 22:08:04 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #7145 u: Svibanj 19, 2015, 22:18:17 »
 cer1njo ave1 fpalm1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #7146 u: Svibanj 19, 2015, 22:24:24 »
Pričao sam danas sa prijateljem (strojar) u vezi dizelaša. Rekao je da sam u pravu, osim o brzini. Evo ispričavam se zbog brzine. Sve ostalo je rekao da je istina. On je danas završio školu (četverogodišnju) i ima Polo TDI Blumošn, i rekao je da je to najgori auto ikada što se tiče servisa. Nije da ga pazi, ali je sam kupio auto i morao je popraviti pola stvari na njemu (uzeo ga je radi učenja na motoru). Rekao je da su dijelovi preskupi. Skuplji nego kod benzinca. A i loše zvuči, ali to njemu ne smeta. I sviđa mu se potrošnja. To su njegove riječi, ne moje.

nisi samo ti glup nego ti je i frend glup
ako ne kuži da su djelovi isti po cijeni, jer filter je filter i ulje je ulje, onda je bolid poput tebe, nema drugog objašnjenja
plus, servisni intervali na dizelima su duži, npr. meni je svakih 30.000km izmjena ulja i filtera

vozim dizel 6 godina a prije sam vozio visokoturažni benzinac i znam o čemu pričam. Ne vozim ga jer sam fan dizela nego radi, naravno, potrošnje i okretnog momenta. Dizel odmah isporučuje snagu a meni tako više paše. Jebote koji kurac ja to pišem uopće? Di je doktor da našamara to malo, ne da se meni sa ovim se baviti

Sad si iritantni glupasti mladunac ali nije to definirano i gotovo, možeš se izvuć,
razmisli koji put i slušaj ljude što ti pričaju
pa se nemoj razviti u glupastu odraslu osobu


Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7147 u: Svibanj 19, 2015, 22:28:39 »
Čovjek koji je prošao kaou učenik generacije, i koji će ići na neki fakultet, za koji nisam nikada čuo, ali je teško upasti je glup? Malo si ga pretjerao sada....

Uglavnom, vezanje na drugo pitanje koje me zanima.
Zašto netko vjeruje u Boga?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7148 u: Svibanj 19, 2015, 22:34:11 »
Ajde prestani flejmat ekipu i trolat.
A pogotovo nemoj ulazit u raspravu oko religije i crkve, jer smo to zabranili.
Počni malo slušat ekipu ovdje, a ne ju flejmat besprekidno, da nebi bilo hlađenje jedno od tjedan dana.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7149 u: Svibanj 19, 2015, 22:35:23 »
doktor dobi 2 tjedan za neku glupost, a ovaj još živ...  kava1 kava1 kava1

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #7150 u: Svibanj 19, 2015, 22:41:18 »
Uglavnom, vezanje na drugo pitanje koje me zanima.
Zašto netko vjeruje u Boga?
Hodaš po rubu mali čovječe..  kava1

Nisu to rasprave za forume, a nisu ni za RL..
Pusti ljude da misle što žele, to je njihova stvar.

@Lucky
Mislim da je ono od doktora bilo ipak too much.

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7151 u: Svibanj 19, 2015, 22:42:37 »
Hej, dečki, oprostite, samo me zanimalo, nisam htio nikoga uvrijediti, samo nisam kužio.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7152 u: Svibanj 19, 2015, 22:42:47 »
Ovo bum sad prvi i zadnji put rekel.
Doktor je mogel izazvat takav kaos na ovom forumu, da bi se sigurno regalo barem par ljudi da ga oderu kao živinu.
Znači otišel je u najdalju krajnost sa onim kaj smo najstrože zabranili - pričanje o religiji.

I to smo zabranili upravo zbog toga i onda to napravi. Nisam mislil uopće o tome pričat, jer je njegova sramota.
Ali već kada svih zanima zašto i kako, to je dovoljno da znate.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7153 u: Svibanj 19, 2015, 22:43:13 »
edit

taman sam napisao roman koji zapravo nije baš nikoga vrijeđao nego se bavi tim pitanjem ali kako sam i sam zaključio na kraju tog sad pobrisanog posta, da svako započinjenje teme o vjeri i politici dviju ili više oprečnih strana završava kaosom, tako me i Cole podsjetio da je najbolje ne počinjati išta, makar ne bilo u negativnom tonu. Takva je narav tih tema odn nas ljudi oko tih tema. Zajebana smo bića

Inače manja pitanje je skroz ok i legitimno, ali nema smisla, dugoročno nosi samo negativu, na žalost
« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2015, 22:45:57 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #7154 u: Svibanj 19, 2015, 22:47:52 »
Kad je uopće Doktor to napisao? Ili je bilo izbrisano brzinom munje?
Nije da me zanima, ali mi je čudno..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1