Autor Tema: Now Playing  (Posjeta: 678289 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Now Playing
« Odgovori #2955 u: Travanj 29, 2016, 23:27:32 »
Ne, ne, ne ! Opet su napravili bolji cover od originala !  hug1 To je tak kad se oni uhvate ozbiljnog posla, može ispast najmanje podjednako dobro kao original.
Neznam jesi vidio cover od Nine Simone 'Feeling Good', pomete njihova verzija dotičnu gospođu samo tako. Da usput kažem da je to meni jedan od najboljih Bellamyjevih vokalnih perfomansa...
Taj čudesni falsetto, uffff...

Muse - Feeling Good (Video) - YouTube

Offline Boss302

Odg: Now Playing
« Odgovori #2956 u: Travanj 30, 2016, 03:05:23 »
Jebeni dragulj garage rock scene  ;D
THE ELITE - One potato, two potato (1966) - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #2957 u: Travanj 30, 2016, 10:09:13 »
Ne, ne, ne ! Opet su napravili bolji cover od originala !  hug1 To je tak kad se oni uhvate ozbiljnog posla, može ispast najmanje podjednako dobro kao original.
Neznam jesi vidio cover od Nine Simone 'Feeling Good', pomete njihova verzija dotičnu gospođu samo tako. Da usput kažem da je to meni jedan od najboljih Bellamyjevih vokalnih perfomansa...
Taj čudesni falsetto, uffff...

Muse - Feeling Good (Video) - YouTube


Muse je brutalan bend, prije kojih 10 godina sam ih jako puno slušal, Absolution i Origin of Symmetry su čuda od albuma. Showbiz mi nikad nije bil nekaj posebno, al je dost dobar, Black Holes and Revelations mi je bil ok, ali blagi pad u kvaliteti u odnosu na Absolution/Origin. The Resistance dok je izašel mi opće nije sel (da baš ne napišem da mi je bil sranje cer1njo), a i tu negde sam se polako zasitil jer sam ih fakat PUNO slušal. Uvek su mi bili bolji od npr. Radioheada. Jebeni muzičari, live su bolesno dobri.

Ovo kasnije kaj je izašlo iskreno ni ne znam, al sam znal čuti onak na radiju da svira - o, novi Muse opet. cer1njo
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2016, 10:11:58 od ManTheRamparts »

Offline UkicT8

Odg: Now Playing
« Odgovori #2958 u: Travanj 30, 2016, 11:19:29 »
Steta sta san sazna za Scotta Weilanda tek nakon njegove smrti. Definitivno najbolji stihoklepac u vrime grunge-a, a i uspija je od Guns and Rosesa napravit pravu rock grupu:


Offline Luckyluke

Odg: Now Playing
« Odgovori #2959 u: Travanj 30, 2016, 11:57:38 »
OoS i Absolution su čuda, da. Tek sam nedavno pročešao cijeli Showbiz kojeg sam nekako izbjegavao zbog kritika i sad mogu reć nabijem na k* te kritičare. Ne znam ni sam zakaj ih čitam uopće kad pišu gluposti. Od same naslovne koja mi je vjerojatno u Top 3 njihove, do Una, Unintededa, Muscle Museuma, Sunburna, Cavea, Sobera itd. Sve je odlično i sad mi je postao treći najdraži album nakon spomenutog dvojca. Black Holes je isto odličan, ali je drugačiji dosta, više eksperimentalan. Resistance mi je isto jako čudan. Prve 4 pjesme su odlične + Unnatural Selection, ali mi kao cjelina djeluje jako nepotpuno i zbunjujuće. Nezz, ful čudan dojam je ostavio na mene. The 2nd Law mi je pak super, iako ga fanovi vole popljuvati. Ako izbacimo U2-like pjesme sve ostalo je na razini. Drones mi na prvo slušanje nije sjeo, ali mi je poslije sve bolji bio. Povratak je onom starom zvuku prvih albuma pa mu daj šansu ako se nisi zasitio još :)

Sad malo slušam Hullabaloo... majko božja Micro Cuts je  ave1 ave1 ave1 Pa ja ne znam, taj glas je sve...  hug1
Da ne kažem kolko bi ih jako live htio vidit jer su jebena atrakcija.

Muse - Micro Cuts - Hullabaloo - YouTube

Offline Cole™

Odg: Now Playing
« Odgovori #2960 u: Travanj 30, 2016, 15:59:11 »
@Luckyluke

Nakon što sam preslušao The 2nd Law, koji mi je dosta lošiji (unatoč najboljoj pjesmi ikad) od Dronesa.
Sad sam krenuo na The Resistance. Odmah Uprising oduševljava na najjače...
Bend je vrh jebeni. Koliko su oni popularni inače?

Ovako prvi put čujem za njih od tebe...  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Now Playing
« Odgovori #2961 u: Travanj 30, 2016, 18:26:02 »
Kad ih je Rampinjo slušal onda znaš da nisu popularni  ;D Btw Uprising ima gotovo 100 milijuna pogleda na YT tak da nisu baš neki tamo iz šupe  ;D
Ja sam ih prvi put čul kad sam igrao Guitar Hero 3 2007. Tamo je jedna od pjesama bila Knights of Cydonia koja mi je bila vrh.
Tek prije negdje godinu dvije mi je frend počel govorit za njih, pa mi kaže moraš čut Hysteriu, moraš čut ovo ono i tak je počelo nekak.

Osvojili su dva Grammyja za The Resistance i Drones, puno puta nominirani, svako malo sviraju na Glastonburyju tako da se moglo čut za njih, ali šteta da nisu više popularni jer to svakako zaslužuju.

Inače, Uprising je bolestan, da. Repeatal sam ga do beskonačnosti prije. Onda tu još imaš naslovnu koju si već čuo prije, pa odličan Undisclosed Desires za kojeg ću bit šokiran ak ti se neće svidjet, pa onda jedna Queenovska poslije toga. Na kraju imaš simfoniju od 3 čina. Dobar je album al kod mene jako neki čudan osjećaj ostavlja, fakat ne znam opisat zašto.

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #2962 u: Travanj 30, 2016, 19:14:26 »
Bili su onda već dosta popularni u to vreme, ja sam ih počel slušati negde 2003.-2004. dok je Absolution bil aktualan, s Black Holes and Revelations ko da su se još više probili na toj mainstream sceni jer dok je taj album izašel počeli su ih puštati u jednom klubu kam sam izlazil (Knights of Cydonia i Hysteria su obavezno svirali svaki vikend). Al u globalu su uvek bili mainstream, ali onaj kvalitetan kaj je jako retko.

Ovo mi je uvek bila jebenica stvar, nije na nijednom albumu, s EP-a nekog je kolko se sećam:

! No longer available

Offline Luckyluke

Odg: Now Playing
« Odgovori #2963 u: Travanj 30, 2016, 19:26:05 »
Ufff.. brutalno ! Nisam ovo prije čul. Čim sam čuo ove fuzzy gitare i bass odma sam znal da je to iz Origin ere, i nisam fulao  ;D Prije su fakat dobro razvaljivali, ali nimalo mi ne smeta kaj su više mainstream od Black Holesa. Dapače, sviđa mi se da eksperimentiraju sa zvukom stalno, a ne ko tipa AC/DC koji šora 30 godina jedno te isto.

Offline ManTheRamparts

Odg: Now Playing
« Odgovori #2964 u: Travanj 30, 2016, 19:47:54 »
Istina. Baš sam nedavno pustil si neku stvar s novog albuma od Deftonsa i bilo mi je onak - dobro je, al kaj - Deftonsi ko Deftonsi. Ajd, oni jesu eksperimentirali (a i znali su se čuti utjecaji tipa dok je u vreme Diamond Eyes gitarist slušal očito jako puno Meshuggah), al dojma sam da je zadnjih par albuma na isti kalup - makar su opet dosta drukčiji jedan od drugog, al nije to sad neka drastična razlika.

Isto tak - retko koj bend dobro izvede to eksperimentiranje, u većini slučajeva ispadne bućkuriš. cer1njo

Thrice mi je vrh glede razvoja/eksperimentiranja i napretka benda, od ovog:

! No longer available


ovog:

! No longer available


prek:

! No longer available


do:

! No longer available


Sad sam na brzaka natipkal ovo jer se žurim (hardcore punk rock show time ;D), ovo nije ni približno kaj su sve svirali, a sve bomba (elektronika, country, folk utjecaji bla bla). Meni taj lik (Dustin) ima najbolji vokal kaj sam čul. Onaj pravi, muški vokal s jebačkim rasponom glasa. Kako je frajer obradil Miley Cyrus, da ti pamet stane:

! No longer available
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2016, 19:51:39 od ManTheRamparts »

Offline bartul_9

Odg: Now Playing
« Odgovori #2965 u: Svibanj 02, 2016, 13:25:07 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline gamelaker

Odg: Now Playing
« Odgovori #2966 u: Svibanj 02, 2016, 16:34:12 »

Offline SuperVeloce

Odg: Now Playing
« Odgovori #2967 u: Svibanj 03, 2016, 13:45:03 »

Offline bartul_9

Odg: Now Playing
« Odgovori #2968 u: Svibanj 03, 2016, 15:38:42 »
E to je toooo, ajme ludila!!
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline DogZy

Odg: Now Playing
« Odgovori #2969 u: Svibanj 03, 2016, 15:54:08 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.